.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Подкрепете създаване българска секция на стормфронт

    анкетата:
    http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=454937

    гласувайте с да.

  2. #2
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860

    Re: Подкрепете създаване българска секция на стормфронт

    В какъвто и да е тип анкети, не е ли по-добре да се гласува по съвест, отколкото под строй, машинално с отговор "да"?
    Левски шампион але але!

  3. #3
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    самот ея, дето гласуват под строй, са "истински" българи, като нашият приятел-циганин, дето го водят с цялата му рода в Столипино към урните да гласува за 50 лева срещу законноста в България

    лоши навици си усвоил, млади момко!
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  4. #4
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805

    Re: Подкрепете създаване българска секция на стормфронт

    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    анкетата:
    http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=454937

    гласувайте с да.
    танкисте ... реших да поразгледам ( в последствие може и да се регистрирам,но за сега съм отблъснат) сайта www.panaryan.com .. и мога да ти кажа че подписа на профила ти е направо малоумен!
    "солидарност с Иран"!?!?! Да с иранският народ,който живее под гнета на радикалният ислям .. да същият този който проповядва взривяването на църкви и нарича Християните "неверници" .. може! Но с правителството на Иран .. трябва да си луд!
    В стремежа си да бъдете ултра-националисти-арийци-националсоциалисти .. и там какви ли не ... сте забравили че сте българи! Подкрепяте идеи и режими,които някога са ни били смъртни врагове .. защото аз мисля че днешен Иран не се различава много от някогашната османска империя!

    Няма да гласувам в анкетата ти .. най-малкото защото не споделям идейте на човек който подкрепя ислямофашисти чиято цел е целият свят да бъде под опеката на полумесеца!!!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  5. #5

    Re: Подкрепете създаване българска секция на стормфронт

    Цитирай Първоначално написано от air_J
    В какъвто и да е тип анкети, не е ли по-добре да се гласува по съвест, отколкото под строй, машинално с отговор "да"?
    е, ако не си българин, винаги можеш да гласуваш с "не"

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от quench
    самот ея, дето гласуват под строй, са "истински" българи, като нашият приятел-циганин, дето го водят с цялата му рода в Столипино към урните да гласува за 50 лева срещу законноста в България

    лоши навици си усвоил, млади момко!
    мълчи бе ФЕС!

    Рязан изрод!

    Затова ли имаш такива комплекси към българите.

  7. #7

    Re: Подкрепете създаване българска секция на стормфронт

    Цитирай Първоначално написано от Initial_D
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    анкетата:
    http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=454937

    гласувайте с да.
    танкисте ... реших да поразгледам ( в последствие може и да се регистрирам,но за сега съм отблъснат) сайта www.panaryan.com .. и мога да ти кажа че подписа на профила ти е направо малоумен!
    "солидарност с Иран"!?!?! Да с иранският народ,който живее под гнета на радикалният ислям .. да същият този който проповядва взривяването на църкви и нарича Християните "неверници" .. може! Но с правителството на Иран .. трябва да си луд!
    В стремежа си да бъдете ултра-националисти-арийци-националсоциалисти .. и там какви ли не ... сте забравили че сте българи! Подкрепяте идеи и режими,които някога са ни били смъртни врагове .. защото аз мисля че днешен Иран не се различава много от някогашната османска империя!

    Няма да гласувам в анкетата ти .. най-малкото защото не споделям идейте на човек който подкрепя ислямофашисти чиято цел е целият свят да бъде под опеката на полумесеца!!!
    Явно не си разбрал правилно. Аз също съм против Ахманидеджад които дори не е персиец, а е азер. Против съм ислямската република. Но съм солидарен с предишното до 1980 Кралство Иран. И против ислямистите които са врагове на персите.
    Но Иран се различава много от турците. Нещо повече - Иранците са водили НЕ ЕДНА И ДВЕ воини с турците и арабите. За жалост просто небелите пълчища победиха и им наложиха варварската си религия. Но персите като кръв са бели./

  8. #8

  9. #9
    jas te ebam srbijo
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  10. #10
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    tankistabg извинявай ! Обаче флага на Иран в подписа ти е на новия режим .. ислямската република .. сложи си стария с лъва .. той е от светското време на Иран .. когато е просперирал а жените не са били третирани като боклуци!!!

    Слава и почит!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  11. #11

  12. #12
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    Я погледни сега подписа ми в пан aryan
    Това вече е друго нещо!!!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Initial_D
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    Я погледни сега подписа ми в пан aryan
    Това вече е друго нещо!!!
    Хубаво е да се изчистват такиа недоразумения в зародиш. Мерси че ми каза да го сменя. Не бях се сещал

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си