.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Въпрос (фитнес)

    На много места прочетох че трябва да се яде по 5-6 пъти на ден по малко и качествено ако искате да има по голям ефект от фитнеса. Но никаде не се каза какво точно трябва да ядем кога и по колко Та въпросът ми е може ли някой да ми кайе какво трябва да ям кога и по колко

  2. #2
    Ядки сутрин , пилешко или телешко с зеленчуци , риба , извара май също и някой друг плод
    Impossible is nothing ;] ^^

    ^^

  3. #3

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от _VIP_
    ot vsi4ko po mnogo
    Не говори глупости.......
    За какво ти трябва хр режим?
    Маса,релеф,стеоиди,хормони?
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  5. #5
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    Цитирай Първоначално написано от _VIP_
    ot vsi4ko po mnogo
    Не говори глупости.......
    За какво ти трябва хр режим?
    Маса,релеф,стеоиди,хормони?
    Сутрин - мляко с овесени ядки, или мюсли
    Обяд и вечера, както и междинно хранене варени картофи, варен ориз, заленчуци, плодови сокове, пилешко и телешко месо, риба, абе ти си направи така режима, че да има 2 пъти седмично риба, да ти е разнообразно храненето, и сметни по колко калорий на ден трябва да приемаш, и дали това което ядеш е достатъчно.

  6. #6
    Еми ето ти нещо, което работи от личен опит:

    Аз съм в момента на режим за маса. Ето ми режима днес:

    Ставане, мултивитамин, протеинов шейк разтворен с мляко, 9 часа закуска: 300г овесени ядки с мляко. 2 банана след това. Днес станах доста късно. По принцип ставам в 7, ям и ям пак в 10, след това в 1 за обяд.

    Обяд в 12:30 днес: 2 купи пилешка супа с 5 филии черен хляб.

    След обяд, 16:30: 5 пържени яйца на очи, 3 филии бял хляб + протеинов шейк с мляко.

    Вечеря към 18 - 18:30: (още не знам, защото не съм вечерял) Най-вероятно 300 грама риба + бял хляб отново.

    Ядене преди сън: голям печен картоф с малко сол за вкус + 1л мляко след яденето.

    Сън.

    Един съвет - не преяждай, но яж колкото можеш. През цялият ден трябва да си изпил най-малко 1.5-2 литра чиста вода, без да включваш соковете и т.н.

    Надявам се, че ти помогнах малко

    Редакция: Днес денят ми куца откъм зеленчуци, така че гледай да включиш и зеленчуци поне 3 пъти в седмицата, ако можеш.

  7. #7
    ^^ Извинявай колега,но тука аз лично не виждам и 20гр белтъци........
    Това за целия ден аз го ям за едно хранене........А ям по 3-4-5 пъти
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    Цитирай Първоначално написано от _VIP_
    ot vsi4ko po mnogo
    Не говори глупости.......
    За какво ти трябва хр режим?
    Маса,релеф,стеоиди,хормони?
    [quote]
    sho?
    a kak triabva?
    ti razbirash li?
    kakvo da iam?

  9. #9
    Провери си източниците. Всяко от яденетата ми съдържа по 30г протеин. Ако искаш, дай да смятаме:

    Закуската: 150г ядки с 0.5л мляко = 20г протеин от ядките, 20г протеин от млякото = 40г.

    Обяда = Само 5 филии черен хляб съдържат 20г протеини, пилешката супа настрана.

    Яйцата с хляба са 30г, вечерята ще ми е повече от 30г както и яденето в 10 часа. Ти колко белтък приемаш на едно ядене? Повече от Арнолд за цял ден? Не ставай смешен.

    В момента протеина ми е към 150 - 180 до 200г на ден. Смятай, ако не вярваш.

  10. #10
    Това беше сарказъм.......Но разбира се,че са малко,аз на ден приемам между 300 и 400гр белтък.......Е сега не знам може и да си 60кг де,тогава няма да споря.....разбери,че белтъците са всичко!
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    Това беше сарказъм.......Но разбира се,че са малко,аз на ден приемам между 300 и 400гр белтък.......Е сега не знам може и да си 60кг де,тогава няма да споря.....разбери,че белтъците са всичко!
    Мда, аз съм на принципа 2г на кг и сега тежа 86кг, така че 200г белтъчини са ми достатъчни. Всичко, което е в повече, само минава през отделителната система. Ако ти тежиш 70кг и приемаш 300г белтък на ден, половината от това не се усвоява от мускулите. И да, съгласен съм с теб, протеина наистина е важен, но би било грешка да се захласваш само по него и да загърбиш всички останали важни неща.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от GavvD
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    Това беше сарказъм.......Но разбира се,че са малко,аз на ден приемам между 300 и 400гр белтък.......Е сега не знам може и да си 60кг де,тогава няма да споря.....разбери,че белтъците са всичко!
    Мда, аз съм на принципа 2г на кг и сега тежа 86кг, така че 200г белтъчини са ми достатъчни. Всичко, което е в повече, само минава през отделителната система. Ако ти тежиш 70кг и приемаш 300г белтък на ден, половината от това не се усвоява от мускулите. И да, съгласен съм с теб, протеина наистина е важен, но би било грешка да се захласваш само по него и да загърбиш всички останали важни неща.
    В момента съм в цикъл така,че даже и 400гр са ми малко..........
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  13. #13
    За какъв цикъл говориш? Креатин? Стероиди? Прохормони?

  14. #14
    omnadren и дека......за сега омнадрена е по един от 3-тата гои качвам на два.....
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си