- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Ха сега де
Имам следния проблем.Влюбен съм или поне така мисля в едно момиче.Докато нямах връзка с нея , само за нея си мислих.Сега й имам скайп и по цял ден си пиша с нея,но вече имам чуството че не я усещам.
Интересното е че това момиче го харесвам от доста време,може би 2 години,казвах й го и тя ме отряза.Това само 1 път.И тогава не се отказах.А сега нищо.Дали съм изгубил интерес или просто е някаква фаза?
Ми може и интерес да си изгубил... Не е лесно две години да гониш едно и също и най-накрая като си на крачка от него да продължаваш да имаш интерес..
Животът е адът описан в Библията!
Питаш нас дали си влюбен или не![]()
Кристалното кълбо е на ремонт ама ся ше метна едни карти
![]()
![]()
Локо Пловдив и тесни пичkи майна.
факта,4е толкова дълго си гонил дадената цел те е накарал да загубиш интерес,когато си я постигнал.т.е твойто донякъде е било може би за спорта имайки предвид сегашното ти отношение,към моми4ето,което толкова УЖ те е интересувало
Най-хубавата кака в целия форумПървоначално написано от sapphirr
![]()
![]()
![]()
Локо Пловдив и тесни пичkи майна.
Точно това се чудех.Как куламинационния момент в моя малък роман се провали заради липсата на чуства...А аз не УЖ ами направо бях хлътнал на 100 % по нея.И сега оп,изведнъж сичко на вятъра...
пак ти казвам- дългия период на т.нар преследване те е накарал да забравиш защо наистина си хлътнал и в един момент цялата тая история е заприли4ала на улов,който ще ти донесе удовлетворение само единствено ако хванеш жертвата и то без да я ядеш,а само да и се любуваш
Нормално е след толкова време да е нищо.Просто в един момент човек вижда, че нищо не може да стане и се отказва.Напълно нормално е.И според мен не си влюбен.
machine_shot-слушай кака ти, тя е умна за разлика от менеПървоначално написано от sapphirr
![]()
![]()
Локо Пловдив и тесни пичkи майна.
Аз те разбрах първия път ,просто още немога да си го обясня.Така де,ясно ми е защо,просто въпроса е защо точно сега![]()
+1Първоначално написано от koalka
Защото винаги щом затворя очи аз съм с теб, само с теб...
не си влубен!!! в началото си бил хлътнал и си се увлякал в преследването на това момиче,сега когато вече можеш да я имаш разбираш,че всичко е било просто защото в началото ти е било интересно сега когато си я получил вече го няма интереса... май е така :P
Когато си тръгнах не остана нищо освен тъга.Въздухът стана на пепел и падна върху мебелите правейки ги стари като любовта и един писък се чуваше-писъка на отшумяващата любов!!!
Първоначално написано от tuzaro
![]()
![]()
аз моГа на БоБ да гледам
и да разБереме дали е влюбено момчето,или не е
а пич, иначе.. то трябва да си го почувсТваш..тоест,ако не го чувсТваш, значи нямаш чувства към нея и може би си имал смао провличане към нея..нищо повече.. нз .. питай сърцето си![]()
![]()
Можеш да кажеш на света, че се прибирам.. обратно там където принадлежа! И знам, че царството ми ме очаква и е простило моите грешки!
Абе то сърцето в нетрезво състояние неможе да мисли...Преди ме дърпаше , сега не.По-горе ми го обясниха и аз се запитах дали има шанс?Отговор.Не.Това е като на затворена книга по корицата да пиша.Мерси на всички за отговорите.
xaxa misleh si sushtotoПървоначално написано от tuzaro
az imam nqkva knijda za gadaene ako iskash da ti q dam :P
Не позволявай на хората да стоят близо до теб, за да не чувстваш липса, когато започнат да си тръгват един по един ...