Както винаги като завали сняг никой не е подгответ. Вчера видах сумати коли да боксуват, защото още бяха с летните гуми, а за разчистването на пътищата просто нямам думи!!!![]()
![]()
![]()
Снощи улиците бяха по-зле. Не бяха почистени въобще, никакви превозни средства не са минавали, имаше само индиански пътечки. И това не е само на "Свобода".
You are broken, I can fix you...
Ся бате Бойко щял да слага ГПС система в тея дет чистят снега забрайх ги как са каат![]()
и колкото по-добре били почистени улиците толкова повече пари щяли да им дават..дано да са стегнат ся
![]()
Impossible is nothing ;] ^^
^^
Много са ми смешни изказвания от рода "Зимата ни свари неподготвена"Как да се подготвим, да слагаме веригите преди да има сняг? Или снегорини да дебнат на всяка главна улица и когато завали веднага да тръгнат
Въпроса е, че са казали, че е имало по София 250 снегорина, а те били само 49... всеки лъже и се опитва да се измъкне от задълженията си.. Зимата НЕ ни е сварила неподготвена, просто никой не иска да си мръдне пръстта за нищо
![]()
Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love
Много свищовлий се навъдиxме, бе!Иначе това далеч не е най-кошмарното положение - мини през центъра, през "Петър Ангелов", в района около "Ф. Сакелариевич" и т. н.
![]()
Левски шампион але але!
Ами изненадани са хората! Кой да ти очаква сняг през януари?![]()
В Русе не може до магазина да отидеш, пък и да отидеш няма хляб![]()
Ако животът ти поднесе лимон-направи си лимонада!
Ей,хора,какво сте се завайкали.
Да беше така само в Свищов,окей,но всъщтност,почти навсякъде из родината е било такова положението.
Някой просто не си е свършил работата,а после ще лапа паричките на данокплатците,е в това е цялата далавера... :P
Who doesn't long for someone to hold
Who knows how to love you without being told
Somebody tell me why I'm on my own
If there's a soulmate for everyone
Е, ама в Свищов и околните села снега стига до 140 см. родителите ми бяха извън града по празниците и на 2-ри и 3-ти чакаха над 10 часа, за да дойде да им изрине пътя до Свищов, а те бяха в 1 близко село на 15-20 км. беше ужасяващо просто само да ги чакам, а да не говорим за тях. Преживяхме истински кошмар............
А, да и най-важното е да се почисти центъра, за да могат общинарите да ходят на работа, а това че от днес почват очните на студентите, а около Академията е 1 метър сняг, няма никакво значение. Айде аз отивам на изпит....стискайте палци дда стигна до ВУЗ-а!
И в София положението не е много по-добро.Проблемът тепърва ще дойде обаче.когато всичкия тоэи сняг эапочне да се топи,не ми се мисли какви реки ще текат по улиците.Гледах тея дни Милен Цветков и той много хубаво каэа-от тоя сняг до пролетта няма да се отървем.![]()
[size=7][b][u]fosse cos
are prestanete s teq gleazotii we,navalqlo vi 1 metur sneg i sa golemoto 4udo
И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !
Защото не си на нашето, за това така говориш. За да стигна до площад Свобода, който е на 50 м от нас по надолнище ми трябват поне 10 минути....Да не говорим до центъра-разстояние, което обичайно ми е 10 минути вземам за 30!