.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 151
  1. #1

    ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ИЛИ ПРОТИВ ПРЕДМЕТА РЕЛИГИЯ!

    Гласувайте за или против предмета религия тук:
    http://www.teenproblem.net/anketa/vote.php?survey=1

    Вашият глас ще бъде чут!

  2. #2
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    против къв е смисала. коит иска да ходи на сип.ама не и задължително. не стига дет има рисуване и музика пък ся и религия
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  3. #3
    ооооо никаква религия несъм вярваща и неискам да я уча!ужас
    По-добре да изгубиш една минута от живота си от колкото да изгубиш живота си за една минута

  4. #4
    Повече от фен Аватара на VampireGirl666
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    355
    Според мен е безсмислено да се въведе такъв час в училище,въпреки че учениците от 1 до 4 клас я учат вече.

  5. #5
    Аз съм за но без разни манипулации (което е почти невъзможно)

  6. #6
    Искам да знам какво ще представлява! Не искам вероучение, искам религия! Не искам да ми промиват мозъка с християнство, а да правим смислени дискусии на тема в какво вярват и в какво са вярвали хората. Ако е така, нека има. Ако не, да си ходят в църквата при отчетата и те да ги учат да са дървени глави!
    Memento moriendum esse!


  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Аз съм твърдо против! Ще се превърне в поредния скучен час, който учениците ще вземат на шега и изобщо няма да учат... а и на тази възраст повечето от нещата в библията ще са ни непонятни, даже ще ни се струват глупави и наивни... не мисля че такъв предмет трябва да се преподава в училище (може би само като СИП, или пък на учениците до 4ти клас).

  8. #8

  9. #9
    Против !

  10. #10
    Твърдо против Религията!!! Ще се гръмна ако трява да я учим, не че ще го позволим де!!!
    Всичко свързано с компютри!

  11. #11
    Трябва да е свободноизбираема, не да се налага като задължително провеждащ се час...
    И да, манипулации лесно могат да станат, особено при по-малките..
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Трябва да е свободноизбираема, не да се налага като задължително провеждащ се час...
    И да, манипулации лесно могат да станат, особено при по-малките..
    Съгласен съм. И аз съм против.

  13. #13
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199
    Против ест!Тази религия така да си противоречи+това Иисус е бил ЕВРЕИН!!!
    Oi .. it's not just a music,its a WHITE voice !

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Ендо
    Против ест!Тази религия така да си противоречи+това Иисус е бил ЕВРЕИН!!!
    Ти пък си славиянин.

  15. #15
    Против
    Бети,много ще те папкам! / Ни мога да пофяфам!!!!

  16. #16
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    религия - твърдо против!
    нещо свързано с религознание (всъщност не знам точната дума, но имам предвид предмет, в който да се разглеждат всички религии, не само християнството, и не под форма на учене на факти и т.н. , а като дискусииони уроци с материал, представящ възникване, развитие, идеология, сравнителна характеристика и т.н. .. и това да е предмет, който наистина ще обогати общата култура на "учениците" ) - да!

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вкъщи :)
    Мнения
    127
    ами аз съм ЗА!
    бахаххаахаа
    ххахаму
    мусакакакаккаааа

    Salsa...salsaaaaaaaa......... (dance)

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от charlies_angel
    ами аз съм ЗА!
    Lol? Що? :р

  19. #19

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    да и ако има в един клас турци цигани педераси и българи и еврей на ква точно религия ше ги учат ?
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от skatemore
    да и ако има в един клас турци цигани педераси и българи и еврей на ква точно религия ше ги учат ?
    Свободно избираема подготовка.

  21. #21
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Цитирай Първоначално написано от skatemore
    да и ако има в един клас турци цигани педераси и българи и еврей на ква точно религия ше ги учат ?
    Не знам защо, но ме спука от смях.

    Против. Заинтересованите религиозни, вярващи хора четат сами Библията, ходят на църква и т.н. Направо не искам да си представям какво неуважение ще бъде проявявано в часовете, какъв смях ще пада - заради някои неща, които на съвременната младеж ще се сторят пълни отживелици, и как някои ще си позволяват доста повече от колко би трябвало...
    Хм, мнението, което изразих не е пречупено през моето виждане на нещата, сякаш съм особено вярваща... Не съм. /вярвам, че има някаква висша сила, която управлява света, ако някой се интересува - пък дали това е Бог или някой друг.../ Просто мисля, че е ненужно.

  22. #22

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Ямбол
    Мнения
    282
    Няма да е лошо да се въведе, но като СИП и най-много до 8-ми клас да се изучава.

  23. #23
    protiv mn qsno. kvo 6e pulnqt glavite na decata s gluposti. po-dobre da e sled 7mi klas, kato svobodno izbiraem predmet, 6tom tolkova iskat da go vuvejdat
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  24. #24

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    86
    Не че нещо де, ама ще можеш ли да ми споделиш след като с този предмет пълнят главите на нещастните деца с глупости , то тогава

    КОЙ ? КОГА? и най важното КАК им пълни главите с умнотии???!!!

    Не съм не съм някакъв фанатичен християнин, даже е пресилено да се пиша за вярващ, просто ми е интересно да ми отговориш на този въпрос.

    Защото винаги съм се питал, ако училището по принцип пълни главите ни с глупости, то аджаба от къде да си ги напълни с умнотии, т.е. не може всички да сме малоумни, нали ?

  25. #25
    Guest
    Az sum za no ne za hristianskata a za budizama ! Trqbva da izu4avame budizam !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си