.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Как ще реагирате???

    Momi4eta iskam da vi popitam kak 6te reagirate i 6te zarejete li priqtelite si ako razberete 4e imat fimoza.....a mom4eta vie bihte li spodelili spriqtelkite si ako imate tak1v problem...???
    To love is easier than to prove your love!!!

  2. #2
    emi mnogo qsno 4e
    bih kazal daje sq predi edna sedmica spodelih s neq i tq kaza 4e nqma problem otidi na lekar no p1rvo pogovori s ba6ta si i az go napravih i taz sedmica sig 6te hodq na lekar
    CaMo kesh $$$$$$$$$$

  3. #3
    Кво е Фимоза ?

  4. #4
    Няколко са причините не позволяващи на нормален полов мъжки член да заеме анатомически нормалното положение с открита, заголена, забелена изцяло главичка
    To love is easier than to prove your love!!!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от faxy
    Няколко са причините не позволяващи на нормален полов мъжки член да заеме анатомически нормалното положение с открита, заголена, забелена изцяло главичка
    ААААААААААААААААААА.....
    Хммм кофти.... но се лекува нали? Или тряя се реже

  6. #6
    Ami po nagore ima edna tema fimoza ili za6to ne moga da zabelq glavi4kata.......
    tam ima si4ko podrobno............leku va se!


    i vse pak 4akam otg na vps... nqkoi ako iska da spodeli..
    To love is easier than to prove your love!!!

  7. #7
    Е пък ти, ако го зарежеш заради товаще те призная са егати кретенката..
    Това се оправя лесно и няма странични ефекти, нито ще повлияе на половия ви живот, даже няма да личи! Позаинтересувай се поне малко..
    Ти вместо да подкрепяш пича, ти обратното..
    И щом чакаш ние да ти кажем дали даго арежеш или не.. личи си колко си "влюбена"...
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  8. #8
    Ami samo da ti kaja 4e ne s1m zadala vps taka vie da mi kazvate.........az dori ne s1m spomenala za tak1v problem prosto poppitah vii kak bihte reagirali.....
    To love is easier than to prove your love!!!

  9. #9
    golqma huinq e tui fimozata koit ima shte trqq da se obreje az imah po lek slu4ai i 1vo probvah s plastika ama pak ne stana kakto trqq i sled tva se obrqzah koeto ne e tolkova strashno samo 1vata sedmica e golqma huinq ama posle svikvash i e po dobre i po higieni4no )........... p1k za spodelqneto kazah na priqtelkata i me podkrepi

  10. #10
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Да зарежеш някой заради негов здравословен проблем...? Това е един от най-отвратителните начини, по които можеш да нараниш човек. Аз бих споделил с приятелката си ако имам подобен проблем (за който вероятно ще се погрижа, веднага щом забележа, че ми пречи). А ако тя ме зареже значи толкова е била с мен и преди това.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  11. #11
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Естествено, че няма да го зарежа заради това.

  12. #12

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    112
    Естествено,че няма да го зарежа...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си