- Форум
- По малко от всичко
- Информационни технологии
- проблем с лаптопа
Не е и от охлаждането,имам инсталирана програмата speedfan,малко по-топличък работи,отколкото настолна машина и е вярно това,което казваш-като го сложа на корема,докато гледам някой филм,вдига температура,защото изхода на въздуха от перката е точно отдолу.Но в повечето случаи си седи на земята и постоянно сваля нещо,докъто съм на работа,но този проблем се появи,от близо седмица,а от септември досега е нямало никакви проблемиПървоначално написано от vikc
![]()
Мисля че нещо се е скапал уиндоуса,но за да го оправя,без преинсталация,трябва да знам откъде идва проблема.
Занимавам се с компютри от 1995-та година,два пъти ми се е случвало това,но и двата пъти проблема е бил хардуерен,и този проблем с замръзването беше постоянен,а в този случай-нищо друго не може да го накара да забие,освен тези мениджъри.А и тоя лаптоп го купих втора ръка,според смарта не е използван особенно,проверих му дъното,тествах го за всеки случай-Всичко е нормално!
Разгледах из регистрите,видях че имам някакви гадни проследяващи програми,сигурно са ми ги пратили,защото постоянно правя онлайн банкиране,но тия балуши още не са разбрали че никога пасуорда не е един и същ,и се генерира от дебитната карта,чрез специален хардуерен четец,та ги оставам да зяпат и се базикам с тях,но дали може да е от тия троянки,да сканират примерно всичко свалено на 10сек или нещо такова?