.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 65

Тема: Баловете

  1. #1

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Sliven
    Мнения
    157

    Баловете

    Vaprosat mi e sledniq-mislite li che balovete sled zavarshvaneto na srednoto obrazovanie trqbva da badat zabraneni i zashto?

    т.7 от Правилника!

    Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

  2. #2
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    що? О.о
    откъде изобщо ти дойде наум, че могат да забранят баловете О.о
    Boots and braces don't make racists!

  3. #3
    Не мисля, че би било правилно. Все пак, това е един прекрасен и незабравим момент.

  4. #4
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от gree_girl
    Не мисля, че би било правилно. Все пак, това е един прекрасен и незабравим момент.
    От личен опит ли го знаеш?

    Цитирай Първоначално написано от fаke
    що? О.о
    откъде изобщо ти дойде наум, че могат да забранят баловете О.о
    А не могат ли?

  5. #5
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    незабравимо ли???

    аз що почти нищо не помня???
    е за тва съм си казал, че няма да се напивам (поне зверски) на бала
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  6. #6
    Че то и аз не помня особено... а пих сокче^^

  7. #7
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Хубу де. някой може ли да ми обясни, какво специално има в един абитуриентски бал? Че всички са официални? Че се дават луди пари за прически и гримове? И кво? нищо особено.

    Какво му е прекрасното и незабравимото?
    Grumpy old madman

  8. #8
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Аз за това искам една екскурзийка до Турция или Гърция.Май месец вече ще става за плаж и ще е перфектно,вместо да се дават луди пари за бални рокли и костюми,които едвали някога ще бъдат облечени отново,а и не ми харесва идеята цялата рода да бъдат събрани в нас и да ме гледат и да ми се радват на прическата,грима,роклята...

  9. #9
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Цитирай Първоначално написано от fаke
    що? О.о
    откъде изобщо ти дойде наум, че могат да забранят баловете О.о
    А не могат ли?
    живеем в България през 2008, не в Германия през втората световна
    Boots and braces don't make racists!

  10. #10
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от fаke
    що? О.о
    откъде изобщо ти дойде наум, че могат да забранят баловете О.о

    Чак да се забранят, некво прекалено радикално, но ще ти кажа мене що

    ме дразнят. Защото са култ към парадирането с коли, бижута, пари и чалга, за това. Продължавам да се чудя как може да има хора, които целогодишно, да не казвам, че няма какво да ядат, но нямат пари за излишни луксове по време на балове теглят заеми, за да могат техните дечица да се облекат в скъпи дрешки, да се понакичат, да идат да се напият/ надусат като кучета, да си издрайфат червата в някоя канвка, да опропастят тоалета, да се пофукат с ауди-то, за което иначе само са сънували и да се приберат на сутринта...Пък и се чуда какво толкова празнуват, че най- хубавите им години са свършили, страхотен повод...

    Give me your best shot motherfucker!

  11. #11
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Хубу де. някой може ли да ми обясни, какво специално има в един абитуриентски бал? Че всички са официални? Че се дават луди пари за прически и гримове? И кво? нищо особено.

    Какво му е прекрасното и незабравимото?

    Има два дни, когато жената се чувства като принцеса (даже втория не е много сигурен) - първият - на бала и вторият - на сватбата.

    Кога ще облечеш пак красива рокля?


    А по-тъпо нещо от баловете в чужбина няма (най-малкото, щото е по-скъпо). Луузърите от най-зубърския клас се опитваха да ни правят номера, за да ходим в турция или гърция, но аз се изнервих и ги разсипах.. няма да я бъде тая.

    Слънчев рулз! Дори да няма топла вода като миналата година, дори яденето да е от предното лято, не ме е.бе, щото не отивам, за да се наям, а за да се размажа с класа си.
    Собственост на Canis_Dirus

  12. #12
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    Има два дни, когато жената се чувства като принцеса (даже втория не е много сигурен) - първият - на бала и вторият - на сватбата.

    Кога ще облечеш пак красива рокля?


    А по-тъпо нещо от баловете в чужбина няма (най-малкото, щото е по-скъпо). Луузърите от най-зубърския клас се опитваха да ни правят номера, за да ходим в турция или гърция, но аз се изнервих и ги разсипах.. няма да я бъде тая.

    Слънчев рулз! Дори да няма топла вода като миналата година, дори яденето да е от предното лято, не ме е.бе, щото не отивам, за да се наям, а за да се размажа с класа си.
    Що пък като принцеса? Щото е с рокля? Ами да си облича роклята по-често. Да се наговорят с някого и да ходят на парти официални.

    Аз красива рокля няма да облека отново

    Но костюм ми се случва да облека. Този от абитуриентската съм го обличал на няколко пъти. Само с други ризи и вратовръзки. Обувките от абитуриентската си ги нося с повод.

    Та нищо особено. С някои хора от класа и преди и след бала съм се събирал. Само дето харчехме по-малко пари и не се катерехме на пияно по тепетата, че да срещаме изгрева (не и май месец).

    Но гъзарията е важна. Да се изтърсиш в лимузина с две с-класи ескорт иии баси пича. Мен ме закара сестра ми, която имаш път оттам. Завалията аз - отидох на бал с един стар форд.

    А между другото съм много обиден на сестра ми, щото на всички снимки ме е снимала от брадата надолу. Сигурно щото дамата ми беше ниска. Освен това изключила по невнимание светкавицата и всички снимки са отвратителни.

    Но иначе голямо евала на фризьорката ми, която сега живее в Испания, за това, което сътвори с косата ми.


    Време за реклама: Много си харесвам вратовръзката - от рисувана коприна е. Съчетава се перфе със сакото и ризата. Взе ми много евтино. Ако има мераклии за рисувана коприна и имат път към Асеновград - свиркайте ди ви кажа, де да я намерите. Знам, че много одат до наше село да си избират рокли - я за бал, я за сватба.
    Grumpy old madman

  13. #13
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Самата идея с баловете не е зле...ама това да се дават толкова много кинти за чаршаф, който ще облечеш 1-2 пъти... е айде нема нужда...
    мога да се видя за "последно" със съучениците си и без да си похарча парите...
    Аз мога да се чувствам добре и без да съм с Армани...

  14. #14
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    ^Там е раят на булченските рокли,чувствам се като в някоя приказка,като се разхождам по улиците на Асеновград,красиво е (:,а що се отнася до вратовръзката,костюма и прическата ти от бала,заинтригува ме,ще можеш ли да ни покажеш някоя снимка (:

  15. #15
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    За снимката бях ясен - нямам подходящи. На прическата никакви. Освен това са правени с аналогов шифров апарат - тоест на лента. Все пак 2004 не бяха толкоз популярни цифровите и бая парици бяха.
    Освен това съм грозен!

    Ама мое някой път да отидем на вечеря и да ги сложа
    Grumpy old madman

  16. #16
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Не мога да разбера какъв ви е проблема с харченето на пари по баловете??? Първо, това не са вашите пари, а парите на таткото на Иван, Петкан, Драган и т.н. Второ, нима тежкари няма навсякъде, не само по баловете? Трето, от край време, от годините на нашите родители на бал семейството подарява някое бижу, което остава за спомен години наред. От там нататък идва радостта на семейството да види детето си облечено с официални дрехи, а не с маратонки, кубинки, джапанки и т.н.

    Аз лично за моя бал бих казала, че похарчих сравнително висока цена. Но не ми пука - бижутата си ги нося от време на време, роклята ми е подходяща за почти всеки повод. А емоцията да видиш изрудите преобразени в принцове и принцеси е незаменима и безценна!!!

    П.П. Къдли, храната в Слънчев бряг във вариетето беше наистина отврат, но всичко друго беше на 6. За 150 лв 3 дни на морето си е рай. Тука чувам за Шератон давате по толкова, а ви гонят в 3 през нощта...

  17. #17
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    Не мога да разбера какъв ви е проблема с харченето на пари по баловете??? Първо, това не са вашите пари, а парите на таткото на Иван, Петкан, Драган и т.н. Второ, нима тежкари няма навсякъде, не само по баловете? Трето, от край време, от годините на нашите родители на бал семейството подарява някое бижу, което остава за спомен години наред. От там нататък идва радостта на семейството да види детето си облечено с официални дрехи, а не с маратонки, кубинки, джапанки и т.н.

    Аз лично за моя бал бих казала, че похарчих сравнително висока цена. Но не ми пука - бижутата си ги нося от време на време, роклята ми е подходяща за почти всеки повод. А емоцията да видиш изрудите преобразени в принцове и принцеси е незаменима и безценна!!!

    П.П. Къдли, храната в Слънчев бряг във вариетето беше наистина отврат, но всичко друго беше на 6. За 150 лв 3 дни на морето си е рай. Тука чувам за Шератон давате по толкова, а ви гонят в 3 през нощта...
    От къде знаеш ,че не са нашите пари?
    Не всички получаваме ,това което искаме...

  18. #18
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    П.П. Къдли, храната в Слънчев бряг във вариетето беше наистина отврат, но всичко друго беше на 6. За 150 лв 3 дни на морето си е рай. Тука чувам за Шератон давате по толкова, а ви гонят в 3 през нощта...

    Миналата година са имали проблеми с храната и топлата вода на слънчев, аз затова споменах, но мисълта ми беше, че това не е от значение. Пак искам там и се радвам, че там ще бъдем.

    Макар че заради тъпите сульовци с претенции ще имаме 2 бала - един тук и един там. Върха на тъпотията...


    Canis_Dirus, ква гъзария бе, брат ми, с такси ще ходя вероятно. Пък и на колко партита, на които си бил, мадамите са били с красиви рокли, що приказваш невъзможни неща...
    Собственост на Canis_Dirus

  19. #19
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    CooL^GirL^^^, и ти ли си яла броколи в Иберус (или нещо от рода)


    мен ме чакайте 25 и 26 май на Слънчев бряг (:
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  20. #20
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Съгласна съм, че не всеки има възможност. Но изглежда, че това нямаме поражда злобата към хората, които купуват скъпите неща. Ама аз нещо не разбрах въпроса: "Откъде знаеш, че не са нашите?" Аз попитах защо хората злобеят, че другите си пръскат парите по бала, при положение, че това са си техните пари и могат да си правят с тях каквото си пожелаят.

  21. #21
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Къдли, защо да е тъпотия? Не знам в Плевен какви са ви традициите, ама при нас в Търново всеки бал е на Конниците. Ако не се съберат там абитуриентите, то не е никакъв бал. Дори когато аз завършвах искаха да не ни пускат на Конниците, защото щял да падне моста от толкова народ Аз също имах два бала, но тоя на Слънчев не го броя. Т.е бала си ни беше в Търново както си трябва, а на Слънчев просто си се омазахме както си пише по книгите. Някои си бяха домъкнали миризливите рокли от бала, но повечето си бяха взели по една семпла лятна рокличка и с нея. Това че се водят две бални вечери не значи че трябва да имаме по 2 рокли.

    Алис, всъщност беше едно умряло накълцано зеле като за прасе, вкисната снежанка, някво гнусно месо, залято с някаква пумия и разредена кока кола с 20 мл ракия с неизвестен произход. Но да не ти пука. Шоу да има Вашата програма каква е? Защото нашата първа вечер беше в тъпото вариете, а следващата беше в Несебър. Там беше просто невероятно. Вечеряхме в едно ресторантче на плажа и храната навакса провала от предишната вечер

  22. #22
    Много набори, бе. И аз завършвам тази година

  23. #23
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Че някой да се ядосва, или да завижда на гъзарите? Просто не споделям удоволствие от пилеенето на пари по този начин. Както и много хора не споделят начина, по който аз си харча парите.


    _Cuddly_, ем какво му е различното на бала тогава? Че е някаква символична граница вероятно. А иначе аз, като по-прост, държа на подържаното тяло, а не на опаковката. Кво като е с рокля на версаче, като се е прегърбила и са и хлътнали рамената?
    Grumpy old madman

  24. #24
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Какво изобщо обсъждаме тия неща с мъже? Вие не разбирате това, че за едно момиче бала е нещо важно. Иначе помня, че приятеля ми си купи костюм няколко дни преди бала, а аз 4 пъти се разкарвах до София

  25. #25
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Панаир на суетата.

    Всъщност с мен не си заслужава да се обсъждат представите за красота. Мойте са различни.
    Grumpy old madman

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си