.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 86
  1. #51

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    черна магия това е некромансерия и е много опасна обаче може да се изчистиш от нея
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  2. #52
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    416
    Цитирай Първоначално написано от skatemore
    черна магия това е некромансерия и е много опасна обаче може да се изчистиш от нея
    Некромансията не е черна магия(поне в по-голямата си част)
    Trust, will, courage - the three things one must have!

  3. #53

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Кви са тия лапешки мнения - не било интересно, било тъпо, бягайте от тука.
    Нематериалният свят е разделен на 7 части, както казаха по-горе етерен, астрален и т.н.

  4. #54
    ave xora izob6to vqrvate li si kvi magii kvi ne6ta si4ko e realnost.. smqtai mislex 4e nqkoi xora nqma da imat takiva misleniq no kato im pro4etax postovite...

  5. #55

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от xaxa
    ave xora izob6to vqrvate li si kvi magii kvi ne6ta si4ko e realnost.. smqtai mislex 4e nqkoi xora nqma da imat takiva misleniq no kato im pro4etax postovite...
    И те са реалност, ама не всеки ги вижда. Щом се вярва, значи има причина, не мислиш ли?

  6. #56
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Реалност е ,че някога ще умра,а не че света има 7,8,9 или повече измерения,но все пак едните имат "доказателства на вярата",другите са "научно" обосновани,а третите вярват във вибрации,значи по тази логика телефонът ми кат вибрира отваря портал към 178то измерение,а именно хладилникът в нас.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  7. #57

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Реалност е ,че някога ще умра,а не че света има 7,8,9 или повече измерения,но все пак едните имат "доказателства на вярата",другите са "научно" обосновани,а третите вярват във вибрации,значи по тази логика телефонът ми кат вибрира отваря портал към 178то измерение,а именно хладилникът в нас.
    Ще умреш, но пак ще същестуваш, даже ще се родиш пак на земята, ако не си напреднал достатъчно. Земята е затвор.

  8. #58
    ye5
    you are all gone down the drain

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less
    Цитирай Първоначално написано от xaxa
    ave xora izob6to vqrvate li si kvi magii kvi ne6ta si4ko e realnost.. smqtai mislex 4e nqkoi xora nqma da imat takiva misleniq no kato im pro4etax postovite...
    И те са реалност, ама не всеки ги вижда. Щом се вярва, значи има причина, не мислиш ли?
    nemislq.. i koi gi vijda i koi negi vijda q me svetni tuka

  10. #60

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от xaxa
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less
    Цитирай Първоначално написано от xaxa
    ave xora izob6to vqrvate li si kvi magii kvi ne6ta si4ko e realnost.. smqtai mislex 4e nqkoi xora nqma da imat takiva misleniq no kato im pro4etax postovite...
    И те са реалност, ама не всеки ги вижда. Щом се вярва, значи има причина, не мислиш ли?
    nemislq.. i koi gi vijda i koi negi vijda q me svetni tuka
    Който вярва, ще открие истината. Но не е полезно за теб да се занимаваш с подобни теми, нито и за мене е полезно. Човек трябва да е на зряла възраст и да мисли трезво, за да осъзнае подобни неща. Занимавай се с нещо друго.

  11. #61
    Черна или бяла магия.По скоро мисля,че съществуват.За черната магия трябва да земиш 5 дебели свещи и трябва някъде да нарисуваш петолъчка.На всички крайща слагаш по една свещ и казваш какво искаш,да урчасаш,прокълнеш и др.
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  12. #62
    Всичко това е дар от дявола... и дявола не е с рогца...
    Немам Подпис...

  13. #63
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от ISSP
    Всичко това е дар от дявола... и дявола не е с рогца...
    Мда с крилца е .
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Цитирай Първоначално написано от ISSP
    Всичко това е дар от дявола... и дявола не е с рогца...
    Мда с крилца е .
    Indeed.

  15. #65
    Който си има силата си я има!
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  16. #66
    и аз съм раздвоена,защото когато съм била по малка..това майка ми ми го разказва...изведнъж съм почнала да повръщам без причина..не съм била болна или нещо от сорта..давали са ми лекарства и тн,но нищо не е помогнало..тогава баба ми е извикала някаква баячка,майка ми каза че е била най ужасяващия човек който е виждала,та тя ме погледнала и казала че ми е направена черна магия..правила ми там някви неща с брашно и подобни..така няколко дни...и ми е минало..знам какво ще си помислите но не ни е взела и една стотинка

  17. #67
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от ThunderGoddess
    Някъде в сайт са такива окултни неща бях видяла един много як подпис, който гласеше, цитирам по памет: Няма добро, няма зло - има само сила, която силните овладяват, а слабите не могат. Затова казах, че черната магия е признак на отчаяние. Всеки човек, независимо дали добър или лош може да реализира възможностите си и да използва силата от Вселената за своите цели. Само отчаяните и наранените искат да причинят лошо на другите . Затова казваме, че тяхните деяния са "черни"
    Сещам се за: "Няма добро и зло. Има само сила и такива, които са трърде слаби, за да я потърсят." Това е от Хари Потър.

    По темата. В съвременния свят магията не се дели на бяла и черна. Единственото важно нещо е това за какво се използва. Според мен всички магии (дори и "белите") няма как бъдат правени за добро на някого. В крайна сметка, това е вмешателство в живота на някого.

    Относно съживяването на други хора... Некроманти съществуват. По-често срещани обаче са контактьорите (хора, свързващи се с духове, с цел предсказание или общуване с тях).

    Маговете в България са си чиста проба шарлатани... Маг е съкратено от магистър, което означава, че въпросния човек е увладял силата си и може да я прилага целенасочено.

    Доколкото знам, само малка част от маговете в България са способни на черна магия.

  18. #68

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумень
    Мнения
    450

    Re: Черна Магия,какво мислите за нея,дали е мит или реалност

    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    От векове се носят легенди за могъщи магове способни на всякакви чудесасъживяване на мъртви,проклятия, призоваване на демони и мъртъвци и още много други,но дали това е реалност и ко е на каква жертва изисква тази мощ?
    То се приказва, че е имало Хрисотс, ама и тва не е доказано. Макар че повече от половината земно кълбо вярва на т'ва... Защо да не се вярва и в черната магия?!
    -Къде са хората - попита най-сетне Малкия принц. - Човек се чувства малко самотен тук
    -Човек е самотен и сред хората - отвърна змията.

  19. #69

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    "повече от половината земно кълбо вярва на т'ва.."
    Източно китайските религии имат двойно повече последователи.
    конфуцианство
    даосизъм
    будизъм
    това са най-изповядваните источно китайски религии
    -ислям
    -индуизъм
    -атеисти(не е религия,но се поставя в статистиките)
    -Нихилисти(не е религия)
    -агностици(също не е религия)
    -Сатанисти
    -чучхе-северно корейска религия
    -бахайската вяра/Бахайзъм
    -шинтоизъм
    +сектите и много другите не до там изповядвани религии и учения
    и за християнството не остава "половината земно кълбо",а доста по малко от половината.
    Магии.....врели-некипели

  20. #70
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от quench
    ахааа, и тея "магове"канализират отрицателната и положителната си енергия през НАРУТУ-Чакрата си,а?

    "това е много силно джуцу"
    Точно за тва иде реч в някои от бойните изкуства ако си тренирал...концентриране на енергия през центъра на тежеста (трудно е за обяснение)...има един китайски майстор на бойните изкусва който вкарва човек в безсъзнание с един удар (при това слаб - в тялото, с отворена ръка)...и той точно това обяснява - че пристиска сърцето като вкарва положителна и отрицателна енергия в тялото...ако не вярваш - ето ти клипчето http://www.vbox7.com/play:cfc06842 ..
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  21. #71

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    "има един китайски майстор на бойните изкусва който вкарва човек в безсъзнание с един удар"
    Удря в едно от многото летални места в тялото и удря сентрален нерв или друга слаба точка.....анатомия батка....Не е никва енергия..."енергията"
    е по скоро нервен импулс или зависи от леталното място.

  22. #72
    Няма нито черна,нито бяла ,нито розова,нито каквато и да е друга.Е ,ако случайно се научиш да контролираш всичко на атомно ниво може да размътиш атомчетата на мозъка на някой неприятен човек,ама имам чувството,че е невъзможно на нашия стадий на развитие и еволюиране

  23. #73

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Познавам човек,който под самоконтрол и с помощта на подсъзнанието почти си е излекувал кръвното и нервите и всичко е въпрос на самоусъвършенстване......

  24. #74
    Цитирай Първоначално написано от k`man
    Познавам човек,който под самоконтрол и с помощта на подсъзнанието почти си е излекувал кръвното и нервите и всичко е въпрос на самоусъвършенстване......
    Да така може,ама я се пробвай да излекуваш някой друг човек,не себе си.Тогава едва ли ще стане...

  25. #75

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от Admiral John
    Цитирай Първоначално написано от k`man
    Познавам човек,който под самоконтрол и с помощта на подсъзнанието почти си е излекувал кръвното и нервите и всичко е въпрос на самоусъвършенстване......
    Да така може,ама я се пробвай да излекуваш някой друг човек,не себе си.Тогава едва ли ще стане...
    Уж бяхте големи атеисти а.. Как ще обясните например способностите на тибетските монаси? Имам един познат който може да ви демонстрира малко сила на духа си, ако го направи ще се разтреперите и ще си помислите че ви е ударил тока, а всъщност друго обяснения нямате, щом не вярвате в подобни неща.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си