.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40
  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Сливен
    Мнения
    57

    Хаус Музика

    Всичко свързано с тази музика (харесва ли ви , не ви ли харесва , от кога я слушате , ходите ли на партита , мислите ли че взимането на наркотици е задължително ако слушате тази музика , кой ви е любимият стил и т.н) МОЛЯ СПОДЕЛЯЙТЕ МНЕНИЯТА СИ КАКВИТО И ДА СА ТЕ !

  2. #2
    Аватара на Alcohooligan
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Club "Old Number One" / RPU :D
    Мнения
    686
    haresva mi,slusham q ot cifra vreme i t.n.
    Choose life. Choose a job. Choose a starter home. Choose dental insurance, leisure wear and matching luggage. Choose your future. But why would anyone want to do a thing like that?

  3. #3

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    124
    \~/!hOuSe MuSiC rLzZ[!]\~/!

    Епа кавалерче съм.. к'во ми е .. ?!

  4. #4
    сори ама тва бумчена на една мелодиика 90 минути не е музика

  5. #5
    e3e....sEtI s3 nQkOi dA nApRaVi tEmA zA hOuSe mUsIc
    eSteStVeNo 4e sLy6aM hOuSe...twA e vAzMoJnO nAi doBrAtA muZikA
    hoDq nA hOuSe pArTitA kOitO e oT sTzZ 100% zNaE zA dIsKotEkAta "pHoBia"...
    I mEjDy dRyGoTo pOPrInCip hOrAta KoItO sLy6aT hOuSe sA fAsHioNi a OtNoSnO dRogIrAnEto.... ......nE e zAdAlJiTeLno
    /~\`fAsHioN sTyLe oNly[!] /~\`

    \~/!hOuSe MuSiC rLzZ[!]\~/!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от faShIoN_faNtAsYy
    e3e....sEtI s3 nQkOi dA nApRaVi tEmA zA hOuSe mUsIc
    eSteStVeNo 4e sLy6aM hOuSe...twA e vAzMoJnO nAi doBrAtA muZikA
    hoDq nA hOuSe pArTitA kOitO e oT sTzZ 100% zNaE zA dIsKotEkAta "pHoBia"...
    I mEjDy dRyGoTo pOPrInCip hOrAta KoItO sLy6aT hOuSe sA fAsHioNi a OtNoSnO dRogIrAnEto.... ......nE e zAdAlJiTeLno




    da vqrnooo ...house molq molq e mn po qko ot onaq 4alga fuckk....suckkk.... i slu6amq ima nqma 1 god... na partita hodq no rqdko 6tot si4kite mi poznati slu6am 4alga... i nqq kude
    emm... kffo da vi kaja pi6ete

  7. #7

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Сливен
    Мнения
    57
    Стара Загора лети в ФОБИЯ и мн. обичат Д.Денчев

  8. #8

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    124
    \~/!hOuSe MuSiC rLzZ[!]\~/!
    \~/!hOuSe MuSiC rLzZ[!]\~/!
    \~/!hOuSe MuSiC rLzZ[!]\~/!
    \~/!hOuSe MuSiC rLzZ[!]\~/!

    Епа кавалерче съм.. к'во ми е .. ?!

  9. #9
    Аватара на xSaShEtOx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    At the world's end
    Мнения
    408
    Хауса е нещо страхотно, слушам от много време и горещо препоръчвам на всеки маниак да си свали Dubai Chillhouse Music vol.2 Ето и линк, тва е нещо велико. Моля да напишете впечатленията си.... http://arenabg.com/details.php?id=70...ac1f79e8a0d1df
    По-добре скъпи презервативи от колкото евтина детска количка...
    LGPz

  10. #10
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Слушам хаус от около 3-4 години.
    Обожавам да ходя на партитата на Dоncho, Steven, Pacho B, Double D Много ми харесва и Balthazar, но все още не съм била на негово парти.
    От чуждите Dj-и най ми допадат Roger Sanchez, Sebastian Ingrosso, Sebastian Leger, Steve Angello, Kobbe & Austin Leeds. Мечта ми е някой ден да ги чуя и на живо
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Сливен
    Мнения
    57
    Balthazar беше много пъти в Сливен и направи хубави партита

  12. #12
    Голям фен Аватара на Insatiable
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Somewhere... ;)
    Мнения
    710
    Това си е велика музика!
    Слушам house от година и повече може би. Живея в не много голям град и има един бар, в който от време на време правят house партита и аз съм постоянно присъствие там естествено. В дискотеките се слуша чалга и само чалга и то просто нямаш избор, бляк. Не мисля, че е задължително да си наркоман, за да слушаш този стил музика. Аз, например, не се дрогирам, но си слушам house, нали? Харесва ми, това е
    >>> House Music <<<

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от beercore
    сори ама тва бумчена на една мелодиика 90 минути не е музика
    \/

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Ivs Jonas
    Цитирай Първоначално написано от beercore
    сори ама тва бумчена на една мелодиика 90 минути не е музика
    \/
    +100000000000000000000

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Insatiable
    Това си е велика музика!
    Слушам house от две години. В дискотеките се слуша чалга и само чалга и то просто нямаш избор, бляк. Не мисля, че е задължително да си наркоман, за да слушаш този стил музика. Аз, например, не се дрогирам, но си слушам house, нали? Харесва ми, това е
    С малки променки...
    Let the beats control your soul...

  16. #16

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    sofiq,bulgariq
    Мнения
    2
    mAlee kAty kAzAhte h0ys muSic i nAprAo rAzpAlihte dAnce f mene slushAm hAus ot 6 godishen i dA vi kAA ne hoo mn mn po tAkiA klybove shtoto nAshte sa bAzlivi neshty dA ne stAne AmA men ni mi pykA shtoto jiveq edin jivot kfo dA se pAzA i ot koi chesny dA vi kAjA moite fr-tA vikAt kAk moe dA slushAsh House we tfA e nAi skApAnAtA myzikA A Az vikAm kAty e skApAnA nedeite dA slushAte be A te dA nemA dA slyshAme deA i detskite guzove deA Az mn si AresvAm Hous dAje shA vi preporuchAm ednA pesnichkA dj_disciple_ft_dawn_tallman-work_it_out.mp3 ety vi edno super qko pArche ;]
    Crowen

  17. #17
    Зарибих се да слушам електорна музика преди 2-3 години може би,за сега наи много ми допада Chill-out ходя през седмица в Плазма, а имало е месеци в които ходя всяка събота и неделя добат ми Marcoz Cruz ; Abel Ramos ; Jackrock ; Dr.Kucho ; Sebastian Leger и много други поздрави :P :P

  18. #18
    ...една позната ми вика,че слуша хаус ..а иначе секи ден на профила й различна чалга-като се почне от джордан и се стигне до пепа секса
    Иначе музичката е яка..не съм някъв запален фен..хъх... но има някои добри парчета

  19. #19

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    In ThE mIdDle oF nOwHeRe...
    Мнения
    31
    ... obojavam house music,tehno,hard house,trans i vssvarzano s house.. oba4e mn me nervqtteq det vikat house e na4in na jivot...kakto punkarite i e/imo fake-kovete v bg
    >•Аз и тИ.?!?.. ОтНоВо.-ПФф пАк мЕчТиИ.слОЖиХ eNd-Ъ нА тАя сМеШкА..дА сЕ зАнИмАВам с теБ БешЕ гРуБа гРеШка..ГлЕдАм Те ОтСтрАнИ .Да сЕ смЕя Ли Да ПлаЧа Ли!?.нЕзНаМ. МоТаЕш сЕ с ГъРл`чЕтА лЕкА По ЛеКа сТАаШ К`аТ тЯхХ

  20. #20
    Хаус и Хард Техно тва е истината !!

  21. #21
    Хауса е най най най яката музика .... много ми харесжа жецхе 2 години само такава слушам ... мм за почитателите на Balthazar ...Balthazar 12.02.2008g seta e unikalen ...дръпнете си и Dj take me away minimal ... Yvan and Dan Daniel - Enjoy the silence .... i tq e velika ...Steve Angello - Voices ( Eric Prydz remix) Star Tattooed - what a music(малко стара ама е доста добре) е това в за сега ще пиша пак в тази тема ...най накрая се разкрихте че слушате HOUSE MUSIC !!!!!!!

  22. #22
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Нямаше кво да правя и минах през темата
    Поздрав
    Ismael Rivas - Luxtro (Original Mix)
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Under_my_skin
    Иначе музичката е яка..не съм някъв запален фен..хъх... но има някои добри парчета


    при мене е същото де да знам като слушаш хаус и вече се мислиш за най великия ей това не ме кефи .... сичко свързано с хауса те кара да се мислиш за бог което супер хипер много ме дразни! а отностно друсането видели там че в ибиза да им е още по яко се друсат по партитата и да не останат назад си земат некви боклуци и се правят на голямата работа тврдо против съм !

    RestInPeace Smacy! Ti vinagi shte si v men ... Obicham te!

  24. #24
    MINIMAL SOUND NO MUSIC NO LIFE :P :P HOUSE MUSIC THE BEST!

  25. #25
    Аватара на rashito0o
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    642
    ммм слушам от почти 1година вече то немое да не се зарибиш при положението че кат ида при гаджето ми той само тфа слуша
    OnLy God CaN Judge Me !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си