.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Аватара на ThE DoGG
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Pleen D'ge
    Мнения
    3

    eee plssss HeLp Me!!!

    Zna4i na 13 sum i sq si fanah edno gaje i po cql den nali sme dvamata v daskalo i nakraq neska kat si trugvah treahme da se celunem i nali po4nahme (sq pri men e za purvi put de ) i nekak si ddz nelofko be6e za men...awe stranno...i sq si mislq sig sum se provalil ma nz..utre 6a viim...nekak si mi e malko sku4no kat ne sum s na6te oligofreni ot klasa da se smeq s tqh prez mejdu4asiqta ami trea da sum po cql den s neq.Nz Normalno li e kat za purvi put ?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089

    Re: eee plssss HeLp Me!!!

    Цитирай Първоначално написано от ThE DoGG
    Zna4i na 13 sum i sq si fanah edno gaje i po cql den nali sme dvamata v daskalo i nakraq neska kat si trugvah treahme da se celunem i nali po4nahme (sq pri men e za purvi put de ) i nekak si ddz nelofko be6e za men...awe stranno...i sq si mislq sig sum se provalil ma nz..utre 6a viim...nekak si mi e malko sku4no kat ne sum s na6te oligofreni ot klasa da se smeq s tqh prez mejdu4asiqta ami trea da sum po cql den s neq.Nz Normalno li e kat za purvi put ?
    Нормално е да се изложиш, нормално е да те е срам. Като ти е скучно с нея и ти липсват приятелите защот си фана гадже въобще бе келеш

  3. #3
    ще си спестя коментара

  4. #4

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    V MoQtA StAq
    Мнения
    647
    Цитирай Първоначално написано от SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
    ще си спестя коментара
    и аз така
    Защото винаги щом затворя очи аз съм с теб, само с теб...


  5. #5
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Още си малък и ти и за първи път,вероятно това е причината.

  6. #6

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    v edno sypersko grad4e
    Мнения
    304
    спокойно,вс ти е наред.С времето ще се научиш и няма да се притесняваш толкова :P
    In my dreams I'll always see you soar Above the sky,
    In my heart There will always be a place For you for all my life,
    I'll keep a part Of you with me
    And everywhere I am
    There you will be

  7. #7
    Аватара на rashito0o
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    642
    ммммммм и аз ще си спестя коментара то не си е за коментиране напрал
    OnLy God CaN Judge Me !

  8. #8
    Нещо не разбрах къде е проблема?

  9. #9
    Споко! Не си се изложил, все пак си се целувал с момиче, а те са тъпи патки и най - вероятно въобще не е разбрала, че ти е за първи път

  10. #10
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от Tazadar
    Споко! Не си се изложил, все пак си се целувал с момиче, а те са тъпи патки и най - вероятно въобще не е разбрала, че ти е за първи път
    тъпи патки ли де*ба и гъза смотан, вие сте с 2 години назад пък ние сме били тъпи патки

  11. #11
    Повече от фен Аватара на HaCkO
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    ThE CiTy Of PLovDiv!
    Мнения
    364
    Хаххахахахахаххахахаха брех днешното поколение от кога почна да се проявява ауе дечко не си ли праил секс вече щото ги има и тия случей коментара по темата ми е No Fucking Words

  12. #12
    Аватара на ThE DoGG
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Pleen D'ge
    Мнения
    3
    abe tva momi4etata ste prosto .......pffffff neam dumi tuko 6to taaa tuka govori nekfi gluposti za men i vika posle 4e iskala da proveri dali mi stiskalo za neq pfffff......a pa ako snaite kfi gluposti govori za men ma se predstavq za neina priatelka se edno pi6e drugo momi4e...... awee...

  13. #13
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Ти и ти не знаеш май кво искаш, а?


    Животът е адът описан в Библията!

  14. #14
    Голям фен Аватара на sapphirr
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    895
    брат,сигурен ли си ,4е си на 13...аз ти давам 3

  15. #15
    Аватара на ThE DoGG
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Pleen D'ge
    Мнения
    3
    az prosto vi kaam ko stana sea, tva moi li bude6 tolkova tup 4e taka da postupi6....

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Somewhere there...in nowhere
    Мнения
    536

    Re: eee plssss HeLp Me!!!

    Цитирай Първоначално написано от Alabalaportokala
    Цитирай Първоначално написано от ThE DoGG
    Zna4i na 13 sum i sq si fanah edno gaje i po cql den nali sme dvamata v daskalo i nakraq neska kat si trugvah treahme da se celunem i nali po4nahme (sq pri men e za purvi put de ) i nekak si ddz nelofko be6e za men...awe stranno...i sq si mislq sig sum se provalil ma nz..utre 6a viim...nekak si mi e malko sku4no kat ne sum s na6te oligofreni ot klasa da se smeq s tqh prez mejdu4asiqta ami trea da sum po cql den s neq.Nz Normalno li e kat za purvi put ?
    Нормално е да се изложиш, нормално е да те е срам. Като ти е скучно с нея и ти липсват приятелите защот си фана гадже въобще бе келеш
    +1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си