.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Откъде мога си да си купя дрехи стил хип-хоп ?

    Искам да ви попитам Откъде мога да си купя дрехи стил хип-хоп ? Аз съм от Русе,можете ли да ми дадете примерно онлайн магазин

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    ама газарски ли ?

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  3. #3
    Мега фен Аватара на BioX
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Клан Изток // Видиш ли високи блокове и си в квартала оуууу Шит..
    Мнения
    3 253
    koq marka predpo4ita6?

  4. #4
    Аватара на DisturbinThePeace
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    На Баскетболното игрище!
    Мнения
    728
    Цитирай Първоначално написано от style_hip_hop
    koq marka predpo4ita6?
    за кфо му е марка бе пич ??

    отиваш в софия G Wear първото което мога да ти предложа !

    и ето ти онлайн магазин http://zaribennew.blogspot.com/ български е
    I am what I am !!!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    liчно мен тея дрехи вобще неме кефят ...някви газарски ау ... супер. ..

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  6. #6
    Мега фен Аватара на BioX
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Клан Изток // Видиш ли високи блокове и си в квартала оуууу Шит..
    Мнения
    3 253
    Цитирай Първоначално написано от LiL-Tushi
    Цитирай Първоначално написано от style_hip_hop
    koq marka predpo4ita6?
    за кфо му е марка бе пич ??

    отиваш в софия G Wear първото което мога да ти предложа !

    и ето ти онлайн магазин http://zaribennew.blogspot.com/ български е
    ot kade znae6 ti moje da ne si tarsi nqkoi sly4aini marki a da iska ne6to po taka...

    vav ryse magazin "na tamno" nqma li?

  7. #7
    ami v ruse ima magazin natumno ama ne zarejdat.. mnogo qki stoki kakto vav dr gradove 6toto v ruse nqma mnogo drehi stil hip hop ! Ne Me int kFa marKa sA vaJnoTo e dA me KefqT ako znaete o6te online magazini daite mi plz !

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Дрехи хип-хоп!?!?!Уат дъ фък дет са вика?!

    Зимаш си един панталон с по-голям номер просто да седят ниско и смъкнато,един анорак от 2ра употреба,ризка,тениски(по-големи от по тялото хаха) и тфа е....
    Секънд хенд рулз =D>

  9. #9
    Мега фен Аватара на BioX
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Клан Изток // Видиш ли високи блокове и си в квартала оуууу Шит..
    Мнения
    3 253
    emi zna4i ili ot online saitove si pora4vai ili se mqta6 s nqkoi priqtel(moje i va6te)na vlaka ytiva6 do nqkoi golam grad kadeto 100% 6i ima napazaryva6 si i se pribira6

  10. #10
    Тоя сайт нещо не ме радва...Мен ли така ми се струва или има 10 суитчъра на кръст там...и две-три шапки...И са някви грозни...генгстъ генгстъ гъзарски...

  11. #11
    emi az si zemam dosta golemi razmeri drehi aMa smisaL tkf 4e nE moGa da si nAmeRq qKi drEhi.F ruse ima nqkolko qki dre6ki na etnees i Dc ama to te stanaha basi comersa.. nqkfi muhliofci gi nosqt daje.. ! i za tfa iskam da si pora4am primerno ot online magazin 6oto nqma kak si4ki da go razberat toq sait .Ina4e edin fr ima edni spr qki ga6ti beli takfis spr 6iroki ama nikade ne moga si namerq takiva,az go pitam ot de gi ze toi vika edin fr na negof fr ot nqkade si gi kupiL .. spR bradA ;[

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  12. #12
    по-добре ела в София, повече неща ще можеш да намериш

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  13. #13
    ами как да дойда ? нямам познати във София и освен това нямам 18!

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    xaxaxa s posledniq post me razbi,zna4i vseki koito nqma priqteli v Sf nema da ho tam i nemam vika 18 a we brato tva da ne ti kusna diskoteka da ne puskat pod 18.Hvani vlaka s nekoi fr otidete i za 2 4asa ste gotovi
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  15. #15
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от LiLGrizzly
    emi az si zemam dosta golemi razmeri drehi aMa smisaL tkf 4e nE moGa da si nAmeRq qKi drEhi.F ruse ima nqkolko qki dre6ki na etnees i Dc ama to te stanaha basi comersa.. nqkfi muhliofci gi nosqt daje.. ! i za tfa iskam da si pora4am primerno ot online magazin 6oto nqma kak si4ki da go razberat toq sait .Ina4e edin fr ima edni spr qki ga6ti beli takfis spr 6iroki ama nikade ne moga si namerq takiva,az go pitam ot de gi ze toi vika edin fr na negof fr ot nqkade si gi kupiL .. spR bradA ;[
    Ей зат'ва ста'ат комерс.
    Джамалска ли спомена секънда - т'ва е истината!

    ПП:Уат а фак

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от iliana_svoge
    xaxaxa s posledniq post me razbi,zna4i vseki koito nqma priqteli v Sf nema da ho tam i nemam vika 18 a we brato tva da ne ti kusna diskoteka da ne puskat pod 18.Hvani vlaka s nekoi fr otidete i za 2 4asa ste gotovi
    abe 4ovek s vlak ryse-sofia 6 4asa ytivane i 6 na vra6tane koi 6te se navie ? i kato slojim tam da platq 20-30 lv za ytivane i vra6tane.. ! ne staa 4ovek

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  17. #17
    Мега фен Аватара на BioX
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Клан Изток // Видиш ли високи блокове и си в квартала оуууу Шит..
    Мнения
    3 253
    stiga stiga varna-sofia e 6 4asa.ryse-sofiq 6te doide nqkade 4
    za paite nz ne sam sigoren kolko e.
    i 6tom iska6 tolkova da si vzeme6 takiva drehi nqma da ti e problem da si sabere6 o6te 30-40 leva i da ytide6 do sofiq za da si kypi6.
    az minalata godina hodih do tam samo da si kypq edna 6apka deto me kefe6e mnogo a vav varna q nqma6e.i predi 1 mesec daje q podarih na edno momi4e 6toto mnogo i se kefe6e

    pp.mislq 4e vav pleven be6e nai evtiniq magazin za takiva drehi
    ne sam sigoren dali infoto e dostoverno no tova mi kazaha.a i mislq 4e tam 6te ti e po blisko da ytide6 i da si napazari6.

  18. #18
    добре зна4и ся остава само проглема как да намеря магазина във плевен абе във варна няма ли ? 4ух 4е там имало ткф магазин.Тъкмо ще зема един автобус и 2 4аса е пътят и ста супер само да не се изгубя там

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    oo vuv Varna otiva6 na centura i to magazinite sa edni do drugi,tam nema kak da ne nameri6
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  20. #20
    Мега фен Аватара на BioX
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Клан Изток // Видиш ли високи блокове и си в квартала оуууу Шит..
    Мнения
    3 253
    Цитирай Първоначално написано от iliana_svoge
    oo vuv Varna otiva6 na centura i to magazinite sa edni do drugi,tam nema kak da ne nameri6
    te magazinite na centara za takiva drehi sa edin do dryg ama v 80% ot tqh predlagat samo nai komersialnite modeli.edinstveno v "na tamno" ima ne6to po razli4no ot drygite takia magazini....a sa6to i v na mi6o 6amara ima mnogo qki modeli.cenite sa malko glavoreski ama ako naistina sika6 qki drehi teq dvata magazina sa za teb

  21. #21
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    магазина, който е СРЕЩУ "На Тъмно" продава такива боклуци дрехи
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    оф божее,е за тфа рапа е толко оскъден в бг.Щото раперите мислят само кфо да облекат...пфффф

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    SF
    Мнения
    805
    вие сте ненормални бе къде пращате човек от Русе за дрехи. Във Варна 101% има G-wear (по разнираеми причини).
    Освен това няма никакъв проблем да погледнеш myspace профила на Frontline Hustle (myspace.com/frontlinehustler) и да се разберете за доставка на адрес. Същото би трябвало да важи и за Joker Brand, с разликата, че там нещата са по-скъпи, просто щото се внасят и гарантирано са истински. И като казвам по-скъпи имам предвид за нашия стандарт, в сравнение с онлайн магазина за Европа са на далавера.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от LiLGrizzly
    I za tfa iskam da si pora4am primerno ot online magazin 6oto nqma kak si4ki da go razberat toq sait

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си