.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Tattoo

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    burgas mu e maikata
    Мнения
    251

    Tattoo

    Нека всеки покаже снимка на харесвана от него татуировка...мисля че ще е от полза и на тези които си избират и чудят каква точно да е...
    Вярвай в звездите и синьото небе,в зелените поля и безкрайната шир,в морето и планината чиста.Вярвай в недостиживото, то е там и те чака,просто иди и го вземи!

  2. #2
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Даа бе.. за да открадне някой нечия друга идея? Никога.. аз си имам един татус, мисля да си правя и втори, но нямам намерение да показвам другата, докато не се нарисувам.
    Собственост на Canis_Dirus

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    На мен ми се вижда тъпо да вземаш чужда идея. Някой се нашарил и да си правиш същото...дори самия татус е по-яко да си го измислиш сам

  4. #4
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    На мен ми се вижда тъпо да вземаш чужда идея. Някой се нашарил и да си правиш същото...дори самия татус е по-яко да си го измислиш сам
    Естествено, че е тъпо.

    И да вметна само - не всеки има въображение да си измисля. Пък и това, което смятам да си рисувам сега, е приказно! Абсурдно е сама да се сетя за нещо такова...
    Собственост на Canis_Dirus

  5. #5
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Дори и така да е, поне никой да не си го е татуирал (или да не знаеш за това). Или някой си направи нещо някъде...и айде и ти си го нашари на същото място...

  6. #6
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Дори и така да е, поне никой да не си го е татуирал (или да не знаеш за това). Или някой си направи нещо някъде...и айде и ти си го нашари на същото място...
    Е, много ясно бе... да не съм гаден плагиат!
    Собственост на Canis_Dirus

  7. #7
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Щото пък не си! Май е време да поспирам с писането във форума, за сега, че щом започнах по толкова много коментари в една и съща тема да има...лоша работа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си