.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    странен цикъл...

    Здравейте!Попринцип трябва да ми дойде другата седмица,но нещо подрани..и тече много малко,кафяво...доста странно.Имате ли идеи какво може да е ?

    П.П. Не съм девствена и съм на 16 ако има значение де..

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    378
    ami pyrviqt pyt kat mi doidi be6e leko kafqvo ama to kravta se pri4istva i ima zasyhnala kryv, spox

  3. #3
    Aми колко дни вече ти тече кафяво-я кажи и ще ти дам отговор

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Aми колко дни вече ти тече кафяво-я кажи и ще ти дам отговор
    2

  5. #5
    На мене ми беше така този месец.Отидох на гинеколог и ми откри киста в яйчника.Може да се дължи съшо на стрес.
    Съветвам те да отидеш.Едва ли ще намериш тук компетентен отговор,защото от различни неща моге да се получи това.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от The Shadows Madame
    На мене ми беше така този месец.Отидох на гинеколог и ми откри киста в яйчника.Може да се дължи съшо на стрес.
    Съветвам те да отидеш.Едва ли ще намериш тук компетентен отговор,защото от различни неща моге да се получи това.
    А вече е червено,но пък много слабо...Започвам да се плаша

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    От колко време ти идва?

    Робинята на Quench

  8. #8
    Aми понякога и при мен става слабо на 3 ден споко мисля че е нормално, но най добре говори с майка си!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    От колко време ти идва?
    3 години

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от obrey
    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    От колко време ти идва?
    3 години
    Aми щом е от 3 години мился, че не е нормално-тичай на лекар!

  11. #11

    Re: странен цикъл...

    Цитирай Първоначално написано от ХодещСъвет
    Цитирай Първоначално написано от obrey
    Здравейте!Попринцип трябва да ми дойде другата седмица,но нещо подрани..и тече много малко,кафяво...доста странно.Имате ли идеи какво може да е ?

    П.П. Не съм девствена и съм на 16 ако има значение де..

    Да.. В нашият свят му викаме ЛАЙНО
    мноого си забавен... Благодаря все пак за съветите

  12. #12

    Re: странен цикъл...

    Ако си боледувала и си пила хапчета е напълно възможно такова нещо.Другото за което се сещам е т.н. ановулаторен цикъл -при такъв цикъл липсва овулацията,следователно няма и узряла яицеклетка.Това може да предизвика преждевременна менструация(не се шашкаи,това се случва на всяка жена/момиче и е възможно да се получи веднъж на 12 цикли)...
    Това са само идеи от моя страна..естествено и стресът може да наруши редовния цикъл до много голяма степен..
    Изчакаи да ти свърши и ходи на преглед,за да ти е спокоина душата,че не е нищо сериозно
    Успехи
    Аз знам не съм идеална..инат съм,устата,реална..наивна,п

  13. #13

    Re: странен цикъл...

    Цитирай Първоначално написано от _BoSSy_
    Ако си боледувала и си пила хапчета е напълно възможно такова нещо.Другото за което се сещам е т.н. ановулаторен цикъл -при такъв цикъл липсва овулацията,следователно няма и узряла яицеклетка.Това може да предизвика преждевременна менструация(не се шашкаи,това се случва на всяка жена/момиче и е възможно да се получи веднъж на 12 цикли)...
    Това са само идеи от моя страна..естествено и стресът може да наруши редовния цикъл до много голяма степен..
    Изчакаи да ти свърши и ходи на преглед,за да ти е спокоина душата,че не е нищо сериозно
    Успехи
    Благодаря!Хапчета-само Парацетамол,Витамин С и едно срещу грип...

  14. #14

    Re: странен цикъл...

    Цитирай Първоначално написано от obrey
    Цитирай Първоначално написано от _BoSSy_
    Ако си боледувала и си пила хапчета е напълно възможно такова нещо.Другото за което се сещам е т.н. ановулаторен цикъл -при такъв цикъл липсва овулацията,следователно няма и узряла яицеклетка.Това може да предизвика преждевременна менструация(не се шашкаи,това се случва на всяка жена/момиче и е възможно да се получи веднъж на 12 цикли)...
    Това са само идеи от моя страна..естествено и стресът може да наруши редовния цикъл до много голяма степен..
    Изчакаи да ти свърши и ходи на преглед,за да ти е спокоина душата,че не е нищо сериозно
    Успехи
    Благодаря!Хапчета-само Парацетамол,Витамин С и едно срещу грип...
    Парацетамола е прецакал системата..Няма място за притеснение мацка
    Аз знам не съм идеална..инат съм,устата,реална..наивна,п

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си