.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 80
  1. #1

    Защо плачат момчетата

    kakvo moje da nakara edno mom4e da pla4e ? a mom4eta za6to pla4ete pred edno momi4e?kakvo bi vi nakaralo da pla4ete pred momi4e?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    В кибер пространството ...
    Мнения
    403
    Пред момиче никога не съм плакъл даже мноо рядко ,но не пред хора.Ами нещо като филмче някоя по-така песен.

  3. #3
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.

  4. #4
    Аватара на dshiznit
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    у вас
    Мнения
    412
    Аз плаках като умря Мариса на края на 3-ти сезон на ОС.
    нещо не съм у ред

  5. #5
    Аватара на Invisible'Paladin
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Пловдив*
    Мнения
    124
    За момиче съм плакъл само 1 път и беше доста одавна....едва ли ще се повтори...иначе плача си понякога...тайничко
    Професия : PC/Auto -RLzZZzz
    Статус : Щастлив ,че живее
    Забележка:
    Skype : Chaos_of_Drift

  6. #6
    само 6те кажа 4е мом4етата пла4ат за6тото и те имат 4увства и тях ги боли ... не са без4уствени студенокръвни вле4уги все пак .... може да са така наре4ения "силен пол" но и те все пак са хора нали така ?!?
    Sk8 or die...ride and fly...fuck you haters...long life sk8ers ...

  7. #7
    Подрекпям Жижи с 2 ръце и 2 крака , та за мен да кажа че живота ми е отнел много и ми дал малко ..и най-вече плача за моето момиче ..защото в последния месец се карахме и щях да я загубя..а за сега не си представям дори живота без нея..защото тя е живота на този етап за мен , и бих пожелал на всеки да се чувства така като мен ..когато аз съм с нея и се прегръщаме и усещам че имам някой който мисли за мен.. Просто е хубаво да имаш човек до себе си , да те разбира и помага , незнам защо някой хора намират момчетата които плачат за слаби?!? Просто малко са тези които си дават сметка за живота и не само гледат как да топнат чушката , а аз съм от хората които мислят как каде и какво ще стане за напред

  8. #8
    Защото и ние имаме чувства..но някой не ги показват..

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Не знам какво може да накара 1 момче да заплаче. Не съм плакал от както бях малък, в смисъл като дете съм плакъл от физическа болка, падане от колело от дърво и т.н. . А пред момиче абсурд да заплача. Такова удоволствие не доставям. За момиче досега не съм плакъл, но за да заплача сигурно трябва да съм мръднал психически

    На всички ревли и ревлювци които плачат за тъпи дребни неща мога да им кажа само едно :


  10. #10
    ami naistina myjete pla4at mnogo rqdko... pred men e plakal samo edin - kogato skysah s nego.. i to ne be6e to4no rev.. prosto mu se nasylziha o4ite..tova za men e iskren 4ovek.. ..
    НЕ НА СЕКСА В РАННА ВЪЗРАСТ!!!!!!!!
    ИЗЖИВЕЙ ДЕТСТВОТО СИ ПО НОРМАЛЕН НАЧИН!

    {ако смяташ, че не е нормално децата да правят секс, сложи това на профила си}

  11. #11
    Аватара на DiTko
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Монтана
    Мнения
    180
    Не помня от кога не съм плакал ... Често обаче ми се насълзяват очите, някой път от радост, друг път от тъга, от някое филмче ...

    Не мога да си се представя седнал и неукротимо плачещ за нещо ... трябва да е станало нещо наистина гадно, за което си струва да се разплача. А от физическа болка имам чувството, че и сълза няма да пророня, колкото и да ме боли.

    Но в крайна сметка и ние момчетата сме хора и няма нищо, ама наистина нищо срамно в това понякога да ни се насълзят очите или да се разплачем.

  12. #12

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    sofia
    Мнения
    218
    защо пла4ат мом4етата...защото са 4овешки същества, които имат 4увства не по-слаби от тези на моми4етата?!?

  13. #13

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    На гРаниЦаТа мЕждУ ФанТаzИRта и ReaLностТа :)
    Мнения
    969
    Цитирай Първоначално написано от hardly_awakened
    Подрекпям Жижи с 2 ръце и 2 крака , та за мен да кажа че живота ми е отнел много и ми дал малко ..и най-вече плача за моето момиче ..защото в последния месец се карахме и щях да я загубя..а за сега не си представям дори живота без нея..защото тя е живота на този етап за мен , и бих пожелал на всеки да се чувства така като мен ..когато аз съм с нея и се прегръщаме и усещам че имам някой който мисли за мен.. Просто е хубаво да имаш човек до себе си , да те разбира и помага , незнам защо някой хора намират момчетата които плачат за слаби?!? Просто малко са тези които си дават сметка за живота и не само гледат как да топнат чушката , а аз съм от хората които мислят как каде и какво ще стане за напред
    tvoqta priqtelka e 6taslivka da ima mom4e kato teb

  14. #14
    И момчетата плачат... И аз плача,но само като съм сам.Така ми олеква.Мисля,че е нормално.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от sasha_90
    Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.
    Съгласна съм
    [size=7][b][u]fosse cos

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от hardly_awakened
    Подрекпям Жижи с 2 ръце и 2 крака , та за мен да кажа че живота ми е отнел много и ми дал малко ..и най-вече плача за моето момиче ..защото в последния месец се карахме и щях да я загубя..а за сега не си представям дори живота без нея..защото тя е живота на този етап за мен , и бих пожелал на всеки да се чувства така като мен ..когато аз съм с нея и се прегръщаме и усещам че имам някой който мисли за мен.. Просто е хубаво да имаш човек до себе си , да те разбира и помага , незнам защо някой хора намират момчетата които плачат за слаби?!? Просто малко са тези които си дават сметка за живота и не само гледат как да топнат чушката , а аз съм от хората които мислят как каде и какво ще стане за напред
    тва изказване направо ме разби... жалко е , че момчетата като теб са твърде малко...
    А по темата- Ми моето момче плака веднъж пред мен. Искаше от мен малко време за да помисли за нашата връзка и аз се разплаках пред него след мене той и така...
    [img=http://img207.imageshack.us/img207/6565/couple1wh0.jpg]


    оБичАаАаАаам тЕеЕее {!}{!}{!}

  17. #17
    Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.
    :P

  18. #18
    Кви са тия педалски изказвания бе?!
    6то за мъж си ако плачеш - омг! ебаси.
    да де, то в днешно време 90% са некви емота...

    Strike a Fatal Blow
    Feel the last beat of your heart
    The Sword Sings of Death...


  19. #19
    Голям фен Аватара на danny_f4e
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    на брега на морето
    Мнения
    534
    Цитирай Първоначално написано от hardly_awakened
    Подрекпям Жижи с 2 ръце и 2 крака , та за мен да кажа че живота ми е отнел много и ми дал малко ..и най-вече плача за моето момиче ..защото в последния месец се карахме и щях да я загубя..а за сега не си представям дори живота без нея..защото тя е живота на този етап за мен , и бих пожелал на всеки да се чувства така като мен ..когато аз съм с нея и се прегръщаме и усещам че имам някой който мисли за мен.. Просто е хубаво да имаш човек до себе си , да те разбира и помага , незнам защо някой хора намират момчетата които плачат за слаби?!? Просто малко са тези които си дават сметка за живота и не само гледат как да топнат чушката , а аз съм от хората които мислят как каде и какво ще стане за напред
    ти си момче-мечта бе ... браво за това че мислиш така !!!! \/ \/ \/
    та.. по темата ... всички плачат... момче момиче всеки плаче за нещо.... боли то физическа или душевна болка... тука няма "аз не съм плакал никога" ... или "аз не плача да не съм луд" ... айде стига глупости ... и момчетата имат душа и те имат чувства ... само дето някой ги е срам да си го признаят ,че плачат от страх да не ги помислят за "женчовци" ... но поне се радвам че има такива ,които си признават
    "Детството не е от раждането до определна възраст, възрастта, в която детето пораства и прибира детските неща.Детството е царството, в което никой не умира." - Е. Сейнт Винсънт Милей

  20. #20

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    46
    Защото могаааааааааааааааааат.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от sasha_90
    Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.

  22. #22
    има и по-чувствителни момчета които понякога не могат да скрият сълзите си ама колкото и коравосърдечни да изглеждат всеки плаче понякога

  23. #23
    Че момчетата плачат ли???

    Щастлив е онзи ,който се радва и на най-малките неща в живота!
    http://zaka4ka.forumer.com

  24. #24
    Ее не аз тфа не го разбирам момче да плаче за момиче...смисъл донякаде е нормално наистина всеки изпитфа някфи 4увства ама и пред моми4е да пла4е тва ве4е си е унижение..
    Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил.

  25. #25
    Аватара на kael
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Търново.... Велико Търново
    Мнения
    1 293
    когато ми е тъжно тогава плача нямам задръжки и не ме е срам да показвам чувствата си

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си