.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Търся програма за намиране на вируси

    здр. искам да ви попитам как се казва тази програма която проверява за вируси преди да свалиш файла (искам да кажа имаше една програма която като натиснеш да изтеглиш някои файл тя се отваря и го проверява за вируси) не сe изразих много правилно но мисля че ме разбрахте мерси предварително


    Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

  2. #2
    Еми според мен тази програма се казва антивирусна

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Eagle_13
    Еми според мен тази програма се казва антивирусна
    Не бее кфо се базикаш са
    Момичето имаше предвид програма която проверява за вирус във файла преди да почне да го тегли.Както е в моето училище,цъкаш върху файлът и ти отваря прозорец който ти сканира файла за вируси.
    1во.Мисля че няма такава програма а всичко става от Internet Options->Security и от там вече го търсиш това
    2ро.В повечето търсачки е сканирано за вирус.Примерно в дата.бг ако има вирус след името ще ти пише .vir което си е вирус но аз си разчитам на моята антивирусна .Най-лесният начин по който да провериш дали в даден файл има вирус е да го изтеглиш.Аз не се боя защото съм със AVG хваща всички вируси и то на време и като се пусне ПЦто го сканира за вируси,вярно отнема време но това не пречи на работата на компютъра .Късмет
    Нов човек съм

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си