.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: doktOR ТиЙн

  1. #1
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039

    doktOR ТиЙн

    pFf pisali li ste na tozi "doktor"?KAkvo mislite spored mene puska samo klisheta...... pisah mu dva pati i toi samo mi povtarq dumite
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  2. #2
    Щом те съветва човек с диплома мисля, че е редно да си удоволетворена. В прочем и в рееалния живот хората ходят на психолози, защото искат помощ от човек с диплома дори да получат същите отговори, които могат да получат от приятелите си. Въпреки това остават по-доволни? Или не знам, може би човек вярва единствено на този, на който си плати.
    Но в крайна сметка си получила отговор, нали? И предполагам е изчерпвателен и доста разумен? Или не е? Дай темата насам?

  3. #3
    Не съм..нямам въпроси просто ..хах
    иначе-не ти харесва-не влизаш

  4. #4
    Повече от фен Аватара на tigity
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    O.C. `In ThE DaRK` cЭn7raLnI Gr0biШ7a
    Мнения
    395
    toi ne staa za doktor!

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    нА deT’ M? VuDџ’ t ЦайSИtE
    Мнения
    168
    Цитирай Първоначално написано от tigity
    toi ne staa za doktor!
    ИСкЪм дА КажА НешТу...ЗнаЧи....ЪъЪ....ОК....!Вс ъщНОсТ КаКВо ИСкЪх Да Ти каЖА....МамКА му...ДобРЕ...Дъ КажА пРОСто ЕднО....I LOVE YOU!!!_____________
    (\(\
    (':'=)
    (')('')

  6. #6
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    xah ami nqma da pitam poe4e mn qsnu i sama moga da si pro4eta vaprosa pak xaxah kakto toi pravi pishe moite dumi .:} abe nq zn xaxax
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  7. #7
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    как ще ми отг тука или по и-мейла

  8. #8
    о0о0 чак сега забелязах когато прочетох темата хахахахахахаа много злеее ...


    Цитирай Първоначално написано от Freeminded
    Щом те съветва човек с диплома мисля, че е редно да си удоволетворена. В прочем и в рееалния живот хората ходят на психолози, защото искат помощ от човек с диплома дори да получат същите отговори, които могат да получат от приятелите си. Въпреки това остават по-доволни? Или не знам, може би човек вярва единствено на този, на който си плати.
    Но в крайна сметка си получила отговор, нали? И предполагам е изчерпвателен и доста разумен? Или не е? Дай темата насам?

    RestInPeace Smacy! Ti vinagi shte si v men ... Obicham te!

  9. #9
    тоя доктор Тийн нищо не струва (не че сам го пробвал ) ако имате проблеми обръщайте се кам Доктор Хаус винаги помага и е много точен пич

  10. #10
    Аватара на eu.hyricane
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Hard Rock Cafe
    Мнения
    696
    hm.. tova e tapo.. da tarsi6 savet ot nqkoi napalno nepoznat.. opravqite se sami

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си