.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Губа приятелите си ......

    Всичко започна когато смених училището 1 год преди тях ... от тогава някакси се отдалечих от повечето си приятели ... аз нямам и мн излишно време и така леко по леко ги губа ....... и нз какво да направя ...

  2. #2
    Потърси ги 1 или 2 пъти,а после ако те са ти истинки приятели,те теб ще потърсят.Ако не им домъчнее за теб и не го направят-за кв2и приятели стаа на въпрос?

  3. #3
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995
    Цитирай Първоначално написано от adizitk1
    Потърси ги 1 или 2 пъти,а после ако те са ти истинки приятели,те теб ще потърсят.Ако не им домъчнее за теб и не го направят-за кви приятели стаа на въпрос?

    Да,точно.Убедена съм,че и те трябва да те търсят,но това не значи да скръстиш ръце и да чакаш покани ги да излезете,ако все ти отказват или нещо такова потърси някой друг с когото да излизаш.
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  4. #4

    Re: Губа приятелите си ......

    Цитирай Първоначално написано от big_dunker
    Всичко започна когато смених училището 1 год преди тях ... от тогава някакси се отдалечих от повечето си приятели ... аз нямам и мн излишно време и така леко по леко ги губа ....... и нз какво да направя ...
    ами рожденни дни , именни дни не празнуваш ли , кани ги и др . нз

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    147
    и аз съм така. но сега и без това нямам много време да излизам теи че ... не ги търся. сега тряа да уча (все пак ако не уча после на тях ли да разчитам да ме изхранват...) но по добре сега учи повече (пак може да си излазаш с приятели) но това си е мое мнение теи че ако искаш го прочети
    I l0ve Jim Carrey and wEntY mIller

  6. #6
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Опитай да им отделяш повече време.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Lorelei
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your dreams ;)
    Мнения
    1 077
    Dobre,zashto ne si napravite edna "permanentna" ugovorka primerno za nedelq ili sybota vecherta,kym 6 i da si znaete,che vsqka sedmica shte se vijdate.Tolkova 2 chas ne vqrvam da ne mojesh da otdelish na hora,koito kazvash che sa ti priqteli.
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo.

    http://www.flirt4e.com/milchetyyyceluvchica

  8. #8

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    Цитирай Първоначално написано от dekovbg
    и аз съм така. но сега и без това нямам много време да излизам теи че ... не ги търся. сега тряа да уча (все пак ако не уча после на тях ли да разчитам да ме изхранват...) но по добре сега учи повече (пак може да си излазаш с приятели) но това си е мое мнение теи че ако искаш го прочети

    уърд !

  9. #9
    Ем ново училище, нови хора,нови занимания..Това е живота рано или късно се разделяш с повечето си познати и приятели.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си