- Форум
- По малко от всичко
- Всичко тийн накуп
- Какво колекционирате?
Аз си събирах преди малки сувенирикуп боклуци събрах .. и сега не знам какво да ги правя,само прах събират ..
Салфетки също..имах супер хубави..обаче .. заминаха и те нанякъде.. и сега... нищо![]()
- only GOD can judge me !! ;]
Още не съм толкова богат че да почна да колекционирам...
И аз имам кашон със салфетки.Някъде към 900,че и повече сигурно.Обаче от 12 годишна спрях да ги сабирам.То тогава беше голяма мода особенно 3-4 клас всеки ден получавах или си разменях нова сълфетка със момичетата![]()
А всъшност имам и доста стари салфетки.Едни стари,груби,ама са на поне 25 години![]()
И майка ми е събирала когато е била малка.От нея имам около 200. Има дори една със мечета от Олимпийските игри ;д
Охх всякакви ги има.Да се надяваме,че като имам деца и те ще искат да събиат салфетки и ще им предам обилното наследство![]()
![]()
Преди събирах и онези капачки от соковете на Куинс(нещо такова беше името).Бяха с надписи отдолу "Имаш хубава усмивка","Приятен ден" и подобни.
Плюшени играчки май пропуснах.Вече от година никой не ми е подарявал нищо ново :/ А иначе имам около 80.А убабини има още,тъй че не знам точната бройка.Имам всякакви - скуби ду,делфини,горили,маймуни,е лени,около 15 мечета,още толкова зайчета,котета,катерички и т.н.
Сякакакви глупости има унас.Ех...![]()
...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...
Офф да.Малко е срамно.Само на най-добрата ми приятелка съм я показвала тая колекция.Винаги когато отивам на гости обичам да крада разни неща.Миниятюрни неща които малко се забелязват,като малки фигурки.Или ластичка най-обикновенна паднала на земята.Абее голяма мания.Малко е гадно,трябва да се спра.Също така обичам да им влизам в баните(лъжа,че ми се е припишкалоПървоначално написано от Arista
) и да им разглеждам шампоаните,какви пасти използват и други малки подробности.Като някво психо съм.
Обичам да крада и от кварталните магазини дето няма камери и продавачките са от онея 50 годишни заспали лелички които докато ми продават нещо са се загледали в перла.
Аз колекционирам и филми ако мога така да се изразяИмам си една тетрадка,тази година я започнах в която пиша кой филм съм гледала,до 5 звезди оценка дали ми е харесал,малко описание и така...От тази година засега съм изгледала 217 филма (:
...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...
и аз едно време събирах захарчета, имам някви супер интересни майна, трябва да вида къде съм ги бутнал да покажа някои.Първоначално написано от terrorclub
Викам ся да почна плакати от Хай клуб мейна, гледам че бая деца събират ще си разменяме с някои![]()
Преди събирах бръмбари забодени с кърфица на една кутия. Ама не беше кой знае какво... Най-много 20 различни да са били. Имах един отгомен бръмбар рогач <3 О и една съвсееееем съвсем малка изсъхнала змия.
4XCOKИ
Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.
Това е малко крайна позиция. Освен ако не говорим за някое "маникално" хоби, разбира се, когато друго не те засяга.Първоначално написано от terrorclub
Защото събирането на нещо си е начин на себеизразяване, на влагане на старание в нещо и пр., и пр. В крайна сметка, в повечето случаи говори за по-скоро градивно занимание, според мен.
Така, но в истинският му смисъл.А не да събираш неща,, които след година няма да знаеш къде са и да се наричаш "колекционер".
Аз не събирам нищо.
По-рано колекционирах салфетки и фонокарти, но вече спрях, защото взе да ми поомръзва ..![]()
"..My shadow's only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish some one out there will find me
Til then I walk alone .. "^^
Всякакви монети, камъни, буболечки и корени...
http://nagradionline.info/vote/menace4
Гласувайте и ще получите услуга
Ще бъда и съм влюбен аз,
и така до сетния си час.
Rikh' darman derigno'h darmee
Dak'roh dendror Tha'raa zighmee...
шалчетаимам вече към 60-70
аватара е дарение от най-големия ариец и катарист на форона
имах една позната която събираше сълзи![]()
в една епроветка
беше доооста странно
иначе аз колекционирам кутииимам мнооого и всякакви
![]()
Шапкарю .....
Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?
Голяма дума каза, абсолютно всички ... може да си намерил абсолютно всички в момента.. а по-старите ?! ?!Първоначално написано от ЕPu
Брат ми колекционираше като по - малък цигарени кутии. От едновремешните българските, до "купешките от Запад", които не са се намирали тук. Кат' малка постоянно си играех с тях. Любимата ми беше една черна, от Давидоф. Даже помня, че като почнаха да ми падат млечните зъби, и си ги събирах в нея.![]()
и азПървоначално написано от Bodom_child
+ касовите бележки от бензиностанциите от където зареждам :D
Може да съм селски бек с брада и мустак, ама си знам мястото, за разлика от тия дето летят на бабения си.
Ок, повдигам въпрос на вниманието на всички:
Каква може да е причината някой да колекционира нещо? Ако се сещате за конкретни колекции, може би по-лесно ще давате примери и отговори на въпроса ми.
Аз, например, обожавам да виждам колекцията си от бири по рафтовете. Просто ме кефи как изглежда. Да не говорим, че с някои бири са свързани спомени - цели истории.
Ето снимки най-накрая:
http://img217.imageshack.us/i/dsc00355w.jpg/
http://img293.imageshack.us/i/dsc00356b.jpg/
http://img9.imageshack.us/i/dsc00357aw.jpg/
http://img827.imageshack.us/i/dsc00358d.jpg/
http://img707.imageshack.us/i/dsc00359o.jpg/
http://img443.imageshack.us/i/dsc00360i.jpg/
Нищо специално.
Като по-малка типичните неща - салфетки, миришещи картинки.
Обаче днес открих, че явно несъзнателно колекционирам моливи за очи.
Всичките ми етикети от бири са свързани с готини спомени!!!Първоначално написано от semantics
П.П. обаче има с кво да се похвалиш!!!
Всичко за което се сещате събирам![]()
![]()
брошури, сламки, маниста, монети, опаковки от дъФки, камъни, И печати в някаква книжка за забележителностите на България от миналата година ги събирам и вече имам цяли 8![]()
![]()
Колекционирам чаши от разни промоции на кока-кола,на каменица, и тем подобно имам около 30-40 чаши !![]()
И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !