.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: Усташите

  1. #1
    Аватара на Eрнст Баркман
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Кисдорф Третият Райх
    Мнения
    187

    Усташите

    какво мислите за тях ?
    http://zazz.bg/play:ac0692f8
    Meine Ehre heisst Treue !

  2. #2
    Аватара на Valentin123
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    170
    Цитирай Първоначално написано от Мате
    Естесвените ни съюзници, аз съм им голем фен, даже съм хъратофил, колкото сърби и евреи са избили те ниеникога не можемда избием Големи пичове са съратници на ВМРО Въобще Балкан Парти срещу скапаната славено-циганска измет
    Съгласен!
    http://youtube.com/watch?v=QgkPRLT27yk
    Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
    дъбрава, езеро, река, рид, планина
    ще викат с глас през всички времена:
    "Тук българи са, българи от памтивека!"

  3. #3
    Избили са доста сган! Някои казват към два милиона! Големи приятели на ВМРО! Българите са ги обучавали през 30те години в лагера Янка Пуста в Унгария.
    Велики хора! Усташи-ВМРО - пак трябва да освободят босна от сърбите, и Македония от сърбите!

  4. #4
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    Избили са доста сган! Някои казват към два милиона! Големи приятели на ВМРО! Българите са ги обучавали през 30те години в лагера Янка Пуста в Унгария.
    Велики хора! Усташи-ВМРО - пак трябва да освободят босна от сърбите, и Македония от сърбите!
    Да освободят Босна от сърбите!?!? Какво по ... !?!?!?

    Я се стегнете бе хора ! Босна е била и е сборище на муджахедините в Европа .. това което е правила Сърбия е просто да защити родината си от тази сган и да не и позволи да поведе война срещу всички нас!

    Какво ще стане когато турчолягите в Родопите решат че е време за независимост!?!? Ще им я подарите на турците!?!?

    Тук ще кажете "аз няма да им дам повод" .. ох ще им даваш та ще ти пукат ушите!!! Тогава (стига да попадна на вас на живо) ще ви се смея с автомат в ръце или в по-лошият за вас случай ще ви разстрелям като предатели!

    ВМРО ли!?!? Пффф кои са тия бе!?!?
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  5. #5
    Първо - Босна е ХЪРВАТСКА ЗЕМЯ! А не сръбска! А Босняците са точно като българите помаци.
    Родината на Сърбия е в областа Рашка. Всичко останало са заграбени земи от България Унгария Хърватия и Албания

    И последно - ВМРО преди 80 години са били много по серионзи отколкото сега! За 10 години бяха извършили 30 000 терористични акции! Производителност, по голяма от тази на Хамас! Но после през 1934 тъпото правителство РАЗПУСКА ВМРО!

  6. #6
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    Първо - Босна е ХЪРВАТСКА ЗЕМЯ! А не сръбска! А Босняците са точно като българите помаци.
    Родината на Сърбия е в областа Рашка. Всичко останало са заграбени земи от България Унгария Хърватия и Албания

    И последно - ВМРО преди 80 години са били много по серионзи отколкото сега! За 10 години бяха извършили 30 000 терористични акции! Производителност, по голяма от тази на Хамас! Но после през 1934 тъпото правителство РАЗПУСКА ВМРО!
    Българите сме помаци!?!? Лелеле аз съм резняк!?! Ще се самоубия!!!

    Не "босняци" .. а "бошняци"!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  7. #7
    нещо не си ме разбрал. Но ако ще се самоубиваш няма да те спирам за да правя уточнение!


    ---
    шега.

    Помаците са българи, както Босняците са Хървати.

  8. #8

  9. #9


    Операциите им са били брутални! По брутални дори от СС Скендербег

  10. #10
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от Мате
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg


    Операциите им са били брутални! По брутални дори от СС Скендербег
    връщат си го на шумадийските четници!!
    Не забравяйте че и ние сме имали четници!
    Направо ви се чудя какво им се кефите толкова на тия нацита и ислямисти?!!? Убивали са наши воиници по време на войната!
    Осъзнайте се и разберете кои наистина са нашите братя!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  11. #11
    абе инитиал, не може "нацита" да са колили българи, зашото тогава всички българи са били "нацита" - освен комунистите де! А комунистите са най долната сган на земята!

  12. #12
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    абе инитиал, не може "нацита" да са колили българи, зашото тогава всички българи са били "нацита" - освен комунистите де! А комунистите са най долната сган на земята!
    Говоря за тая историческа гавра наречена "ислямисти-нацисти".
    Ебаси гаврата .. дори свастиката са махнали ! Абе гадни типове са .. забравете ги .. по-добре си бъдете Българи и толкова!!!
    Не ви трябва да сте нацисти за да бъдете расисти или родолюбци!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Initial_D
    Не ви трябва да сте нацисти за да бъдете расисти или родолюбци!
    така е. Напълно съм съглесен с това.

  14. #14
    Какво сте тръгнали да ми ги хвалите тия смотани нацисти...
    Бълагария е била съюзник на германия по принуда и след като наближават руските войски веднага се прехвърлят на тяхна старан...!
    Вярно е, че сме имали и изгода от съюзничеството с Германия, все пак хитлер е признал доста земи за български, а и да не забравяме тогавашният ни цар от какъв произхот е...
    Едно нещо ме яд на нас българите, все чакаме помощ като безсилни, а всъщнос притежаваме сила, но не вярваме на себеси!
    И нещо да кажа за помаците... За мен те не заслужават да живеят в България, те са по долни от циганите!

  15. #15
    Аватара на ANTI
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Dark Forest
    Мнения
    108
    Само не мога разбера едно нещо - кво се силите към нацизма и хитлер и подобни, вие шваби или българи сте бе .

    България над всичко.
    А я кажете колко от вас беха на преклонение на паметника на най-великия българин - Васил Левски

  16. #16

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си