.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Отвратителен пролбем с пц ;(

    Хора,имам отчаяна нужда от помощ... Значи от снощо пц-то ми тотално се скапа и започна да се ресва постоянно.Значи направих му рестарт аз и след рестарта избирам юзера си и изобщо нищо не мога да направя,а като дам мишката на лентата с задачите доло при старт ми показва нещо как зарежда...Единственото което можах да направя е да дам ctrl+alt+del > изключване>излизане на потребител и пак да си влезна с моя акаунт и се ресна пак...И така 5-6 пъти докато не успях да го задържа ... Моля ви кажете как да го оправя ;(
    Когато се раждаш,ти плачеш,а светът се радва.Живей своя живот така,че когато умреш,светът да плаче,а ти да се радваш!!!

  2. #2
    Тук съм описъл причините за Рестартиране на РС.
    http://be-free.forummotion.com/forum-f16/topic-t62.htm
    Всичко свързано с компютри!

  3. #3
    Ако си влизал във палави сайтове нищо чудно
    Animalia Chordata Mamaliga Primates Hominidae Homo Sapiens!!!
    Привилегията да си прав Ражда задължението да водиш ...

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Roiroi
    Ако си влизал във палави сайтове нищо чудно
    не съм със сигурност... проблема хардуеърен няма да е> пц-то ми е ново и частите не са долнопробни...остава софтуеърен.Коя антивирусна бихте ми препоръчали ?
    Когато се раждаш,ти плачеш,а светът се радва.Живей своя живот така,че когато умреш,светът да плаче,а ти да се радваш!!!

  5. #5
    Че, някой да е казал, че е хардуерен ?
    Та, виж дали случайно windows-a не си заминава ? Щото, това ми става като win-a остарее морално

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Go^Play
    Цитирай Първоначално написано от Roiroi
    Ако си влизал във палави сайтове нищо чудно
    не съм със сигурност... проблема хардуеърен няма да е> пц-то ми е ново и частите не са долнопробни...остава софтуеърен.Коя антивирусна бихте ми препоръчали ?
    Ловеч ти даде един линк.Влезе ли в него?!

  7. #7
    Да, тези работи аз съм ги писал и наистина са така: http://be-free.forummotion.com/forum-f16/topic-t62.htm
    Та провери преди да се насочиш към преинсталация на Windows-a.
    Всичко свързано с компютри!

  8. #8
    На лелка ми и ставаше така.И ми писа по скайп да и кажа как да го оправи и и изброих 5,6 начина ама се неставаха и и викам да си го занесе на техник щото не се сещах за друго.И на края се оказа че без да иска си била изтрила няколко файлченца от Windows папката
    Нов човек съм

  9. #9
    Много възможно е захранването скоро да ти изгори(:
    Клик ми (:

  10. #10
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    абе хвани си преинсталираи windowsa и толко

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от ludia_s
    абе хвани си преинсталираи windowsa и толко
    даа то по тая логика ако ми засече компа значи е от Уйндоуса,веднага прейнсталация или някой друг такъв проблем.1во трябва да се разбере от какво е и тогава вече ако има нужда да се прейнсталира.
    Нов човек съм

  12. #12
    Това с преинстансталацията, е решение, при което не те боли глава
    Не се чудиш какво точно е
    Въпроса е, че 80% е ефективно или единственото решение на даден проблем

    Мисли в краен случай! Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват,
    когато най-малко ги очакваш...

  13. #13
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Snoop Doggy Dogg абе чвече ти си уником има доста голяма разика м/у една зацепване и постояно ресване от самосебеси и там квото друго е написал леле

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си