.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 86
  1. #1
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014

    Черна Магия,какво мислите за нея,дали е мит или реалност?

    От векове се носят легенди за могъщи магове способни на всякакви чудесасъживяване на мъртви,проклятия, призоваване на демони и мъртъвци и още много други,но дали това е реалност и ко е на каква жертва изисква тази мощ?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    Аз лично смятам, че това със съживяванвто на трупове и разни чудовища са си пълни глупости повлияни от разни митове и легенди ,които пак от друга страна са били опит на хората да си обясняват неща, които просто не са разбирали и знаели още по онова време. А относно правенето на черни магии смятам ,че всичко е самовнушение , ако човек не вярва и 1000 магии да му правят нищо няма да стане.
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  3. #3
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    magiqta su6testvuva no ne se deli na bqla i 4erna a na tova kakvi misli vlagash v neq a otnosno za sujevqvaniqta i teq ne6ta ne sa vuzmojni

  4. #4
    Да, вярвам в черната магия. Какво мисля ли? Ми тя е много опасна - практикуват я наранените хора, които са станали зли заради чужи човешки деяния. Тя за мен е принак на крайно отчаяние, когато човек иска да си върне на другите за всичко, което са му причинили. Отоносно това дали е възможно или не резуректа на вече умрели и другите такива неща - да, възможни са според мен. Човек използва 20% от мозъка си. Какво могат да правят другите 80? Просто живеем в един много напрегнат свят, където материалното е над духовното и никой не се старае към духовната сила и не вярва в нея, а с нея могат да се правят свръхчовешки неща. И аз не вярвах, докато един ден не седнах и не опитах да медитирам ... и когато усестите че летите, а в същото време добре осъзнавате, че сте на земята ... ще повярвате във всички магии.
    Memento moriendum esse!


  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    русе
    Мнения
    461
    Незнам колко е истина това за черните магии и проклятия,но аз вярвам в тях..
    Жалко,че рядко се намира човек който да разбира от тях и да ги използва,но ако са били истина то на времето са били на мода..
    Сега никой не би тръгнал да търси човек разбиращ от такива неща понеже не вярва в тях..

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Харманли
    Мнения
    27

    Здравей!

    Цитирай Първоначално написано от Water_lili
    Аз лично смятам, че това със съживяванвто на трупове и разни чудовища са си пълни глупости повлияни от разни митове и легенди ,които пак от друга страна са били опит на хората да си обясняват неща, които просто не са разбирали и знаели още по онова време. А относно правенето на черни магии смятам ,че всичко е самовнушение , ако човек не вярва и 1000 магии да му правят нищо няма да стане.
    Здравей! Много точно и вярно казано всичко е вятър и мъгла.Магии хващат страхливците и магиите са за страхливците!Лесно се маниполират хората ама те не го разбират.Всичко добро ти желая на теб пък и на всички хора по земята само "Мир и Любов".
    "Напред с Егологията"

  7. #7
    A, магове има. Оповават силата си на демони, тъй, че не е много сполучливо.

  8. #8

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Харманли
    Мнения
    27

    Здравей!

    Цитирай Първоначално написано от Christ
    A, магове има. Оповават силата си на демони, тъй, че не е много сполучливо.
    Здравей,Christ тез фалшиви и пръдливи магове вземи един голям чувал и ги напълни вътре и после ги хвърли в река Марица ето това заслужават те!Не си пълни подсъзнанието с глупости!.
    "Напред с Егологията"

  9. #9

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Харманли
    Мнения
    27

    Здравей!

    Цитирай Първоначално написано от *Wanker*
    Незнам колко е истина това за черните магии и проклятия,но аз вярвам в тях..
    Жалко,че рядко се намира човек който да разбира от тях и да ги използва,но ако са били истина то на времето са били на мода..
    Сега никой не би тръгнал да търси човек разбиращ от такива неща понеже не вярва в тях..
    Здравей! Не е нужно някой да ти прави магия за да те хвани достатъчно е,че вярваш в това!Тогава наистина ще те хвани и ще стигнеш до синдром на емоционалния срив и тогава настъпва ужаса.Затова всичко добро ти желая и Мир и Любов.
    "Напред с Егологията"

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ThunderGoddess
    Да, вярвам в черната магия. Какво мисля ли? Ми тя е много опасна - практикуват я наранените хора, които са станали зли заради чужи човешки деяния. Тя за мен е принак на крайно отчаяние, когато човек иска да си върне на другите за всичко, което са му причинили. Отоносно това дали е възможно или не резуректа на вече умрели и другите такива неща - да, възможни са според мен. Човек използва 20% от мозъка си. Какво могат да правят другите 80? Просто живеем в един много напрегнат свят, където материалното е над духовното и никой не се старае към духовната сила и не вярва в нея, а с нея могат да се правят свръхчовешки неща. И аз не вярвах, докато един ден не седнах и не опитах да медитирам ... и когато усестите че летите, а в същото време добре осъзнавате, че сте на земята ... ще повярвате във всички магии.
    +1

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    ТаиТи
    Мнения
    495
    Цитирай Първоначално написано от ThunderGoddess
    Да, вярвам в черната магия. Какво мисля ли? Ми тя е много опасна - практикуват я наранените хора, които са станали зли заради чужи човешки деяния. Тя за мен е принак на крайно отчаяние, когато човек иска да си върне на другите за всичко, което са му причинили. Отоносно това дали е възможно или не резуректа на вече умрели и другите такива неща - да, възможни са според мен. Човек използва 20% от мозъка си. Какво могат да правят другите 80? Просто живеем в един много напрегнат свят, където материалното е над духовното и никой не се старае към духовната сила и не вярва в нея, а с нея могат да се правят свръхчовешки неща. И аз не вярвах, докато един ден не седнах и не опитах да медитирам ... и когато усестите че летите, а в същото време добре осъзнавате, че сте на земята ... ще повярвате във всички магии.
    Много вярно...докато някой не изпита нещо на гърба си не го разбира и не може да разбере защо някой др го прави и вярва


    Ше ме иМаШ ти ... на П*ткиН ДеН

  12. #12
    Някъде в сайт са такива окултни неща бях видяла един много як подпис, който гласеше, цитирам по памет: Няма добро, няма зло - има само сила, която силните овладяват, а слабите не могат. Затова казах, че черната магия е признак на отчаяние. Всеки човек, независимо дали добър или лош може да реализира възможностите си и да използва силата от Вселената за своите цели. Само отчаяните и наранените искат да причинят лошо на другите . Затова казваме, че тяхните деяния са "черни"
    Memento moriendum esse!


  13. #13

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Ин дъ мидъл оф ноууер!
    Мнения
    79
    Ефикасни са ако знаеш как да ги приложиш и на кой!!!
    EveRytHing Is poSSible...
    ...Smile only in the Darkness...
    Death...That's How I Wanna Be...

  14. #14
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    ^+1

  15. #15
    Spored men vyprosa ne e dali sa6testvyvat ami...ako gi nqma...Kolko lud trqbva da si za da si izmisli6 takiva djundurii??
    ina4e za6to pyk da ne sa6testvyvat magovete....(kato izklu4im harry potter).. vse pak vsi4ko si e napalno vazmojno
    ___~*~ l

  16. #16
    edna umna fraza:"dokato ne moje6 da dokaje6 4e NE s16testvuva ne moje6 da go otre4e6"

  17. #17
    Голям фен Аватара на CaSsIe
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    678
    Цитирай Първоначално написано от justme__
    magiqta su6testvuva no ne se deli na bqla i 4erna a na tova kakvi misli vlagash v neq a otnosno za sujevqvaniqta i teq ne6ta ne sa vuzmojni
    +1
    ______________________________________

  18. #18
    Черна магия има, това е така нареченото от нас бълагарите "УРУКИ" - т.е. отрицателна енерги прехвърлена на друг човек... всеки може да "уручаса" друг, дори несъзнателно...
    А "Магове" е имало и вероятно още има... това са хора които проста са овалдяли отрицателната и полужителната енергия в себе си!
    Един от най великите магове и водач на богомилското движение в средните векове е братът на цар Петъ I - Венеамин или както всички го знаят "Боян - Мага". Някой казват че е можел да се превръща във вълк или в кавото си животно пожелае, но аз мисля и верочтно е така, че той просто е карал хората да мислята така...
    Владееш ли себе до съваршенство - ти си "Маг"

  19. #19
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    ахааа, и тея "магове"канализират отрицателната и положителната си енергия през НАРУТУ-Чакрата си,а?

    "това е много силно джуцу"

    рофлмао

    има такива неща като biofeedback и устойчивост на вредни влияния - но тези способности се наблюдават и в природата
    а има и такива, които са чиста заблуда на собствените ни мозъци - например халюцинации, хипноза, изкуството на убеждаването, изкуството на чарът и пшрелъстяването, масовите манипулации и т.н.

    магия няма, има само глупави хора, които нямат желание да погледнат света такъв, какъвто е, и се прехласват по по-лесно обяснимото
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  20. #20

    Re: Черна Магия,какво мислите за нея,дали е мит или реалност

    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    От векове се носят легенди за могъщи магове способни на всякакви чудесасъживяване на мъртви,проклятия, призоваване на демони и мъртъвци и още много други,но дали това е реалност и ко е на каква жертва изисква тази мощ?
    Spored men magiqta, nezavisimo dali e bqla ili 4erna, e prosto na4in horata da si obqsnqvat ne6ata, koito se slu4vat okolo tqh. Spored men 4erna magiq nqma. No e vazmojno 4ovek da vazdeistva na drugite s mislite si i imenno tova sa ritualite, koito pravqt negramotnite i zlobni hora, koito ne mogat da priemat 4ujdiq uspeh
    ~Elenka~

  21. #21
    Да живее мистиката (и мастиката)

    Много хора са се отдали на окултни науки, но според мене са шарлатани.

  22. #22
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от dedovo
    Да живее мистиката (и мастиката)

    Много хора са се отдали на окултни науки, но според мене са шарлатани.
    ima i 6arlatani az su6to se zanimavam s okultizum i ne mislq 4e sum 6arlatanka

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  23. #23

    Re: Черна Магия,какво мислите за нея,дали е мит или реалност

    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    От векове се носят легенди за могъщи магове способни на всякакви чудесасъживяване на мъртви,проклятия, призоваване на демони и мъртъвци и още много други,но дали това е реалност и ко е на каква жертва изисква тази мощ?
    Ще споделя малко информация относно маговете и "чудесасъживяването на мъртвите" - Тази практика всъщност се нарича некромантия и се счита за невинна, дори за занимателна и интересно забавление в приятелски кръг, но всъщност това е начин на гадаене, който се асоциира с черната магия. Некромантията е изкуство на призоваване на мъртвите с цел гледане в миналото или в бъдещето. Това се получава, защтото практикуващите след като са навлезли в свещените селения, времевите граници за духовете се разминават, тези хора могат да бъдат ценен източник за бъдещето.
    Някои магьосници използват мъртвите за магически или други цели: за заклинания, за разкриване слабостите на определен човек, за откриване на скрити пари или съкровища и т.н. Най-крайната форма на некромантията е събуждането на мъртвите, за да бъдат използвани като оръжие срещу живите. Общо взето некромантията е метод за гадаене... Некромантия се осъществява чрез разни адски заклинания и дяволски инвокации, чрез грозни жертвопринушения и дарове => некромантията е церимониално изкуство.

    Ще отговоря и на въпроса ти "дали това е реалност и каква жертва се изисква" - Според мен е реалност, защото мисля, че знам това-онова и силно вярвам в такива работи, но относно жертвопринушенията немога да ти помогна с нищо, защтото се интересувам в друга насока. Трябва да кажа, че тези ритуали, магиите и т.н. не са по силите на всеки.
    За да си способен на подобни неща трябва да :
    -Да знаеш всички знаци, които се изискват и също така са много важни! ( десетки са)
    -Трябва да знаеш какви заклинания да правиш...
    -Трябва имаш необходимите материали за да извършиш определен ритуал... (всички се изработват собственоръчно *)
    -Трябва да знаеш за последствията.Според вещиците, когато направиш магия на някого тя се връща с тройна мощ обратно към теб...
    -Трябва да разучиш дали човека, на когото искаш да повлияеш с нещо дали има някакви защити.

    Съвет: Преди да се опитваш да правиш, каквото и да е разучи следните термини - Алхимия, Кабала, Сабатът, Водун и може малко от астрология да се поинтересуваш, а относно некромантията, обясних на картко какво представлява





    Justme__ "magiqta su6testvuva no ne se deli na bqla i 4erna a na tova kakvi misli vlagash v neq a otnosno za sujevqvaniqta i teq ne6ta ne sa vuzmojni" - Всъщност се дели... не си достатъчно информирана, поинтересувай се

    Надявам се да бях полезен и достатъчно компетентен по темата...
    ...They say learning to love yourself is the first step
    that you take when you want to be real.
    Flying on planes to exotic locations won't teach you how you really feel
    ...



  24. #24
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014

    Re: Черна Магия,какво мислите за нея,дали е мит или реалност

    Justme__ "magiqta su6testvuva no ne se deli na bqla i 4erna a na tova kakvi misli vlagash v neq a otnosno za sujevqvaniqta i teq ne6ta ne sa vuzmojni" - Всъщност се дели... не си достатъчно информирана, поинтересувай се

    Надявам се да бях полезен и достатъчно компетентен по темата...[/quote]
    magiqta se deli na 4erna i bqla spored razli4ni religiozni vqrvaniq...i sueveriqta igraqt golqma rolq osobeno v bulgariq/imam predvid delenieto na magiqta/

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  25. #25
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Определено нямам намерение да се занимавам с магии,като казах"жертва" имах предвид какво човек който се занимава с това "жертва" ,заслужава ли си целта средствата ,не че исках да ми давате рецепти за магии и подобни глупости благодаря за отговорите все пак!Или хайде по-просто казано когато човек се занимава с такива работи ,не "продава" ли душата си на злото ?
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си