Ne moga da razbera kakvo se ochudvate...Ima hora koito jiveqt samo za skorostta nishto drugo ne gi valnuva...Az sum edun ot tqh, samo che si pozvolqvam visoki skorosti izvun sofiq, v nqkoi selca kato GornoIzvorovo naprimer.Znaete li kakfo mi e na men deto jiveq na Evlogi Georgiev kak seki den se chuvat spirachki prez ima nqma 5 min?!I kakvo mojem da napravim? Nujdtata ot adrenalin na takiva hora e prekaleno golqma, te sa pristrasteni kum tova i ne mogat da sprat da go pravqt.Tochno na 31.12.07 23:50 bqhmes 1 frienche u nas i chakahme novata godina.... Otiam do WC i po edno vreme se raztrisa cqlata kushta i se chyva nerealniq trqsuk.Toi sedi i kreshti kak kushtata se rushi, a na 5 metra ot kushtata mi se beshe pomlql nqkakuv golf vuv kolchetata na trotoara..ako gi nqmashe kolchetata shteshe da ima dosta gibel
Nali iam edin poznat na kogoto mu otkazaha zastrahovkata na Lamborgini DiaBlo na 1 viq mesec poneje si slojil nitrookisna sistema.Tova nie ne mojem da go sprem.Mogat da go napravqt samo shofiorite.Ot lichen opit znam kakvo moje da stane.Na selo kogato si se razhojdah s Mercedes-a na bashtma mi i bqh zel edna priqtelka si se kefim v kolata, i gledam nqkakukvo BMW.Minavam si go normalno i toi otzad mi miga s farove sled koeto zapochvame da se bqgame okolo 10/15 km sus okolo 180/190 km/h.Po edno vreme az zadminavam i pred men KOMBAIN!!!Ot tam ruchna i v poleto Bqh si omrql ot strah. Mojeh da pogubq i dvama ni...Za men chestno kazano skorostta e nachin na jivot