.
Отговор в тема
Страница 1 от 12 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 285
  1. #1
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835

    Кой ви дразни? )

    Споделете в тази тема кой модератор/потребител ви е издразнил с нещо или имате лошо впечатление за него. Аргументирайте се точно и ясно обаче - било с пример.. или нещо, което да представлява наистина градивна критика.
    Коментари от рода 'тоя боклук ме дразни' ще се трият, а потребителите използвали го ще си носят последствията за това.

    Ако към даден човек има доста оплаквания от едно естество, ще бъде добра отправна точка въпросния да се замисли и защо не да се поправи )

  2. #2
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Тц-тц,подстрекаваш нашия негативизъм..

    Ексо,буут,Раур,шадоуче,малк а сладуранка,айс куин,момченцето и шанъна толкова ме дразнят,че бих ги удавила в море от бира
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  3. #3
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    ...мен ме дразни експлойтед...много е грозен и тъп и известен
    аа да и оная пачавра абсолют`ме щото и тя е тъпа и има по хубав телефон от моя..завиждам и
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  4. #4
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    ...мен ме дразни експлойтед...много е грозен и тъп

    ебахти доводите


    отидоха ти 2те бири от баса за Лизи

    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  5. #5
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Можем ли малко по-сериозно и по същество ))

    Темите 'кой ви кефи' за много вървежни и се раздават целувки и прегръдки на поразия. Да видим дали някой може да се отнесе сериозно и към обратния полюс )

  6. #6
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    дай ни на нас с Момченце да се бием и храним,нали бе,к*рво(мечи,тва не е за тебе *маз маз*)
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  7. #7
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    ...ок сега сериозно Сега се сещам само за Аз съм българче (това не значи, че няма други ) Дразни ме щото е тъп фашист бил много готин, забавен бла бла...ок нека си е готин и забавен, но пак си остава готин и забавен тъп фашист

    П.С. Абе локуме..кфо е тфа УФО негърче на аватара ти бе
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  8. #8
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Аз си нямам постоянен дразнител, но мога да кажа кой ме издразни преди 4 дена някъде. Lorelei, ех и от тогава не е влизала.
    Аз й го написах вече какво ме дразни. Прави се на високоморална и обяснява, че е дошла във форума, за да може да влее този морал и в другите хора, а в същото време е поредната, сложила си за аватар нагъзена нейна снимка.
    Второ каза ми, че за разлика от други хора, тя си слагала истинската снимка, което или означаваше, че аз се мисля за пеперудка на син фон или че е комплексарка, която не гледа себе си и не се стреми да се развива, сравнявайки се с тези, които могат повече /примерно знаят 5 езика/, а с тези, които са още по-назад.
    Ох, не ми се пише повече, но общо взето нейни посотве не съм чела почти никакви, но съм забелязала, че в момента е звездата на "Секс", та от тези 3 нейни поста в един обикновен спор, си пролича доста.


    Хахаха не знам за какво се писах за нея, просто е последната

  9. #9
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860

    Re: Кой ви дразни? )

    Не е ли по-добре темата да стане за дразнещ модератор, щото за дразнещи потребители сме ги виждали на какво приличат темите. Иначе мен ме дразнят всички, пишещи на латиница, както и всички модератори, регистрирани след 2005 г., просто защото смятам, че е смешно някой да е в сайта има-няма 1-2 години и да бъде модератор. Сега не ми обяснявайте как ще си върши работа - има си израстване в йерархията и това е! Както един професор, за да стане такъв минава през асистенти, доценти и т.н. титли (като това за доста годинки), така и един модератор на 1-2 години на мен лично не ми вдъхва респект. Да се докаже първо, че е редовен, тогава да модерира. Та накратко - дразнят ме потребители, пишещи на латиница и модераторите, регистрирани след 2005 г.
    Левски шампион але але!

  10. #10
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    air_J,
    Не е редно модераторите да се класифицират по дата на регистрация. Последната няма нищо общо с това един потребител колко е активен и с каква цел посещава сайта. Йерархията се отбелязва в това какво точно правиш за форума, а не от колко години си се регистрирал. Има хора, които са регнати отдавна но посещавам само спам разделите и оня смърделник - кофата. За сметка на това има други, които подготвят и след това поддържат Важни теми, биват изключително ценни 'съветници' по секс разделите, хора с разум и акъл, които посещават форума не за да 'вземат', а за да 'дават' от себе си и от свободното си време в полза на други хора.
    Датата на регистрация няма нищо общо. Има модератори, станали такива след 100 поста и 2 месеца регистрация, както и такива след години регистрация и 4 цифрен брой постове.
    Но да не променяме насоката на темата

  11. #11
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    айде,айде,мечо,кажи си и ти - кого мразиш?
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  12. #12
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    хихи, не ме вкарвай в грях, че няма да ми стигне максималният брой позволени символи в един пост..

  13. #13
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    А, няма такива, казвай и ти, не е честон така караш ни нас, а после ти се дърпаш...

    После можеш да ни изтриеш тези постове, че темата стана на нищо

  14. #14
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    аре деееееееее ще се правим на ударени,ако някой от споменатите в поста ти юзери съвсеееееем случайно зачезне или изяде банана
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  15. #15
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Като за пример - има една мацка Special K се зове.. Дразни момичето.. явна наркоманка, което си е нейно прави на избор. Дразни ме с това, че проповядва във форума колко хубаво било разбираш ли и дай да опитаме. Най-накрая излиза, че си загубеняк ако някога не си пробвал и не знаеш въздействието на амфетите в/у себе си.

    Дразни ме BallFace, щото е малко, надуто и нагло пеленаче, което се одързости да ми досажда и на скайп на всичко отгоре, като респективно получи почетното звание 'последният блокнат'

    БТВ мисля да изтиря първоначалните офтопици, нали никой няма нищо против? )))

  16. #16
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Аз имам,аз,аз!!Държа да знаят,че искам да ги давя в бира!
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  17. #17
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Аз се сетих още нещо, ама то вече е минало. Дразни ме, че намина беше модератор, е та това просто не го очаквах

    Иначе е дразнеща на моменти, после пък кат спре да пише, ми липсва.

  18. #18
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    namina никога не е била модератор

  19. #19
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Девил гърлс и намина бяха един и същи човек. Поне така се пишеше и из темите, а и почеркът беше същият.

  20. #20
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Девил гърлс и намина бяха един и същи човек. Поне така се пишеше и из темите, а и почеркът беше същият.
    И девил гърлс не е била )) Да не се бъркаш със sexita? Тя имаше за няколко дена права.

  21. #21
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Не, докато те нямаше девил гърлс беше модератор. Има теми и из "Критиките..." специално за нея, махнаха я, защото и напсува няколко човека, спамеше и тн. Не гарантирам, че намина и девил гърлс са един и същи човек, де, но и тя самата не отрече.

  22. #22
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Като за пример - има една мацка Special K се зове.. Дразни момичето.. явна наркоманка, което си е нейно прави на избор. Дразни ме с това, че проповядва във форума колко хубаво било разбираш ли и дай да опитаме. Най-накрая излиза, че си загубеняк ако някога не си пробвал и не знаеш въздействието на амфетите в/у себе си.

    Дразни ме BallFace, щото е малко, надуто и нагло пеленаче, което се одързости да ми досажда и на скайп на всичко отгоре, като респективно получи почетното звание 'последният блокнат'

    БТВ мисля да изтиря първоначалните офтопици, нали никой няма нищо против? )))
    Аз си спомням,че още на 3тия ден,след регистрацията ми тук,беше написал,да внимавам какво говоря,че съм ти направила много лошо впечатление,което може да им изиграе лоша шега.
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  23. #23
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    ...ок сега сериозно Сега се сещам само за Аз съм българче (това не значи, че няма други ) Дразни ме щото е тъп фашист бил много готин, забавен бла бла...ок нека си е готин и забавен, но пак си остава готин и забавен тъп фашист
    Завист, завист
    Фашага, а?

  24. #24
    Хм... излишно е да споменавам дришльовците, които компенсират за непълноценния си социален живот в раздел Секс.
    Преди ми беше доста антипатичен Аз съм Българче - усещах изобилие от самочувствие да лъха от постовете му, което някак си не ми се струва уместно. Иначе напоследък не са ми се набивали на очи негови изказвания, може би защото по-рядко посещавам форума, а може би просто няма такива... не знам.
    Освен това ми е неприятна крем4ето - не от гледна точка на модераторската й длъжност, а просто като потребител, чийто изказвния не ми харесват. Доста тесногръда ми се вижда и не ми хареса това, че в почти всеки един пост споменава как с гаджето си са заедно от 2 години, как преди това е била девствена и колко прекрасно е всичко между тях. Мисля, че вече целият форум може да го рецитира и на сън.

    Може би бих споменал и спамерите по Игри, Кофа и т.н., но сякаш новите раздели наистина подействаха и те вече си стоят там, за което казвам едно Браво на тези, които са дали идеята.

    Хм... и за сега толкова, не ми се пише повече. Но наистина ми е много интересно колко от потребителите ще си кажат кой какво мисли реално... хах.
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  25. #25
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Никой не ме дразни.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си