.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Политически вицове

    Слагайте хубави политически вицове

    В щаба на руските ракетни войски влиза началникът.
    - Господа офицери, дойде заповед за съкращаване на щатовете с 10%! Разбирате ли какво означава това?
    - Да...
    - А сега подробностите: Смятам, че трябва да започнем с Тексас, Флорида, Алабама...

    Джордж У. Буш се депресирал, че хората го мислят за глупав. Повикал своята приятелка кралица Елизабет II за съвет.
    "Не се кахъри, Джордж, трябва само да се обградиш с умни хора, както правя аз", казала му тя.
    За да му демонстрира, викнала Тони Блеър и го попитала:
    "Тони, ти гледаш снимка на бебе. Бебето е на родителите ти. Но ти нямаш братя и сестри! Кой е бебето?"
    "Това съм аз!", моментално отвърнал Блеър.
    Отишъл си разтушен Буш в Щатите и веднага викнал Дик Чейни. Задал му същия въпрос. Дик Чейни мислил, мислил, но не можал да се сети и поискал време да помисли още. Отишъл при Колин Пауъл и го попитал:
    "Колин, гледаш снимка на бебето на майка ти и баща ти, което обаче не ти е нито сестра, нито брат. Кое е това бебе?"
    "Аз съм", казал след малко Пауъл.
    Чейни звъннал доволен на Буш:
    "Бебето е Колин Пауъл!"
    "Идиот! - креснал в слушалката Буш. - Бебето е Тони Блеър!"

  2. #2
    Вървяла си Червената шапчица из гората и изведнъж насреща й Вълкът.
    Изплашила се червената шапчица и го питала:
    - Защо са ти такива големи ушите?
    - За да те чувам по-добре.
    - А защо са ти такива големи очите?
    - За да те виждам по-добре.
    - А защо ти е толкова голям носът?
    - Защото съм евреин, - казал Вълкът и се разплакал.

    Рейгън, Митеран, Горбачов и Тодор Живков пътували заедно във влак. По едно време Рейгън извадил бутилка бърбън, сипал си чаша и демонстративно изхвърлил останалото през прозореца. След малко Митеран отворил шампанско "Дом Периньон", сипал си малко и подсмихвайки се изхвърлил останалото през прозореца. Горбачов се подразнил, хванал Живков и го изхвърлил през прозореца.

  3. #3
    Аватара на Mitio_man
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    EastPerih (Исперих)
    Мнения
    537

    Re: Политически вицове

    Цитирай Първоначално написано от P4ela
    Слагайте хубави политически вицове

    В щаба на руските ракетни войски влиза началникът.
    - Господа офицери, дойде заповед за съкращаване на щатовете с 10%! Разбирате ли какво означава това?
    - Да...
    - А сега подробностите: Смятам, че трябва да започнем с Тексас, Флорида, Алабама...

    Джордж У. Буш се депресирал, че хората го мислят за глупав. Повикал своята приятелка кралица Елизабет II за съвет.
    "Не се кахъри, Джордж, трябва само да се обградиш с умни хора, както правя аз", казала му тя.
    За да му демонстрира, викнала Тони Блеър и го попитала:
    "Тони, ти гледаш снимка на бебе. Бебето е на родителите ти. Но ти нямаш братя и сестри! Кой е бебето?"
    "Това съм аз!", моментално отвърнал Блеър.
    Отишъл си разтушен Буш в Щатите и веднага викнал Дик Чейни. Задал му същия въпрос. Дик Чейни мислил, мислил, но не можал да се сети и поискал време да помисли още. Отишъл при Колин Пауъл и го попитал:
    "Колин, гледаш снимка на бебето на майка ти и баща ти, което обаче не ти е нито сестра, нито брат. Кое е това бебе?"
    "Аз съм", казал след малко Пауъл.
    Чейни звъннал доволен на Буш:
    "Бебето е Колин Пауъл!"
    "Идиот! - креснал в слушалката Буш. - Бебето е Тони Блеър!"
    ххахахаха много яко


    Иванчо имал странна болест-всеки път когато запалел цигара пред баща си му потичала кръв от носа...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си