.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    хипотеза за божественото начало

    ..значи имаме да пишем за божественото начало според будизма ,някой да има някаква информация за това??
    Oh, so I drank one , it became four ... and when I fell on the floor , I drank more (:

  2. #2
    А ти да имаш някаква информация отосно google.com?
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  3. #3

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    СОфия
    Мнения
    192
    Цитирай Първоначално написано от chocolate`kiss
    А ти да имаш някаква информация отосно google.com?
    +1
    Незнам какво искам но знам как да го постигна

  4. #4
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от apparition
    Цитирай Първоначално написано от chocolate`kiss
    А ти да имаш някаква информация отосно google.com?
    +1
    + 1 стига сте ни занимавали с буди ,Сатани и сякви подобни глупости!
    Теенпроблема не е Weekipedia! Ако все пак много те вълнува тая тъпотия http://bg.wikipedia.org/wiki/Будизъм тук има цялата история на това недоразумение наречено Будизъм!
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  5. #5
    Будизъм,Будка за вестници, абе не знам ...
    1 пич с 8 ръце леко така с наднормено тегло...
    Олееее тва триа да е заместник капитан ентърпрайз.

  6. #6
    BTW.Само за информация.
    Не знам кой печели хилядите от рекламите в сайта но мога само между другото да спомена че съм ги блокорал и не ги гледам защото така бавния ви сървар върви маааалко по бързо.
    Може би ще издразня някой който печели от това ама не ми пука особенно .
    Ако искате си истеглете от freeservers като data.bg search.nicksoft.info
    програмата admuncher бачка и не ви дразнят по сайтовете тъпите реклами
    (ми напраих си малко offtopic реклама)

  7. #7
    Няма кво да се исказвам по темата,знаете ми мнението

  8. #8
    Прочити нещо на Ернс Мулдашев - хем ще се посмееш

  9. #9
    eми аз четох в wiki обаче там не намерих това,което търсих.. там пише повече за учението , а не толкова за това как е създаден света според будизма и за това реших да се обърна към вас... но както и да е;]
    Oh, so I drank one , it became four ... and when I fell on the floor , I drank more (:

  10. #10
    В будизма няма "начало".

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    Цитирай Първоначално написано от demons_of_my_soul
    Прочити нещо на Ернс Мулдашев - хем ще се посмееш
    Напълно съгласна.
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Jesus_is_good
    Будизъм,Будка за вестници, абе не знам ...
    1 пич с 8 ръце леко така с наднормено тегло...
    Олееее тва триа да е заместник капитан ентърпрайз.
    Бъркаш Буда с едно от превъплащенията на Шива. Като не знаеш, не се обаждай.
    Memento moriendum esse!


  13. #13
    Много съжелявам че сгреших.
    В момента проявявам сарказъм и само намеквам че хората са си измислили много странни работи

  14. #14
    Баси, ако не ми беше пояснил че проявяваш сарказъм, едва ли бих се сетила и докато ти казвам това, не се шегувам, наистина. Не можеш да го проявяваш, недей. Пише се СЪЖАЛЯВАМ, скъпи, горди българино! Иначе да, хората си измислят много странни работи, ти имаш определно талант да си измисляш разни неща и да ги предлагаш във форума като факти
    Memento moriendum esse!


  15. #15
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Буда-Будала ,Шива-Има шило в дупето ,Зевс -Ми пича окъде да знае ,че като бръкне в контаката ще започе пуска искрички бе в общи линии не съм ийм фен предпочитам класическия Исус и компания
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Буда-Будала ,Шива-Има шило в дупето ,Зевс -Ми пича окъде да знае ,че като бръкне в контаката ще започе пуска искрички бе в общи линии не съм ийм фен предпочитам класическия Исус и компания
    Исус не е класически. Исус е събирателна личност, която обединява в себе си няколко личности. И Исус е плагиатски, той е фалш и в голяма част измислица. Нещо е класическо, когато дава нова идея за нещо, която остава да си важи цяла вечност.
    Memento moriendum esse!


  17. #17
    Някой които ми е помагам видимо в трудни моменти и не ме е изоствял,защото когато съм имал нужда от него винаги ми е помагал така че,души кура и си живей прави се че имаш смисал да СЪЩЕСТВУВАШ и умри(последното е неизбежно )

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Jesus_is_good
    Някой които ми е помагам видимо в трудни моменти и не ме е изоствял,защото когато съм имал нужда от него винаги ми е помагал така че,души кура и си живей прави се че имаш смисал да СЪЩЕСТВУВАШ и умри(последното е неизбежно )
    За Бога, не й отговаряй.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Jesus_is_good
    Някой които ми е помагам видимо в трудни моменти и не ме е изоствял,защото когато съм имал нужда от него винаги ми е помагал така че,души кура и си живей прави се че имаш смисал да СЪЩЕСТВУВАШ и умри(последното е неизбежно )
    Да не си го видял, че знаеш че е той, хахахаха
    Memento moriendum esse!


  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от chocolate`kiss
    А ти да имаш някаква информация отосно google.com?
    +2
    Vladoka rulzzz

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Ако все пак много те вълнува тая тъпотия http://bg.wikipedia.org/wiki/Будизъм тук има цялата история на това недоразумение наречено Будизъм!

    Чела съм ограниени мнения.. Но това направо чупи джама...
    Позаинтерисовай се малко и ще разбереш що всъшност е Буда и защо го мислят за бог. Свързано е с генофонда на човечеството и предишна цивилизация преди наща. Нооо .... кво на интерисува нас

    Защо по дяволите сме станали леш и изпростяваме с всеки ден...

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  22. #22
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от Crazy`Witch
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Ако все пак много те вълнува тая тъпотия http://bg.wikipedia.org/wiki/Будизъм тук има цялата история на това недоразумение наречено Будизъм!

    Чела съм ограниени мнения.. Но това направо чупи джама...
    Позаинтерисовай се малко и ще разбереш що всъшност е Буда и защо го мислят за бог. Свързано е с генофонда на човечеството и предишна цивилизация преди наща. Нооо .... кво на интерисува нас

    Защо по дяволите сме станали леш и изпростяваме с всеки ден...
    Предполагам Ернст Мулдашев? За мен лично теориите му са нищо повече от художественая измислица!
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си