.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Какво е вярата?

    Как един баща обяснил на малкя си син що е вяра: В къщата където живеели имало мазе, в което се слизало през един тесен отвор, по една висока стълба.Един ден бащата слязъл долу и казал на сина си:
    -Слез при мен сине.
    -Но тате, много е тъмно и страшно-казало детето.
    -Аз ще бъда долу и ще те хвана.
    Детето се засилило и без да се замисли за опастността, скочило в тъмната дупка.
    Можеш ли да скъсаш желязна верига подсилена с възел от цветя...?

  2. #2
    Голям фен Аватара на Naman07
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    село Пловдив
    Мнения
    612
    Taka li mu go "obqsnil" .Ina4e e mnogo hubava istoriikata ,haresa mi!

  3. #3
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Вярата ,нещо което се печели цял живот и се губи за секунда.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на VampireGirl666
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    355
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Вярата ,нещо което се печели цял живот и се губи за секунда.
    Абсолютно правилно! =D>

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    Не качествата, а същността на вярата изисква въпросът....
    Първото нещо, за което се сещам, е полуплатоновата ми дефиниция за вярващия като здраво окован с гръб към нещо, което закърнялата интуиция определя като пропаст...
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от VampireGirl666
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Вярата ,нещо което се печели цял живот и се губи за секунда.
    Абсолютно правилно! =D>
    Съгласе съм!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    доста добро убяснение за вяра. ..браво ....това спестява всички обяснения ..

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  8. #8
    1 А вярата е даване твърда увереност в ония неща, за които се надяваме, - убеждения за неща, които не се виждат.

    Евреи 11 глава

  9. #9
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Вярата ,нещо което се печели цял живот и се губи за секунда.
    знам,че всеки си има мнение, но твоето е 100% погрешно спрямо всички останали. Знам какво искаш да кажеш с това изречение, но обясни ми защо?
    вярата не се печели цял живот - можа за миг да повярваш и цял живот да не я загубиш
    не се губи за миг, ако наистина вярваш.

  10. #10
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от triple-sss
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Вярата ,нещо което се печели цял живот и се губи за секунда.
    знам,че всеки си има мнение, но твоето е 100% погрешно спрямо всички останали. Знам какво искаш да кажеш с това изречение, но обясни ми защо?
    вярата не се печели цял живот - можа за миг да повярваш и цял живот да не я загубиш
    не се губи за миг, ако наистина вярваш.
    Мнението си е твое ,аз лично съм написал какво означава вярата за мен ,ако например най -близкият ти човек те предаде едва ли му би простила ,защото лично на мен ми се случвало и мога да кажа че никога
    няма да имам същото доверие към него ,което съм имал някога към него.Вярата се печели цял живот,защото колкото повече общуваш с даден човек ,толкова повече доверието или недоверието ти към него се увеличава.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Вярата ,нещо което се печели цял живот и се губи за секунда.
    Така е ! И аз това щях да кажа . И за мен означава същото !

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Цитирай Първоначално написано от triple-sss
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Вярата ,нещо което се печели цял живот и се губи за секунда.
    знам,че всеки си има мнение, но твоето е 100% погрешно спрямо всички останали. Знам какво искаш да кажеш с това изречение, но обясни ми защо?
    вярата не се печели цял живот - можа за миг да повярваш и цял живот да не я загубиш
    не се губи за миг, ако наистина вярваш.
    Мнението си е твое ,аз лично съм написал какво означава вярата за мен ,ако например най -близкият ти човек те предаде едва ли му би простила ,защото лично на мен ми се случвало и мога да кажа че никога
    няма да имам същото доверие към него ,което съм имал някога към него.Вярата се печели цял живот,защото колкото повече общуваш с даден човек ,толкова повече доверието или недоверието ти към него се увеличава.
    Да така е !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си