.
Отговор в тема
Страница 2 от 13 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 303
  1. #26
    НЕ! на принципа око да вииди ръка да пипне маи туи с ръката специално за духовете нема да стане ама ...

  2. #27
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от VampireGirl666
    Определено вярвам в духове.Много е тъпо да си мислиш,че няма такива паранормални явления.Който не вярва,просто не иска да разбере каква е реалността.
    Не.Аз пък не вярвам.Какво от това?Не можеш да кажеш,4е който не вярва,не знае какво е реалност.

    Я ми дайте пример за съществуване на духове.Ама не измислени или някой да ви е казал...Според мен са глупости.Този страх от духове или просто да вярваш в тях в пове4ето слу4аи се е зародил от гледането на прекаленно много филми на ужаси и "проминаве" на мозъците с глупости,когато са били малки.

  3. #28
    Когато бях малък вярвах и ме беше старх, сега пораснах и разбрах че за всичко си има обяснение...
    Ако срещна някой призрак ще го убедя че не съществува

  4. #29
    Според мен има

  5. #30
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    АЗ не вярвам , това е само измислица и плод на въображението

  6. #31
    Вярвам + това е доказано че духове съществуват
    ...They say learning to love yourself is the first step
    that you take when you want to be real.
    Flying on planes to exotic locations won't teach you how you really feel
    ...



  7. #32
    Аз вярвам 100% че има духове, но не вярвам в онези духчета които ги дават по ТВ или призраци на умрели хора...Вярвам, че има демони и ангели.

  8. #33

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от death_wish_
    Аз вярвам 100% че има духове, но не вярвам в онези духчета които ги дават по ТВ или призраци на умрели хора...Вярвам, че има демони и ангели.
    Ангелите и демоните са души на дорбото и злото. А за демон може също да се каже че е всяко зло нещо, всеки път като човек изпада в страсти или крайни състояния "той привлича демоните", мисловни енергий на злото.
    А духовете са души, които взаимодействат с физическия свят и оказват влияние върху материята. Според много източници същестуват 7 измерения. 7-мото е физическия ни свят, а тия духове са в 6-тото етерно измерение. Учените казват, че вероятно същестуват много светове, които са на един милиметър от нас, но под други пропиций. За това става въпрос. Радвай се, че не само нашата вселена съществува, но и нещо отвъд нея. А тия измерения не са изградени от атоми като физическия ни свят, а от тънки енергий, подобни на нашите мисли.

  9. #34
    zapo4nax da se 4udq
    4e vsi4ko e edna ilioziq
    ili 4e prosto na6iq jivot e edna ilioziq

  10. #35
    vseki ima razlichna gledna tochka na neshtata i razlichno mnenie. spored men ima chela sam dosta raboti otnosto tazi tema i moga da kaja che sas sigyrnost ima. Dori sas edna moq priqtelka sme si porachali edna kniga s koqto mojesh da .... kakto i da e shte reshite che sam se pobarkala i togava savsem nqma da vqrvate I vse pak DA IMA DYHOVE!

  11. #36

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от nad_zakona_f
    vseki ima razlichna gledna tochka na neshtata i razlichno mnenie. spored men ima chela sam dosta raboti otnosto tazi tema i moga da kaja che sas sigyrnost ima. Dori sas edna moq priqtelka sme si porachali edna kniga s koqto mojesh da .... kakto i da e shte reshite che sam se pobarkala i togava savsem nqma da vqrvate I vse pak DA IMA DYHOVE!
    Тия книги не са шега работа. Гледай реалния живот, като свръши тогава ше станеш дух

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less
    Цитирай Първоначално написано от nad_zakona_f
    vseki ima razlichna gledna tochka na neshtata i razlichno mnenie. spored men ima chela sam dosta raboti otnosto tazi tema i moga da kaja che sas sigyrnost ima. Dori sas edna moq priqtelka sme si porachali edna kniga s koqto mojesh da .... kakto i da e shte reshite che sam se pobarkala i togava savsem nqma da vqrvate I vse pak DA IMA DYHOVE!
    Тия книги не са шега работа. Гледай реалния живот, като свръши тогава ше станеш дух
    nqmam namerenie da stavam duh a i dyhovete ne mogat da se vidqt na nivoto na choveshkoto oko :P Prosto sam mn zainteresyvana i shte prizova duh makar i da vi se vijda nevazmojno

  13. #38

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от nad_zakona_f
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less
    Цитирай Първоначално написано от nad_zakona_f
    vseki ima razlichna gledna tochka na neshtata i razlichno mnenie. spored men ima chela sam dosta raboti otnosto tazi tema i moga da kaja che sas sigyrnost ima. Dori sas edna moq priqtelka sme si porachali edna kniga s koqto mojesh da .... kakto i da e shte reshite che sam se pobarkala i togava savsem nqma da vqrvate I vse pak DA IMA DYHOVE!
    Тия книги не са шега работа. Гледай реалния живот, като свръши тогава ше станеш дух
    nqmam namerenie da stavam duh a i dyhovete ne mogat da se vidqt na nivoto na choveshkoto oko :P Prosto sam mn zainteresyvana i shte prizova duh makar i da vi se vijda nevazmojno
    Това го могат единици хора, много филми гледаш Сигурно се шегуваш, ако наистина го искаш, тва е се едно да правиш сатанински ритуал

  14. #39
    [/quote]Това го могат единици хора, много филми гледаш Сигурно се шегуваш, ако наистина го искаш, тва е се едно да правиш сатанински ритуал [/quote]

    ami.. poprincip ne sam gledala filmi sas guhove .. apak ako opitam i ne stane nishty ne gybq ap to ne stava ot vednaj ako se poluchi nepremenno shte ti se pohvalq

  15. #40

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Това го могат единици хора, много филми гледаш Сигурно се шегуваш, ако наистина го искаш, тва е се едно да правиш сатанински ритуал [/quote]

    ami.. poprincip ne sam gledala filmi sas guhove .. apak ako opitam i ne stane nishty ne gybq ap to ne stava ot vednaj ako se poluchi nepremenno shte ti se pohvalq [/quote]Губиш, все едно правиш "демонични" ритуали, това има психологични последствия. Да чертаеш пентраграми, да запалваш свещи и да говориш заклинания на странни езици, такива неща пише в книгите

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less
    Това го могат единици хора, много филми гледаш Сигурно се шегуваш, ако наистина го искаш, тва е се едно да правиш сатанински ритуал
    ami.. poprincip ne sam gledala filmi sas guhove .. apak ako opitam i ne stane nishty ne gybq ap to ne stava ot vednaj ako se poluchi nepremenno shte ti se pohvalq [/quote]Губиш, все едно правиш "демонични" ритуали, това има психологични последствия. Да чертаеш пентраграми, да запалваш свещи и да говориш заклинания на странни езици, такива неща пише в книгите [/quote]
    mai ti si gledal tvarde mnogo filmi..

  17. #42

  18. #43
    Цитирай Първоначално написано от xaxa
    http://www.dnes.bg/article.php?id=53617 komentiraite ;]
    LOL

    Знаеш ли колко такива "духове" съм виждал по камерите в Техно Маркет?

    Мухи ми лазеха цяла нощ по камерите пролетта...



    Местният поп коментира случая: Това е духът на Йоан Кръстител.
    К'во, Йоан Кръстител е отишъл да сипе бензин ли?

  19. #44
    за онези, които са мераклии да призовават духове мога да кажа че съм участвал в подобно нещо и съвсем не е фън. Ако нещо се лепне след това за вас хич няма да ви е приятно - следва безсъние, нервност, главоболия и куп тъпотии, които могат да продължат с години и да се прехвърлят и върху роднините и познатите ви.

  20. #45
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Цитирай Първоначално написано от xaxa
    http://www.dnes.bg/article.php?id=53617 komentiraite ;]
    LOL

    Знаеш ли колко такива "духове" съм виждал по камерите в Техно Маркет?

    Мухи ми лазеха цяла нощ по камерите пролетта...



    Местният поп коментира случая: Това е духът на Йоан Кръстител.
    К'во, Йоан Кръстител е отишъл да сипе бензин ли?

    Еми до рая има доста път пък колата не върви с въздух.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  21. #46
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от geko
    за онези, които са мераклии да призовават духове мога да кажа че съм участвал в подобно нещо и съвсем не е фън. Ако нещо се лепне след това за вас хич няма да ви е приятно - следва безсъние, нервност, главоболия и куп тъпотии, които могат да продължат с години и да се прехвърлят и върху роднините и познатите ви.

    А кажи им го !
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  22. #47
    ИЗМИСЛИЦА СА ЗА ДА СИ ОБЯСНИМ НЯКОИ ФИЗИЧНИ ЯВЛЕНИЯ КОЛКОТО И СТРАННО ДА ЗВУЧИ!
    I JUST PLAY WITH STYLE
    http://prize.bg/parkourgirlss

  23. #48

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от parkourgirlss
    ИЗМИСЛИЦА СА ЗА ДА СИ ОБЯСНИМ НЯКОИ ФИЗИЧНИ ЯВЛЕНИЯ КОЛКОТО И СТРАННО ДА ЗВУЧИ!
    Физичните явления са точно "духове", макар че науката не е открила подобни финни енергий

  24. #49
    Голям фен Аватара на mistake
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Наоколо
    Мнения
    557
    Цитирай Първоначално написано от KiSs^
    ами аз вярвям,но мисля,че по скоро те са плод на човешкото въображение
    Не може и да вярваш ,че съществуват и да мислиш ,че са плод на човешкото въображение. ИЛИ...ИЛИ.
    По темата: Не вярвам в духове!
    "...но все не мога да обясня добре.И дори да можех, не зная дали би ми се искало."
    Дж.Селинджър

  25. #50
    Духове няма.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си