.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Ами леко членът ми е...

    Pritesnqvam se 4e 4lena mi ze da stava mnogo golqm i debel i naskoro pravih seks s edno momi4e i kato i go vkarah celiq i e zabolq mnogo a predi tova pak sme pravi li seks i sam i go vkarval celiq no ne e bolqlo nqkoi moje li da mi kaji ot kakvo moj eda mi stane taka i kak da postapq sas seksa predvaritelno blagodarq

  2. #2
    ооо голям - ами чесно да ти кажа незнам - в смисъл по малък не може да го направиш-само чрез операция май може, но по добре не дей! Ами според мен ако използвате някъкви по скъпички възелинчета по лесно ще влиза и по малко ще я боли -мисля, че друго решение няма!А и с времето приятелката ти ще свикне

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    4e radvai se be pi4.i na moq muj mu e golqm i toj be6e kazal 4e do sega(a be6e na 24 kat se zapoznahme,sega ve4e e na 27) s kolkoto e spal vse ne moje da im go vkara do krai-boli q,druga puk i ubiva,na treta i "bocka"....i nakraq kato em nameri mene po mqrka si se vzehme i se taka...taka 4e tursi ne6to po poru4ka...kato si nameri6 podhodq6tata po dulbo4ina-druj zdravo i ne se boi...ot golqm nikoq ne e umrqla :P

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    spain
    Мнения
    32
    heheeh tui ti e samo4ustvieto be pi4 ... moje tq da e tqsna i za tva da q boli ma spored men ne trqbva da se pritesnqva6 za tva a da se radva6
    -->.MaRy^JaNe..ZeLeNaT@*Pr1Nc3S@..{GaNj@^EdIt10n}. <--


  5. #5
    Mhm blagodarq vi mnogo.A samo o6te ne6to da popitam kato se isprazvam hvarlqm po mnogo na kakvo se dalji tova napravo moje da se iskapi nqkoi

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    spain
    Мнения
    32
    haha emm moje bi ot neredovno pravene na sex
    -->.MaRy^JaNe..ZeLeNaT@*Pr1Nc3S@..{GaNj@^EdIt10n}. <--


  7. #7
    аххухауахуахауахахахах ;дД нещо се фука ми изглежа ахахах .. в един коментар прочетох "може да е тясна" ахуахауаха това си е вярничко .. все пак жените не са бездънни ями : ))
    Ще ме виждаш в сънищата си, ще протягаш ръце, за да ме докоснеш, но аз ще изчезвам ... Ще бъда едновременно най-красивият ти сън и най-ужасният ти кoшмар. Така, както ти беше най-красивото и болезнено нещо в моя живот!

  8. #8
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Ти ся Хвалиш ли се или се оплакваш?
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  9. #9
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    темата е ташак

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    сменете позата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си