.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1

    щастливи мигове

    nz dali ima tekava tema za6toto ne sam gledala mnogo, a puk ako ima ne pi6ete tuk! Az iskam da pusna tema za 6testlivite migove. spodelete koi e nai-6tasliviqt vi moment, tuk e mqstoto da kejete kolko mnogo obi4ate svoqta polovinka i da ni razkajete za tova kak vi kara da se 4uvstvate! Skoro idva nai-golemiqt praznik na liubovta i sega e vremeto vseki da bude obi4an! da sre6tne 4oveka koito 6te vi nakara da se 4uvstvate kato 4e li letite!
    Az sre6tnah tozi 4ovek i go pojelavam na vseki, neka vseki izpita tova 4uvstvo liubovta i neka ima po-malko razbiti surca! E haide razkajete mi za va6ata liubov!
    Zemqta e Zatvor Za Angeli Prestupili Boji Zakon.
    Sega Ti Si Angel, A Az Jiveq Svoqta Prisuda!

  2. #2
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Когато ми каза, че съм неговото малко изчадийце и никое друго момиче не е обичал толкова силно.

    Или пък, когато бяхме заедно на море и бяхме като семейство.

    Или пък, когато ми каза, че съм единственото нещо, което му действа успокояващо ( много нервен човек е, за съжелание. Но вече не му действам така, черна точка за мен..)

    Абе, много са.

    Когато седяхме на една полянка късно вечерта, гледахме звездите и някаква заблудена птица все още издаваше звуци .. и за пръв път му признах, че никой друг не ме е правил толкова щастлива.

    Спомням си и първият път, когато се шашнах, че съм бременна. Толкова бяхме сладки.

  3. #3

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    Цитирай Първоначално написано от bungle
    Когато ми каза, че съм неговото малко изчадийце и никое друго момиче не е обичал толкова силно.

    Или пък, когато бяхме заедно на море и бяхме като семейство.

    Или пък, когато ми каза, че съм единственото нещо, което му действа успокояващо ( много нервен човек е, за съжелание. Но вече не му действам така, черна точка за мен..)

    Абе, много са.

    Когато седяхме на една полянка късно вечерта, гледахме звездите и някаква заблудена птица все още издаваше звуци .. и за пръв път му признах, че никой друг не ме е правил толкова щастлива.
    Спомням си и първият път, когато се шашнах, че съм бременна. Толкова бяхме сладки.
    +1 za sa6tite momenti, samo 4e bez polqnkata s v 1 park
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  4. #4
    Като бяхме излезли веднъж на морска гара ......Беше многу хубаво......... Като се сетя за хубавите мигове ми става тъжно

  5. #5
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    да видим...ми не знам точно те са много...Всеки миг с него е най щастливия в живота ми.Кара ме да се чувствам някак уникална.
    На нова година ни беше първата вечер заедно.Смисъл,не че сме правили нещо просто нощта я прекарахме заедно.И като си легнахме към 5 и нещо се оказа че одеалата не стигат и той ми даде неговото.После пък точно като тръгна да заспивам и той ме завива и ме разбужда Малко беше дасадно,ама на мен ми хареса,въпреки че не ме остави да спя... после до 8 сме си говорили и сме се натискали...абе яко беше

  6. #6
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Kogato bqhme v gori4kata do Sofia Land na edna peika...i kogato be6e vka6ti
    Sega za sajalenie ne sme zaedno i mi lipsvat tezi i drugi momenti

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    най-хубавият миг със съкровището ми....ами много са....примерно първата ни целувка...бяхме в дискотеката и просто танцувахме приятелски..ест. аз много го харесвах и извенъж...целуна ме...беше велико...е след седмица се хванахме,но тази целувка няма да е забравя никога!
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  8. #8

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    250
    ami..pyrviq pyt kogato mi kaza che me obicha..sedqhme na edna peika v parka edin sreshto drug galeshe mi kosata i po edno vreme s dvete si race mi hvana liceto(kakto mn mrazq da mi pravqt) i prosto kaza obicham te...i poneje ne mi go beshe kazval do sega az prosto kazah kvooo ? haha mn typo se poluchi obache mn oznachavashe za men..nikoga nqma da go zabravq..a ii noshta v koqto nashite gi nqmashe i spahme zaedno..i..nz..vsqka sekunda s nego e strahotna i specialna..

  9. #9
    мммм в нас пък и на нова година

  10. #10
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Вие пък, само 8 човека ли имаме щастливи мигове? Или само ние се откриваме? Постоянно има теми за разбити сърца..

  11. #11
    vseki put kogato sum s nego i go pogledna v o4ite mmm se raztapqm nqma drygo.vseki mig zaedno e specialen za men
    Във всеки един от нас се крие някой друг,намери го и го опознай,спаси го и ще спасиш света!


  12. #12
    Ами те са страшно много не са 2-3 . Просто като се замисля ми изникват толкова мн...

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    1 393
    gluposti na tyrjkaleta 14 fevruari izob6to ne e vremeto nakoi da byde obi4an stiga gluposti

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955
    Един мой "хубав" момент..с бившия ми...Винаги срещите ни бяха "прекрасни" и нищо не "разваляше" всеки път , когато се видим...

    Например помня как си вървяхме,той ме беше прегърнал,минаха няколко така да ги нарека "мацки" с къси полички и той подвикна към тях "Ей мацки, много сте яки.Не се срамувайте ще си взема едната за у нас"

    Пък иначе по темата,хм с първото ми гадже на първата ни среща накрая,бяхме отишли до някакви блокове и той предварително ме беше помолил да му кача няколко песнички на тел-а ми и както си седяхме , аз пуснах една от песните му (бавна) и почнахме да танцуваме.Минаваха хора , но ние продължавахме.След време и тази песен стана наша :P

  15. #15
    Изтегли си порно и ще ти мине

  16. #16
    Мм ... всяка минута с него, ме кара да бъда щасТлива !Не мога да кажа 'тогава и тогава.. бях щастлива.." ..

    дори мисълта за него, ме кара да се усмихвам и да бъда щастлива!
    но .. той е първото момче, което ме кара да се чувсТвам по този начин.

    то това иначе, не може да се опише какво точно е това чувсТво, то трябва да си го изживее човек ...

    P.S. човек рядко осъзнава, кога е щастлив.Обикновено, осъзнава че е бил щастлив, едва когато вече не е.За това, мисля че хората трябва да се радваме на малките неща в живота и да ценим това, което имаме до себе си.Тогава може би,ще осъзнаем, че сме щастливи, защото наистина ще БъДеМ ... (дано някой поне разБра какво казах )
    Можеш да кажеш на света, че се прибирам.. обратно там където принадлежа! И знам, че царството ми ме очаква и е простило моите грешки!

  17. #17
    Имам много....тряя хубави мигове само с един човек или хубави мигове досега? : )
    С един бивш седяхме на един умрял мост на една умряла гара..и както си се целувахме и мина едина бабка...и ние тряяше да се дръпнем,за да мине тя...а тя докато минаваше и каза .."Дано цял живот да се прегръщате така.." (е може би не точно тва но нещо в тоя дух...почувствах се адски жива...)
    С настоящия бяхме на хижа и помна как ме събуди с целувки някви такива....Много беше сладко..някой го спомена-и първия път,когато си мислехме че съм бременна също бяхме много сладки...сега като се сетя и ме напушва смях

    Та...каква романтиикаа

  18. #18
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    За мен най-разтърсващото щастие, което никога няма да забравя, беше на 1-ви юли 2007 (или по-точно нощта срещу July Morning). 4 месеца преди това си бях писала всеки Божи ден, когато имах възможност, с момчето, което харесвах до болка, но така и не успях да го поканя да излезем някой път да си поговорим на живо. А не е като да кажеш, че нямаше какво да си приказваме. Най-накрая, по-малко от месец преди 1-ви юли, му признах по много тъп начин, че го харесвам, ама той така и не можа да реагира като хората и мислех, че всичко е загубено. Но нощта 29-ти срещу 30-ти юни, когато за пореден път си писахме, му споделих, че нямам с кого да посрещна изгрева. Тогава той ме покани у тях, заедно с неговата компания. Едвам шавах след това от притеснение, но отидох. И макар да не си бяхме кой знае какви, едва ли не прекара цялата нощ с мен. След като посрещнахме изгрева, повечето се разотидоха и останахме само аз, той, негов приятел и гаджето на приятеля. Другите двама бяха навън в двора на къщата, а пък ние двамата бяхме на дивана в хола му, той пусна по-успкояваща музика, облегна се на рамото ми, аз пък си подпрях главата на неговата и сме дремели така около час и половина... После той скочи и каза, че трябвало да подрежда, аз се постарах да му помогна, и половин час след това си тръгнах. Не помня как съм се прибирала. Ходех като омагьосана, такова щастие ме бе обзело, че нищо не можеше да ми го развали: хем беше разтърсващо силно, хем бях по-спокойна от всякога... За човек, който не бе преживявал нещо такова, като мен, това си беше чисто блаженство...


    Виждам, че постът ми стана много дълъг, но така и не се сдържах да опиша по-добре щастието си. Не само защото онази нощ беше прекрасна, а и защото след нея животът ми се обърна на 180 градуса и се сбъдна най-голямата ми мечта, а именно: да съм с човека, с когото искам, да го обичам и да знам, че и той ме обича...
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  19. #19
    За хубави моменти не мога да се сетя ...защото винаги след хубавите моменти идва раздялата мисля 14 февруари да съм си в нас...щото ми е тъпо да гледам Влюбените а пак аз да стоя като тъпак покрай тях ....
    ИМА ЖЕЛАНИЕ ИМА И НАЧИНИ НЯМА ЖЕЛАНИЕ ИМА САМО ОПРАВДАНИЯ!

    http://i166.photobucket.com/albums/u.../MoonRose1.jpg

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от bungle
    Вие пък, само 8 човека ли имаме щастливи мигове? Или само ние се откриваме? Постоянно има теми за разбити сърца..
    явно е по-лесно да разкриеш болката си прен непознати отколкото щастието, никои не говори колко е щестлив, всеки говори за раздяла и разбити сърца.
    Zemqta e Zatvor Za Angeli Prestupili Boji Zakon.
    Sega Ti Si Angel, A Az Jiveq Svoqta Prisuda!

  21. #21
    hmm nai hybaviq moment mi be6e kogato se subrah s gadjeto za poreden put .. no be6e kum 2 sutrinta az i zvunnah da izleze i tq vika nemoga na6te spat i az ai molq te i tq sleze a to be6e studeno i to mn i tq vika i sa ko i az ela s men ii q zavedoh tam kydeto za purvi put se bqhme celunali i tam si bqhme napisali inicialite G + M i surce i tq samo sedi e taka i gleda i vika lipsva6 mi iii me cunka ii tam sme si govorili do 6 sytrinta tq se pribra za 10 min dokato roditelite i izlqzat i posle az otidoh v tqh ii si legnahme i cql den si q gu6kah i tq mi kazva6e kolko me obi4a.. IiI sega pak sum s tova momi4e i sum mnogo shtastliv za6toto se znaem ot 3 godini i vse kusame trugvame ii sega pak sme zaedno ii si mislq 4e tozi put 6te e razli4no Mnogo q obichammmmmm

  22. #22

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    ЪъЪ KaK BeШe TvA MaИ sOfIA
    Мнения
    13
    М като се замисля иам много щастливи мигове ,но никога няма да забравя веднъж бях не село и вечерта тряаше да излизаме някаде ама аз не бях в настроение и викам а не мен не ми се хои и към 10 и 30 вечерта един фр( а аз исках да сме повече от тва) ми звъни и вика излез пред вас и аз нали веднага излизам и той вика що те няма неска и аз ми.... и той искаш ли да се разходим ( а на горе от нас е само гора) и аз да и въряхме и тои ме беше гушнал и беше страшно и по едно време аз викам уморих се и седнах ме и тои ме целуна може би беше една от най хубавите в живота ми и легнах ме и сме гледали цяла нощ звездите .гушкахме се .натискахме и т.н. но найстина беше вълшебно секи път като се замисля за тва и си се усмихвам

  23. #23
    С моя човек имаме много хубави моменти. Това са случаите, когато сме предприемали нещо заедно. В началото на септември си направихме една екскурзия. За 4 дни посетихме Стара Загора, Пловдив Рилски манастир, София, Искърското дефиле и обратно. След това, декември месец, ходихме за 2 дни до Турция, Одрин. На нов година бяхме пак 4 дни заедно... като цяло пак само двамата.

    За мен истината за връзката се вижда когато двамата останат за по-дълго време заедно. Изтраят ли се партньорите 3-4 дни да са заедно без други хора и не се скарат, значи има хармония в отношенията.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  24. #24
    Аватара на suunlight
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    до твоята звезда :)
    Мнения
    403
    Цитирай Първоначално написано от drozila
    Цитирай Първоначално написано от bungle
    Вие пък, само 8 човека ли имаме щастливи мигове? Или само ние се откриваме? Постоянно има теми за разбити сърца..
    явно е по-лесно да разкриеш болката си прен непознати отколкото щастието, никои не говори колко е щестлив, всеки говори за раздяла и разбити сърца.
    Има хора които не обичат да четат за щастието на другите ( не не съм от тях, но е факт, че има такива ) и .. на тях им става тъжно, завиждат по хубавия начин .. радват се за щастливите и тъгуват за себе си .. може би такива теми ще ги наранят, защото те не са щастливи .. а Темите за това кой колко е наранен .. амм там дори и повечето да казват "много ти е кофти положението" или.. "много ми е гадно за тебе" .. не им идва много насърце ... т.е щастието на другите може да бъде по-болезнено за тебе от тъгата им .. ( това е едно мое наблюдение )..

    П.С -- това е само едно мое мнение в крайна сметка де

  25. #25
    Да видим ....
    Най-знаменитият момент беше, когато един ден дойде до нас, позвъни на вратата,аз излязох, а той коленичи пред мен, показа ми една кутийка, отвори я, там имаше пръстен и ми каза "Обичам те"....
    Това си беше, ако не малко, то поне МНОГО неочаквано.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си