.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
  1. #26

    4eti vnimatelno !

    Vzima6 edna butilka ot tova koeto nai mnogo obi4a6 da pie6 , vodka, uiski ,menta, kakvoto i da e bilo ! Udrq6 4-5 - NE NA EKS ! i posle otivai da ebe6 2 4asa ne ti myrdat brat !

  2. #27
    1. 10мин. са нормални за 1 снушение!
    2. Кой е казал , че с члена трябва да е докараш до оргазъм?

    Може след като свършиш , да продължиш с прасти , език и т.н

  3. #28
    Аватара на Pesenta
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    564
    Като усетиш че ти идва спри или намали темпото. Другата ти възможност е да смениш позата
    Провалът е бавен път към успеха !!!
    Всeки път , когато се видиш в огледалото натисни ТУК
    http://www.teenproblem.net/teenid/Pesenta

  4. #29
    Аватара на PepSsSi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    518
    хм ок, приятелката ти не свършва по време на секс,но можеш да я задоволиш напълно и по други начини... А относно забавянето.... мога само да кажа това,което знам от личен опит когато приятелят ми свърши веднага се мие и започваме отново...така на практика свършва за повече от час... пробвай
    Do not stand at my grave and weep, I am not there. I do not sleep. I am the soft stars that shine at night. Do not stand at my grave and cry, I am not there. I did not die.

  5. #30
    Омотай си 1 сезал около патаругата {}
    Сладък ангел с непоносимо чувство за хумор
    алергичен към безперспективни хора...

  6. #31
    пич не правиш разлика между "Ерекция" и "Еякулация" ти имаш проблем със забавянето на ЕЯКУЛАЦИЯТА. Ами просто преди секс,си удари..една две чекии колкото е нужно,че после да можеш да я задоволиш като бял човек

  7. #32
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    534
    ти вообще за орални ласки чувал ли си,за любовна игра,за език,пръсти?или си мислиш че тва е само рагане?
    love is gone!

  8. #33
    пробвай да не се здържаш и като свършиш я мятай да я лижеш няколко минути докато ти стане пак и го топваш отново
    ААаАаА за наденицата ли питате?

  9. #34
    Аватара на ExtrAc7
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    България
    Мнения
    298
    всичко е до тренинг бате!
    Правете го с презерватив какъвто и да е 2 3 4...7 8 9 10 пъти докато свикнеш после леко по леко без и ще свикнеш :P

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от bqsna_teenagerka
    пич не правиш разлика между "Ерекция" и "Еякулация" ти имаш проблем със забавянето на ЕЯКУЛАЦИЯТА. Ами просто преди секс,си удари..една две чекии колкото е нужно,че после да можеш да я задоволиш като бял човек
    При мен това помага удължава еякулацията с около половин час поне при мен

  11. #36
    Здравейте, попринцип не свършвам бързо, но с това момиче с което съм сега не мога да се похваля с времето. Може ли да е от това, че е по тясна? И има мн мнения за Durex Perform та в края на краищата помага ли?

  12. #37
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Дряново
    Мнения
    287
    След като натрупаш опит в секса ще се научиш сам как да издържаш и съответно как да свършваш бързо.....поне при мен е така. Аз си контролирам еякулацията и еба колкото си искам и като реша да се празня ми трябват точно 3 мин психическа настройка и свършвам.
    Татко: Харчиш пари най- безразборно. Мисли за бъдещето момче , ние няма да сме вечни.
    Мислиш ли ,че цял живот ще те издържаме с майка ти ?

    Аз: Ами не......ще ме издържате докато ме поемат децата.

  13. #38
    Хапчета против преждевременна еякулация - https://buyclimaxcontrol.com Лично съм го ползвал и много ми помогна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си