.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1

    Как да забавя ерекцията си (приятелката ми не свършва)

    Към спрей за забавяне на ерекцията ли да пребегна, как дейтсват те и имат ли странични ефекти? Моля по-подробна информация.
    Благодаря!

  2. #2
    Аватара на Spraymaster
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Бургас естествено!
    Мнения
    94
    Тя ако е свястна няя да и пука бе, кво сте се затормозили с 1 свършване.. а съвета ми е, когато усетиш че свършваш, започни да си мислиш за нещо което не е свързано със секс и започни да забавяш.. Мисля че ще помогне
    KORN FOREVER!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Spraymaster
    Тя ако е свястна няя да и пука бе, кво сте се затормозили с 1 свършване.. а съвета ми е, когато усетиш че свършваш, започни да си мислиш за нещо което не е свързано със секс и започни да забавяш.. Мисля че ще помогне
    Мм дааа.. Вие момчетата доколкото знам си имате някакви такива трикове...
    И определено можеш да използваш спрей за задържане на ерекцията. Нямам подробна информация,която да ти предоставя,но питай в някой секс-шоп. Там ще ти разяснят подробно.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Spraymaster
    Тя ако е свястна няя да и пука бе, кво сте се затормозили с 1 свършване..
    ми тя надали прави секс с него,защото той и плаща,че да не й пука,прави с него и следователно би искала да бъде задоволена... няма нищо ненормално в това...има ранзи глупости дето забавят... поразпитвай тук там някой фр с по голям опит примерно
    нямам повод да сънувам....

  5. #5
    znam 4e ima i prezarvativi (mislq 4e PReFoRm se kazvaha )za zabavqne no kolko pomagat nz... ina4e moq savet 6tom iska6 da svar6i pr ti ne zadaljitelno da is izdrajliv 4e da q dokara6 do orgazym.. ima drugi varianti.. kato: pove4e oralna lubov,bilo to da ql ije6 ili samo da stimulira6 klitora i s pryst4e.. abe pove4e lubovna igra pogovorete si koe e i priqtno kakvo bi iskala.. i taka, porazu4i tuk tam ima dosta statii i temi za tova .USPEH!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    796
    Може проблемът да е в приятелката ти .. 15 мин и да не свърши .. обръщай й повече внимание в любовната игра .. подлудия до толкова че да и трябват точно 5 мин за да свърши .. и късмет

  7. #7
    1во не трябва да държиш ерекцията си, а еакулацията си ... има разлика и то огромна... та така де и мога те посъветвам не да купваш спрейове или да си мислиш за дебелата съседка, ами просто да си купиш презервативи DUREX в сивата опаковка... забравих му името. Та ти ще прочетеш на кутийката пише какви са. Тези презервативи съдържат в лубриканта си вещество, което намалява чувствителността и по този начин издържаш повече време. Лично съм ги пробвал и след като свърших оная ми работа беше изтръпнала в горната част пробвай ги \/
    Слабите се стремят към порядъчност, силните владеят хаоса!
    А. Хитлер

  8. #8
    аа относно приятелката ти ... еми първо я подгрей с пръсти и език пък после и го .... много помага да знаеш
    Слабите се стремят към порядъчност, силните владеят хаоса!
    А. Хитлер

  9. #9
    На мен ми се е случвало гаджето ми така да ме подлуди при любовната игра че при 5 вкарвния да свърша.Така че отдели по голямо внимание на нея.. УСПЕХ!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Мнения
    907
    Durex Performa се казват презервативите - вършат работа, но го сложи 2-3 минути преди да го вкарваш, та да има време да подейства, иначе пак ще свършиш бързо. На мен лично ми убиват цялото удоволствие от секса и затова не ги ползвам. Има много начини за забавяне- един много прост и ефеикасен е с контрол на дишането - когато усетиш, че се превъзбуждаш просто спираш, поемаш дълбоко бавно въздух през носа, като "дишаш с корема" и издишаш бавно през устата - това нещо отпуска тазовите мускули и страшно забавя изпразването без да си ебаваш възбудата. Ако само това не помага мисли си за нещо - за коли, смятай числа наум - това много помага - тъпо е, но върши работа, абе изобщо нещо да ти занимава акъла. Ако ги съчетаеш тия работи с дишането, мисля че няма да ти е проблем да издържаш, ако не колкото искаш, поне спокойно половин час и повече. Но според мен не е толкова важно колко издържаш - от личен опит мога да ти кажа, че освен в редки случаи, ако не свърши момичето в първите минути ( което значи, че добри свършил работите предварително ) изобщо няма да свърши от секса. Пък и съвсем отделен въпрос е, че няма и 20% от жените, които да могат да свършват само от секс

  11. #11
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от WaKo
    Durex Performa се казват презервативите - вършат работа, но го сложи 2-3 минути преди да го вкарваш, та да има време да подейства, иначе пак ще свършиш бързо. На мен лично ми убиват цялото удоволствие от секса и затова не ги ползвам.
    Mda probvali sme s tezi prezervativi i mom4eto si svur6i bezproblemno samo 4e malko po-bavno ot obiknoveno i kaza 4e ne e imal nikakvi problemi oba4e az vseki put nadyvam prezervativa i toia kato si go dopriah do ystnite vednaga iztrupnaha i re6ih da ne my pri4iniavam podobno ne6to puk toi kakvoto 6te da si govori.Gadni sa ne gi preporu4vam na nikoi.
    Spored men 15 minyti sa napulno dostatu4ni ako kakto kazaha predi men si vuzbydil momi4eto stra6no mnogo.Osven tova ne e zaduljitelno da svur6i po vreme na seks.Moje da ia zadovoli6 s prusti i/ili ezik i sled tova 10 minyti da pravite seks da svur6i6 i ti i 6te ste i dvamata ok.

  12. #12
    Благодаря, ще ги опитам тези призервативи, както и другите съвети. Вероятно ли е също проблмът да ми идва от липса на опит?

  13. #13
    проблема определено е по-скоро в приятелката ти.
    15 минути си е добре, не се спичай поговорете по въпроса.. и повече любовна игра ;]

    и все пак - PERFORM-a наистина действа, класа е.. за такива случаи. действа почти като упойка, та след него и на джена джеймсън да го подадеш, нищо няма да се усетиш хахахах ;]]

  14. #14
    Голям фен Аватара на Quasar
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Намайнатасистан
    Мнения
    658
    земи си по дебели гуми
    или durex performance
    или едно спрейче бензокаин (може и лидокаин) ма тогаа става на камък...аз с такова си лекувам травмите
    Момичетата, не ги крийте толкова. Не е сапун, че да се изтърка.

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    507
    Мале като почнете с тва зимай тва зимай онова и напрао не издаржам да се намеся Пич никви хапчета никви спрейове никви презервативи с дебелина на гума от трактор. Просто го давай по спокойно не мисли за свършването ако усетиш че ти идва забави темпото или смени позата докато сменяте позата тва са си ценни секунди в който пак спадаш до някадеи и печелиш около 10тина 15 минути като усетиш че пак идва пак така забяваш сменяш позата хем приателката ти е доволна че се грижиш за разноубразието хем си железен. И след няколко проби с тази " тактика"
    ще се научиш доста време да си на " гребена на вълната" хем приателката ти ше се кефи и ше свършва хем и ти ше видиш че колкото повече забавиш като сваршиш и на тебе щи е много повече кеф. Тва е от мене, успех. \/

  16. #16
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Ostavi preparatite i razberi kakva e prichinata erekciqta tui da trae samo 15 minuti. Tova e vajniqt vupros!
    Eating isn't cheating - Arnold

  17. #17

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    HaSkoVo
    Мнения
    67

    Re: Как да забавя ерекцията си (приятелката ми не свършва)

    Цитирай Първоначално написано от rdelight
    Здравейте, имам сериозен проблем със забавянето на ерекцията си, просто немога да я държа повече от 5-10-15 минути като това включва и паузите в опити да мога да издържа още малко. Приятелката ми за цялата тази една година от както ходим само няколко пъти е била на косъм от това да свърши но аз никога до сега не съм издрържал. В следствие на това следват доста проблеми във връската ни. Какво бихте ми препоръчали? Към спрей за забавяне на ерекцията ли да пребегна, как дейтсват те и имат ли странични ефекти? Моля по-подробна информация.
    Благодаря!
    Представи си че виждаш баща си или дядо си гол мисля че доста ще помогне
    HuBavA RAbOTa Ama Bulgarska....!

  18. #18

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    202
    mi ima hap4eta ima i gelove za po-prodaljitelen sex...ne sam mn zapoznata za6toto sus priqtelq mi do sega ne ni se e nalojilo da izpozlvame..otidi v sexshop tam sas sigurnost 6te ti kajat pove4e :P

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Spraymaster
    Тя ако е свястна няя да и пука бе, кво сте се затормозили с 1 свършване.. а съвета ми е, когато усетиш че свършваш, започни да си мислиш за нещо което не е свързано със секс и започни да забавяш.. Мисля че ще помогне
    po4ti prav sao 4e nqq li da e po huu da si pomisli za lelkata ot eko globul ? | ae 6egata nastrana | hmm prosto si misli za guposti dokato pravi6 pauzite taka 4e da po4ne6 na4isto ..
    Не пия, Не Пуша, По Жени Не Хода ! - Да Да ! Skype: love_sexy_girls

  20. #20

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    112
    УПРАЖНЕНИЕ ЗА ЗАБАВЯНЕ НА ЕЯКУЛАЦИЯТА:
    когато ходите "да пишкате" редовно правете следното упражнение: разделете времето за изхвърлянето на урината на три-четири фази. започнете да пуриниране, след секунда две стегнете седалищните мускули и спрете, после отново уринирайте и пак спрете. повторете го още веднъж или два пъти.
    Това упражнение развива контрола над задържането. тези мускули, които развивате или по-скоро волевия контрол върху тях ще ви помогнат при сексуален контакт да стегнете седалищните мускули и да предотвратите еякулацията. по тоси метод вероятно е възможно да се изпитва дори оргазъм без еякулация
    (упражнението е от книгата на Мантак Чиа Даоистка сексуална алхимия)

  21. #21
    То си4ки мом4ета имате тоя проблем да го наре4ем... е има и изклю4ения де

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от SMoKe_BoY
    Мале като почнете с тва зимай тва зимай онова и напрао не издаржам да се намеся Пич никви хапчета никви спрейове никви презервативи с дебелина на гума от трактор. Просто го давай по спокойно не мисли за свършването ако усетиш че ти идва забави темпото или смени позата докато сменяте позата тва са си ценни секунди в който пак спадаш до някадеи и печелиш около 10тина 15 минути като усетиш че пак идва пак така забяваш сменяш позата хем приателката ти е доволна че се грижиш за разноубразието хем си железен. И след няколко проби с тази " тактика"
    ще се научиш доста време да си на " гребена на вълната" хем приателката ти ше се кефи и ше свършва хем и ти ше видиш че колкото повече забавиш като сваршиш и на тебе щи е много повече кеф. Тва е от мене, успех. \/
    +1

    ei s tazi tehnika sega e*a kat super men po 2h izdarjam s praktika stava si4ko
    Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях и достатъчно силен, за да ги поправи!

  23. #23
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Znachi, pich. Az ne bih ti preporuchal medikamenti, prezervativi ili sqkvi drugi gluposti. Ima samo edin nachin da se nauchish da durjish dulgo i toi e da se nauchish da se kontrolirash. Nauchi se da si igraesh sus sebe si kato ne svurshvash. Vinagi kogato nablish spri i zpochni nanovo. Nauchi se da useshtash penisa si koga mu idva i da go kontrolirash. Predi da doide momenta, v koito veche da zapochne prostata ti da zadvijva spermata nagore. Draznenie, spirane i taka.
    Eating isn't cheating - Arnold

  24. #24
    Използваи езика си брато.Малко старание и няма да имаш проблеми.

  25. #25
    Аватара на REKS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    140
    Тук сега не се разбира за какво пита автора. Казва ерекция, но сигурно иска да каже еякулация ( може и да не съм прав, но така го разбирам ). Ако греша моля за извинение. Другите, които са ти дали съвети са доста добри за случея и можеш да ги послушаш.
    Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си