.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    help за бала...

    Hey здравейте имам една молбичка ще може ли да ми препоръчате някоя добра шивачка на абитуриентски рокли във варна,защото малко ми се явява проблемно намирането на такава... (и ако може да не е прекалено скъпа ще е перфектно )
    “There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.”

  2. #2
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    на една приятелка леля и
    ако искаш нещо по-нестандартно, тя е твоя човек, а освен това е и супер печена.
    офиса се намира на...Иван Вазов 6 мисля..съседната улица до "На тъмно", до един магазин с руски бонбони...freshOP търсиш...марката е week по принцип


    телефона е 0898695311, търсиш Мими
    Boots and braces don't make racists!

  3. #3
    ама те там готови ли са или ги шие по модел? или и двете? бтв мерси
    “There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.”

  4. #4
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    има и готови, които са супер яки, а може и да ти ушие, то магазина си е неин.
    моля да пуснеш снимка, че и мен ме е хванала предбалната треска, мислях при нея да си правя роклята, ама варна много далеч...
    Boots and braces don't make racists!

  5. #5
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    ако кажете ся шивачка и в Ловеч (не Венета Василева)

    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от fаke
    има и готови, които са супер яки, а може и да ти ушие, то магазина си е неин.
    моля да пуснеш снимка, че и мен ме е хванала предбалната треска, мислях при нея да си правя роклята, ама варна много далеч...
    ако искаш има един сайт с мноооооого модели, е американски е обаче поне като за идея може да ти допадне нещо http://www.simplydresses.com/dresses/
    “There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.”

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си