.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Проблем със Skype 0.о

    Здр. на всички Имам голям проблем със скайпчето От вчера не мога да си вляза нормално в акаунта Нз какво става....просто влизам в акаунта и нета изчезва...компа става някъв мега бавен Направих си нов акаунт (викам нещо да не е станало с моя,но пак същата работа) Моля ви, ако някой знае как да си оправя скайпа да кажее
    Emin3m FoReVeR!

    Di ft. Meo0o0o= BFF <333

  2. #2
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Теглиш и инсталваш друга версия. Препоръчвам 3.0.0.218
    За мене е най-стабилната до сега.
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  3. #3
    Ами аз съм с тази версия, и сега на ново го преинсталирах и пак същото
    Emin3m FoReVeR!

    Di ft. Meo0o0o= BFF <333

  4. #4
    Компа ти се е сдухал.
    Преинсталация.
    Най-вероятно някой скайп ворус или прсото вирус/буба и т.н.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  5. #5
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Преинсталацията е крайна мярка ако компютъра ти вече отказва да работи, не за щяло и нещяло.
    Значи теглиш си от някъде (замунда, арена ...) Your Uninstaller . И с нея деинсталирваш скайпа. Тя програмата ще изчисти всички следи и ключове от скайп. После тряа да изтриеш всичко в папка Application data > Skype (триеш САМО папката на скайп, а не Application data). Само че ще изгубиш хронологията си. Ако искаш го направи, ако не се опитай по друг начин но в момента друго не се сещам/
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  6. #6
    И при мен с нови версии става така докато напиша нещо са минали 5-6 минути и си карам със 3.0.0.198 евала нямам никакви оплаквания!Ако ПЦ-то ти забива само като пуснеш skype няма защо да преинсталираш..проблема не е в самото компютърче а в бъгавата гадна програмка наречена skype!

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  7. #7

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    World Wide Web
    Мнения
    54
    Цитирай Първоначално написано от slavito007
    Преинсталацията е крайна мярка ако компютъра ти вече отказва да работи, не за щяло и нещяло.
    Не съм много съгласен

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от slavito007
    Теглиш и инсталваш друга версия. Препоръчвам 3.0.0.218
    За мене е най-стабилната до сега.
    Последните релийси от 3.2 също са много стабилни.
    Аз пък препоръчвам 2.5 :Рр Няма много от лайната, които така или иначе не се използват :Р
    Клик ми (:

  9. #9
    Хора много ви благодаря !скайпчето ми се оправи Нз как, и май проблема изобщо не беше от моят скйп и комп Както и да е Благодаря на всички които се опитаха да помогнат
    Emin3m FoReVeR!

    Di ft. Meo0o0o= BFF <333

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си