.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    Всичко се проваля..

    Малее край сичко се проваля.. приятелката ми е разбрала че съм спала с бившия й ... и направо вчера отивам до тях и вика ей кво става защо не ми се обаждаш и тя вика ми знам ли откакто разбрах че си се ебала с Николай вече има ли смисъл да говора с теб и аз само седа и гледам към земята и викам извинявай и тя почна ми вика а у точно ти ли го направи при положение че знаеш колко го обичам и нарочно го направи нали да ми е гадно и аз и викам че не е така че беше грешка и тя вика да грешка е и че сме приятелки .. и аз викам и са кво заради едно момче ли ще се скараме и тя вика не едно момче а момчето което обичам и само седи и ми крещи и вика чао и .. днеска не съм ходила на училище да не я вида .. направо незнам сички са разбрали ко е станало никой не ми говори всички се държат гадно .. с родителите ми само се карам .. бившия дето толкова обичах той и е казал кво е станало а той откъде знае нямам представа той дори не беше там тогава.. той пък ме мрази вчера ми разправа колко ме мразел и всякакви такива направо вече незнам са кво да права .. а бтв съжалявам че непиша мн правилно и без препинателни знаци..

  2. #2
    ти ли беше тази,к0ято се наеба с бившия на приятелката си,къде са х0дили 1 година ли к0лко,там в т0алетните в 1 куп0н ?!

  3. #3
    Супер фен Аватара на prettyIdeath
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Somewhere in the deaths of your dirty imagination...
    Мнения
    1 206
    Приятелката ти е много права като ти се е обидила .. аз не бих простила такова нещо. Не си мисли че след като сте приятелки може да спиш с приятела и, т.е. бившия и но това е без значение щом знаеш че тя още го обича! А ти като приятелка си постъпила възможно най-долно.
    Сега най-правилното нещо което може да направиш е да се отдръпнеш а не да молиш за прошка.
    Извинявай че те критикувам но е така. А и.. да виждам колко много си обичала бившия си... Такава обич боже никому...
    МОМИЧЕ СЪМ !
    PEACE ||//
    Suzuki - Way of life!

  4. #4
    А бе мила, не наричай това момиче "приятелка" , защото ако ти беше нямаше да постъпиш така и да я нараниш толкова след като знаеш, че обича това момче... Супер гадно си й направила на нея и на приятеля си, това показва, че не държиш на нито един от двамата ... курвенски номера
    I don`t KnoW

  5. #5
    Само да поясня, ако някой не помни... Били са на купон (лееко пияни)...
    Това ДОНЯКЪДЕ смекчава вината й... (ДОНЯКЪДЕ...)
    Madness is the gift, that has been given to me.

  6. #6
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Ние ти казахме че ще стане така ама ти викаш няма аз му казах,че ако каже батко ще го бие!Сега кажи на брат си ама то свърши вече,сега всички те мразят и света е срещу теб или поне така се чустваш
    Много е гадно,не съм спала с пр на моя пр ама съм имала проблеми и така то дето казват хората злото не идва само...сега целия ти свят се е сринал под краката ти и кво да ти кажа не знам.Седи си у вас и си укроти живота,спри да пиеш и да се друсаш и да се ебеш и всичко спри,защото на края до никъде няма да стигнеш така.
    Тва е моя съвет апак ти прави както си намериш за добре.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Chess
    Само да поясня, ако някой не помни... Били са на купон (лееко пияни)...
    Това ДОНЯКЪДЕ смекчава вината й... (ДОНЯКЪДЕ...)
    не можа да се смекчи ...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
    Цитирай Първоначално написано от Chess
    Само да поясня, ако някой не помни... Били са на купон (лееко пияни)...
    Това ДОНЯКЪДЕ смекчава вината й... (ДОНЯКЪДЕ...)
    не можа да се смекчи ...

    Ех, че си директен...
    Дай надежди на момичето
    Madness is the gift, that has been given to me.

  9. #9
    znam 4e e taka iskam da opravq neshtata a puk i tq ne e prava da mi se surdi donqkyde ok znaeh 4e go obi4a samo 4e az ne misleh kakvo praveh .. no vse pak toi i e bivsh ve4e 6-7 meseca ne sa zaedno vse pak tfa 4e tq ne go e zabravila nezna4i 4e toi ne trqbva da se zanimava s drugi momi4eta ok znam 4e ne trqbashe i az da spa s nego no vse pak tq ne e prava trqbva da mi prosti nali? Sega vsi4ki me mrazqt pff a si4ki basi prqitelite mi se pisheha napraih edna gresha i si4ki sreshty men .. az daje iskam se premesta ;( shot nemoga da izdurjam tuka v kvartala nqma seda po cql den v nas

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от SlADka_lIGlA
    znam 4e e taka iskam da opravq neshtata a puk i tq ne e prava da mi se surdi donqkyde ok znaeh 4e go obi4a samo 4e az ne misleh kakvo praveh .. no vse pak toi i e bivsh ve4e 6-7 meseca ne sa zaedno vse pak tfa 4e tq ne go e zabravila nezna4i 4e toi ne trqbva da se zanimava s drugi momi4eta ok znam 4e ne trqbashe i az da spa s nego no vse pak tq ne e prava trqbva da mi prosti nali? Sega vsi4ki me mrazqt pff a si4ki basi prqitelite mi se pisheha napraih edna gresha i si4ki sreshty men .. az daje iskam se premesta ;( shot nemoga da izdurjam tuka v kvartala nqma seda po cql den v nas

    Еми паднали ти са се "добри" приятели...
    А дали приятелката ти има право да ти се сърди...тя си знае ...
    Madness is the gift, that has been given to me.

  11. #11
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Цитирай Първоначално написано от SlADka_lIGlA
    znam 4e e taka iskam da opravq neshtata a puk i tq ne e prava da mi se surdi donqkyde ok znaeh 4e go obi4a samo 4e az ne misleh kakvo praveh .. no vse pak toi i e bivsh ve4e 6-7 meseca ne sa zaedno vse pak tfa 4e tq ne go e zabravila nezna4i 4e toi ne trqbva da se zanimava s drugi momi4eta ok znam 4e ne trqbashe i az da spa s nego no vse pak tq ne e prava trqbva da mi prosti nali? Sega vsi4ki me mrazqt pff a si4ki basi prqitelite mi se pisheha napraih edna gresha i si4ki sreshty men .. az daje iskam se premesta ;( shot nemoga da коizdurjam tuka v kvartala nqma seda po cql den v nas
    Постави се на нейно място,ти как би се чуствала?Въпроса не е в това,че си спала с момчето а че си я предала което е нещо отвратително,приятелствот се крепи на това да уважаваш този който наричаш приятел.След като тя го обича ти си постапила супер грешно колкото и да ти се иска да не е така е така сорри ама тва е истината и ти трябва да я приемеш.Виж как те боли след като сега всички ти обърнаха гръб,и твоята приятелка се чуства така в този момент изоставена от теб,след като не може да разчита на теб да си лоялна към нея на кого да разчита?На мен ли?Постапила си грешно и алкохола не е оправдание,и аз много пъти съм била пияна и съм можела да спя с момчета които мой приятелки харесват,но не съм го направила точно заради това защото са ми приятелки и защото не искам да съм на твое място.Не се оправдавай с нищо,само ако си била изнасилена не носиш отговорност,а ти не си за това ще постапиш като зрял човек и ще си поемеш отговорноста на постъпките си.Желая ти успех дано да намериш вътрешен мир.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от hooliganka89
    Ние ти казахме че ще стане така ама ти викаш няма аз му казах,че ако каже батко ще го бие!Сега кажи на брат си ама то свърши вече,сега всички те мразят и света е срещу теб или поне така се чустваш
    Много е гадно,не съм спала с пр на моя пр ама съм имала проблеми и така то дето казват хората злото не идва само...сега целия ти свят се е сринал под краката ти и кво да ти кажа не знам.Седи си у вас и си укроти живота,спри да пиеш и да се друсаш и да се ебеш и всичко спри,защото на края до никъде няма да стигнеш така.
    Тва е моя съвет апак ти прави както си намериш за добре.
    направо се заклщчи във вас докато станеш на 40! до тогава с никой по никакв повод да не говориш!! а за излизане с приятели и дума не може да става!!!.... кви са тия глупости ве??

    станалото станало.. не можеш да го промениш... обаче живота продължава, независимо дали го живееш или не... направила си грешка - случва се, поне осъзнаваш какво е станало. половината от тия дето те опрекваха (ако не й повече) биха направили същото в подобна ситуация и нямаше дори да съжаляват, защото "те са скъсали, тя си има друго гадже" ... та както и да е, мн е лесно да говориш против постъпките на другите без да си попадал в подобно положение. Не казвам, че това което си направила е правилно, поне усазнаваш грешката и се надявам, че ще ти е за урок да не я повтаряш.
    и както казах, живота продължава. нищо добро няма да дойде ако се криеш у вас следващите 3 години, нито ако се пропиеш сериозно или нещо такова. моя съвет е да си продължиш живота. не се натрапвай на приятелката ти, оставия да си го изстрада както й идва, а що се отнася до останалите те ще говорят така или иначе по-добре не им обръщай внимание. запознай се с нови хора, почни да се занимаваш с нещо и така. важното е да не се затваряш във вас и да се откъсваш от света и от сега нататак да си напълно откровенна с хората, които ще наричаш твои приятели

    ... и те така

  13. #13
    uh tq daje mi vika obichash li go.. kak pff toi mi e bezrazli4en napulno bezrazli4en daje me drazni haha mn puti te dokato hodeha sme se karali s nego i az i vikam estestveno 4e ne go obi4am tq aaa da be ahha kak vyobshte moje da si go pomisli tova .. puk i az nahalna daje i vikam dove4era she hodim li na diskoteka haha am tq kaza ne .. po to4no vika nie she hodim ama ti nqma da doidesh ahahha be nqma za kvo da mi se surdi tfa e prosto edin sex ne go obi4am toi ne me obi4a kakvo tolkova.. az nqma da i go otkradna az ne go iskam tq si misli 4e nie se haresvame nekfi takifa az kato go vidq se obrushtam na drugata strana ahah

  14. #14
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Цитирай Първоначално написано от SlADka_lIGlA
    uh tq daje mi vika obichash li go.. kak pff toi mi e bezrazli4en napulno bezrazli4en daje me drazni haha mn puti te dokato hodeha sme se karali s nego i az i vikam estestveno 4e ne go obi4am tq aaa da be ahha kak vyobshte moje da si go pomisli tova .. puk i az nahalna daje i vikam dove4era she hodim li na diskoteka haha am tq kaza ne .. po to4no vika nie she hodim ama ti nqma da doidesh ahahha be nqma za kvo da mi se surdi tfa e prosto edin sex ne go obi4am toi ne me obi4a kakvo tolkova.. az nqma da i go otkradna az ne go iskam tq si misli 4e nie se haresvame nekfi takifa az kato go vidq se obrushtam na drugata strana ahah
    Мисля че имаш някакъв комплекс от твоята приятелка след като ей така за нищо си спаса с него?Нямаше ли други момчета около тоалетната,че да се наебеш с тях?И това че си я попитала дал ще ходите на дискотека е крайно нагло!Зададох ти куп въпроси на който не ми отговри,явно нямаш какво да кажеш.

  15. #15
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Цитирай Първоначално написано от gostut
    Цитирай Първоначално написано от hooliganka89
    Ние ти казахме че ще стане така ама ти викаш няма аз му казах,че ако каже батко ще го бие!Сега кажи на брат си ама то свърши вече,сега всички те мразят и света е срещу теб или поне така се чустваш
    Много е гадно,не съм спала с пр на моя пр ама съм имала проблеми и така то дето казват хората злото не идва само...сега целия ти свят се е сринал под краката ти и кво да ти кажа не знам.Седи си у вас и си укроти живота,спри да пиеш и да се друсаш и да се ебеш и всичко спри,защото на края до никъде няма да стигнеш така.
    Тва е моя съвет апак ти прави както си намериш за добре.
    направо се заклщчи във вас докато станеш на 40! до тогава с никой по никакв повод да не говориш!! а за излизане с приятели и дума не може да става!!!.... кви са тия глупости ве??

    станалото станало.. не можеш да го промениш... обаче живота продължава, независимо дали го живееш или не... направила си грешка - случва се, поне осъзнаваш какво е станало. половината от тия дето те опрекваха (ако не й повече) биха направили същото в подобна ситуация и нямаше дори да съжаляват, защото "те са скъсали, тя си има друго гадже" ... та както и да е, мн е лесно да говориш против постъпките на другите без да си попадал в подобно положение. Не казвам, че това което си направила е правилно, поне усазнаваш грешката и се надявам, че ще ти е за урок да не я повтаряш.
    и както казах, живота продължава. нищо добро няма да дойде ако се криеш у вас следващите 3 години, нито ако се пропиеш сериозно или нещо такова. моя съвет е да си продължиш живота. не се натрапвай на приятелката ти, оставия да си го изстрада както й идва, а що се отнася до останалите те ще говорят така или иначе по-добре не им обръщай внимание. запознай се с нови хора, почни да се занимаваш с нещо и така. важното е да не се затваряш във вас и да се откъсваш от света и от сега нататак да си напълно откровенна с хората, които ще наричаш твои приятели

    Когато казах да се затвори у тях нямах предвид за години или векове,а поне за седмица че да отшуми случката.Съжелявам ако съм се изразила грешно.Но мога да ти кажа че тя не осъзнава грешката си,за нея всичко е майтап явно не я е прецавала приятелка по този начин че на нея й се струва много малко това което е направила.Изобщо не е права тя ако е на нейно място на дали ще посрещне приятелката си с отворени обятия?!А за това че повечето който са я упрекнали тук биха постапили по същият начин казах и ще се повторя,че аз съм имала възможноста да направя такова нещо,но не съм поради причината че може да имам една пр но поне да е по истински начин без тези курвенски номера където в днешно време се правят под път и над път.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от hooliganka89
    Мисля че имаш някакъв комплекс от твоята приятелка след като ей така за нищо си спаса с него?Нямаше ли други момчета около тоалетната,че да се наебеш с тях?И това че си я попитала дал ще ходите на дискотека е крайно нагло!Зададох ти куп въпроси на който не ми отговри,явно нямаш какво да кажеш.
    aMI ne nqmam nikakuv kompleks ot neq za mom4eta nikoga ne sme se karali dvete za6toto haresvame napulno razli4ni mom4eta tq e mnogo hubava po hubava ot men samo 4e vse si haresva nekfi glupaci deto tq kolko e hubava moje si hvane basi qkoto mom4e ma tq ne e takava da trugva s hubavi mom4eta a mom4eto s koeto hodeshe predi e sladuk da taka e no az go poznavam mnogo predi neq mnogoo po otdavna i sme priqteli ahah daje kato bqhme malki si bqhme gadjeta haha i roditelite ni se poznavat tui 4e ne e zaradi tfa ami imashe drugi mom4eta prosto az otidoh da govorq po tela i toi beshe tam po4nahme da si govorim i toi mi vika kvo stava s Gosho (bivshiq mi ) i az mi nishto tam tfa onova obqsnqvah mu i toi mi vikashe sa hodish li s nqkoi nekfi takiva i az mu vikam ne be ne mi se zanimava s mom4eta ve4e samo momi4eta po4nah i se smeem i az se bqh podprqla na nego i toi me gushnal i si govorim ii .. taka stana ne sum oti6la specialno zaradi tova !!

  17. #17
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Цитирай Първоначално написано от SlADka_lIGlA
    Цитирай Първоначално написано от hooliganka89
    Мисля че имаш някакъв комплекс от твоята приятелка след като ей така за нищо си спаса с него?Нямаше ли други момчета около тоалетната,че да се наебеш с тях?И това че си я попитала дал ще ходите на дискотека е крайно нагло!Зададох ти куп въпроси на който не ми отговри,явно нямаш какво да кажеш.
    aMI ne nqmam nikakuv kompleks ot neq za mom4eta nikoga ne sme se karali dvete za6toto haresvame napulno razli4ni mom4eta tq e mnogo hubava po hubava ot men samo 4e vse si haresva nekfi glupaci deto tq kolko e hubava moje si hvane basi qkoto mom4e ma tq ne e takava da trugva s hubavi mom4eta a mom4eto s koeto hodeshe predi e sladuk da taka e no az go poznavam mnogo predi neq mnogoo po otdavna i sme priqteli ahah daje kato bqhme malki si bqhme gadjeta haha i roditelite ni se poznavat tui 4e ne e zaradi tfa ami imashe drugi mom4eta prosto az otidoh da govorq po tela i toi beshe tam po4nahme da si govorim i toi mi vika kvo stava s Gosho (bivshiq mi ) i az mi nishto tam tfa onova obqsnqvah mu i toi mi vikashe sa hodish li s nqkoi nekfi takiva i az mu vikam ne be ne mi se zanimava s mom4eta ve4e samo momi4eta po4nah i se smeem i az se bqh podprqla na nego i toi me gushnal i si govorim ii .. taka stana ne sum oti6la specialno zaradi tova !!
    Аз знам,че не си отишла специално заради това!Просто да ти кажа когато бях по-малка и аз така обичах едно момче дълго време той мен не,но въпреки това тичах подир него.Имах около 10 приятелки и жсяка седмица научавах,че някоя от тях е спала с него и накрая от 10 уж мой приятелки 7 спали с човека който аз обичам.Питаш ли ме мен как съм се чуствала тогава?Нямаш си представа какво е да те предадът по такъв подъл начин,защото не си го изпитала на гърба си за това казваш че това не е кой знае какво а само един секс.
    Трябва малко да си седнеш на гъза и да поразмишляваш над живота си и какво мислиш да направиш за напред.

    И споко на всичките момичета който пойскаха да се здобрим и се извиниха за постапката си им простих,но след години и то не на всичките.

  18. #18
    ami sigurno e gadno neznam nikoga ne sa me preebvali az predi si misleh 4e tq i bivshiq mi imat vruzka zad gurba mi haha i mn i se surdeh togava mn gadno se durjah s neq puk to se okaza 4e ne e taka a prosto sum si vuobrazqvala .. ama vse pak.. znam gadno e no tq prosto trqbva da mi prosti tolkova godini sme priqtelki i sega si4ko da svur6i zaradi tova? Tupo e !

  19. #19
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Цитирай Първоначално написано от SlADka_lIGlA
    ami sigurno e gadno neznam nikoga ne sa me preebvali az predi si misleh 4e tq i bivshiq mi imat vruzka zad gurba mi haha i mn i se surdeh togava mn gadno se durjah s neq puk to se okaza 4e ne e taka a prosto sum si vuobrazqvala .. ama vse pak.. znam gadno e no tq prosto trqbva da mi prosti tolkova godini sme priqtelki i sega si4ko da svur6i zaradi tova? Tupo e !
    Трябва да мине време и не ден два,а много повече.
    Ако тя скоро си намери друго момче и чуствата към този отминат бързо ще ти прости сигорна съм,но до като го обича е малко вероятно да приеме факта че сте имали сексуални отношения и през цялото време ще си мисли че вие имате тайна връзка.

  20. #20

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    The Sky
    Мнения
    231
    Наистина трябва да го изпиташ на собствен гръб, за да разбереш какво си направила... По-добре не се опитвай да си върнеш приятеслтвото и От собствен опит смея да твърдя, че след едно такова предателство, приятелството и доверието не се възвръщат лесно... Просто едва ли тя ще има такова желание ;]

  21. #21
    daa i sa kvo do tuka si4ko?? Pff toq Gosho mn tup kak moje da go napravi tova si4ko deto tolko godini s nego i sega da hodi da i kaje kvo sum napravila ;( ;(

  22. #22
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Цитирай Първоначално написано от SlADka_lIGlA
    daa i sa kvo do tuka si4ko?? Pff toq Gosho mn tup kak moje da go napravi tova si4ko deto tolko godini s nego i sega da hodi da i kaje kvo sum napravila ;( ;(
    Не разчитай на мъж да се застапва за теб в каквато и да е ситуация(освен на баща си)
    Просто лошо си постапила спор няма,трябва време да мине и може да се здобрите а можеби не.
    Намери си нови приятели нова среда в която да излизаш така ще ти бъде много по лесно.Сигорна съм.

  23. #23
    a be to priqteli mnogoO sofia e dosta golqma i az poznavam mn hora u4ila sum v dosta u4ili6ta.. ahha kolko spomeni imam v4era seda i si gledam snimkite ot telefona s moita priqtelka i tam si4ko i mi stana tolko gadno i gi iztrih .. iztrih si4ko i ot p-c mn mi e gadno za neq ;( priqteli osven teq v kvaratala imam mnogo no vse pak mi e gadno az sum sviknala s tfa momi4e i si4ki neshta deto sme pravili i da znam 4e nqma da e pak su6toto lqtoto za 3 meseca nashte mi bqha zabranili da izlizam s neq zashtoto pravim mn gluposti ne se pribirame hodim po kuponi diskoteki nie sme na po 16 i te mi zabraniha i cqlo lqto bez neq tolko gadno mi beshe no pak se opravihme nashte vidqha 4e nemoje da e taka puk daje ne jiveeh tuka po bqh tu na moreto tu v kipur shot tam jivee lelq i navsqkude no ne i tuka v sf shot mi beshe gadno .. i sega da znam 4e nemojem da sme fr-ta ;(

  24. #24
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Цитирай Първоначално написано от SlADka_lIGlA
    a be to priqteli mnogoO sofia e dosta golqma i az poznavam mn hora u4ila sum v dosta u4ili6ta.. ahha kolko spomeni imam v4era seda i si gledam snimkite ot telefona s moita priqtelka i tam si4ko i mi stana tolko gadno i gi iztrih .. iztrih si4ko i ot p-c mn mi e gadno za neq ;( priqteli osven teq v kvaratala imam mnogo no vse pak mi e gadno az sum sviknala s tfa momi4e i si4ki neshta deto sme pravili i da znam 4e nqma da e pak su6toto lqtoto za 3 meseca nashte mi bqha zabranili da izlizam s neq zashtoto pravim mn gluposti ne se pribirame hodim po kuponi diskoteki nie sme na po 16 i te mi zabraniha i cqlo lqto bez neq tolko gadno mi beshe no pak se opravihme nashte vidqha 4e nemoje da e taka puk daje ne jiveeh tuka po bqh tu na moreto tu v kipur shot tam jivee lelq i navsqkude no ne i tuka v sf shot mi beshe gadno .. i sega da znam 4e nemojem da sme fr-ta ;(
    Чувала ли си приказката "Както можеш сам да си навредиш,цяло село не може така да ти навреди"?
    Съжелявам но не виждам ти защо съжеляваш,това трябва да ти е обеца на ухото и друг път преди да правиш каквото и да е си помисли много добре дали трябва и дали това ще нарани някого,недей да бъдеш толкова импулсивна в действията си.
    Когато бях на твоята възват и по-малка даже така имах две пр дето правехме глупости който не бяха нормални за възраста ни,техните родители не даваха да излизаме заедно и мойте много не ги обичаха и аз така се трутках за тях,а днес не бих контактувала с тях за нищо на света,защото аз съм пораснала а те още си живеят в някви мечти и още с наркотиците си живеят,а наркотика не бива да бъде смисал на живот на който и да е човек.Мисълта ми беше "Всяко зло за добро"

    Не го мисли повече,това няма да ти помогне да върнеш времето на зад.

  25. #25
    ami da to nie 2-te kato sme zaedno pravim mazalo navsqkyde ami s narkoticite sme sprqli i 2-te 4at pat amfeti ili koka ama tooo rqdkoo ve4e pove4e piem ama tq sega hodi s edno mom4e i po seriozno uj puk togava zashto mi se surdi.. ko sum napravila neznam be she opravim neshtata sega i pisha po skype obqsnqvam i tfa onova i sig she se opravim

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си