.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Проблем с Sound drivers

    Оффф неска ми преинсталираха компютъра и всичко си беше наред после ..обаче като унисталнах една програма и пипнах нещо друго и аз не знам точно какво и нямаше звук после ,явно някой драйвър съм изртила....и като пуснах уинампа ми изписа че липсва звукова карта,как да инсталирам такъв драйвър или отново трябва да ми преинсталират компютъра


    Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  2. #2
    trqbva da imash nqkolko diska s drivers ( kogato si si kupila pc-to ti gi davat)...na nqkoi se trq da pishe sound drivers :> slagash diska, instalirash i se oprava problema:>

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от tenaglia
    trqbva da imash nqkolko diska s drivers ( kogato si si kupila pc-to ti gi davat)...na nqkoi se trq da pishe sound drivers :> slagash diska, instalirash i se oprava problema:>
    Ами пробвах така качих драйвърите но нищо не стана,възможно ли е да си изтегля някакъв от нета?Моля ви кажете..

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на elf4o
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Vmware Fusion
    Мнения
    476

    Re: Sound drivers

    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Оффф неска ми преинсталираха компютъра и всичко си беше наред после ..обаче като унисталнах една програма и пипнах нещо друго и аз не знам точно какво и нямаше звук после ,явно някой драйвър съм изртила....и като пуснах уинампа ми изписа че липсва звукова карта,как да инсталирам такъв драйвър или отново трябва да ми преинсталират компютъра
    пусни си пц-то под сеиф мод пускаш пц-то и помпиш шифта или контрол едно от двете зависи от пц-то и давашв на ласт кноу гууд конфигуреишан ако не стане виж си драиварите там версията и дръпни последната от нета няма как да знаем ние ако не ги знаеш дръпни си анализираща програма примерно сандра или нещо друго и да ти анализира сичко и тогава по лесно ще се оправиш но първо опитаи вариянта с сеиф модето просто като пуснеш компа на черен екран ти пише last know good configuration даи там
    Нещо романтично
    http://www.metacafe.com/watch/1201728/love/
    Macintosh: the computers for the rest of us!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си