.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    46

    Голям проблем с заспиването

    Хора помагайте, вече 3-та поредна нощ няма да мога да заспа... толкова ми се спи и не мога да заспя... не знам какво става с мене... утре имам важен изпит по История, и ако и тази вечер не заспя утре ше се проваля...

  2. #2
    Повече от фен Аватара на zay4e
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Ямбол (v momenta sym v 4ujbina)
    Мнения
    412
    izpii malo vino ili bira da te omaee dokato ti se prispi az kogato nemoga da zaspq taka pravq

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    be i az ponqkoi put trudno zaspivam ot vulnenie ili ako nesum umoren :P probvai da se izmori6 stabilno i toga nqq kak da ne zaspi6 ;P

  4. #4
    probvai da pi6e6 ne6to taka se ymorqvat o4ite i moje i da podeistva az taka pravq kogato ne moga da zaspq
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210 --- влезте няма да сбъркате

  5. #5
    Това може да е ако си много натоварена и психически уморена

  6. #6
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Ми може би нещо те притеснява... И мен напоследък взе да ми се доспива трудно... защо ли Всъщност... защо ли

  7. #7
    prispivai se s knijka... ina4e spri kafeto i ako pie6 mn kola poamali malko....

  8. #8
    Щом утре е важен ден,а отново не можеш да заспиш,вземи един валериан преди да легнеш.Или ако нямаш валериан-аналгин с аспирин да те отпусне преди сън.Преди имах такъв проблем и метода действа безотказно

  9. #9
    Изобщо не те разбирам. Аз като трябва да уча едва издържам да не заспя...

  10. #10
    hottie
    Guest
    Ако не е прекалено късно аз знам за следните неща :

    -Валериан или нещо на билкова основа - жълт кантарион,валериан,глог,ме та...
    - топло мляко
    -билково чайче
    - 20гр ракия/уиски или чаша червено вино
    - предварителния топъл душ може да ти се отрази добре
    - проветри си стаята преди лягане

  11. #11

    Re: Голям проблем с заспиването

    Цитирай Първоначално написано от
    Хора помагайте, вече 3-та поредна нощ няма да мога да заспа... толкова ми се спи и не мога да заспя... не знам какво става с мене... утре имам важен изпит по История, и ако и тази вечер не заспя утре ше се проваля...
    Спри амфетамина! И след тва се нацепи жестоко !!!
    "Да бъдеш напълно честен със себе си е хубаво упражнение."Фройд

  12. #12
    hottie
    Guest
    Как е? Заспа ли? А изпита взе ли го?

  13. #13

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    46
    Fuck... изпита не го взех... не успях да заспя... и проблема си остава...
    Вчера заспах за 2-часа следобед и вечерта не съм мигнал...
    днеска пак заспах за 2-часа и таа вечер ако не заспя почвам с приспивателни...

  14. #14

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    Цитирай Първоначално написано от
    Fuck... изпита не го взех... не успях да заспя... и проблема си остава...
    Вчера заспах за 2-часа следобед и вечерта не съм мигнал...
    днеска пак заспах за 2-часа и таа вечер ако не заспя почвам с приспивателни...

    е луд ли си седиш буден абсолютно цяла нощ , без да мигнеш ??
    аз кат иам проблеми примерно седа буден до 2-3 през нощта и немога да заспа или се сабуда в 5-6 и пак немоо да заспа после..
    наеш верно спри да буаш амфети страшен проблем са за спането

  15. #15
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от
    Fuck... изпита не го взех... не успях да заспя... и проблема си остава...
    Вчера заспах за 2-часа следобед и вечерта не съм мигнал...
    днеска пак заспах за 2-часа и таа вечер ако не заспя почвам с приспивателни...
    Има едни билкови хапченца SLEEP в аптеката. Понякога помагат. МОже и МЕЛАТОНИН да пробваш.

  16. #16
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Аз когато не мога да заспя пия топло мляко с мед, пробвай, може и на теб да ти подейства :P А и според мен недей да почваш с приспивателни...

  17. #17

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    46
    Вервате ли ми, че снощи пих приспивателно и съм спал два часа макс?

    Понеделник отивам на лекар, шото си е бало мамата...

    ЕДИТ: Не карам на амфети спокойно!

  18. #18
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от
    Вервате ли ми, че снощи пих приспивателно и съм спал два часа макс?

    Понеделник отивам на лекар, шото си е бало мамата...

    ЕДИТ: Не карам на амфети спокойно!
    Viarvam ti !! Na gore-dolu 2 meseca mi se slu4va su6toto. Totalno ili 4asti4no bezsunie i ni6to ne mi pomaga. I v edin moment se opraviat ne6tata.Moje bi si podlojen na mnogo stres?

  19. #19
    Милия, със сигурност е от стреса, покрай тези изпити. Навярно прекалено ги взимаш присърце,а така ще е още по - трудно. Не им обръщай толкова голямо внимание, правиш, каквото можеш, най - важното е ти да си добре, твоето здраве. Много повече от ученето, пощади се и не му мисли толкова, ще видиш колко по - добре ще ти стане Успех в ученето също
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от
    Вервате ли ми, че снощи пих приспивателно и съм спал два часа макс?

    Понеделник отивам на лекар, шото си е бало мамата...

    ЕДИТ: Не карам на амфети спокойно!
    ami to dolu gore tolkova e deistvieto na edno xap4e
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210 --- влезте няма да сбъркате

  21. #21
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Към приспивателните се привиква! А от жълтия кантарион се получава кожна свръхсетивност-почервеняваш като рак на слънце! Аз така бях на изпита по химия в Плевен лятото. За 40 мин., докато стигна до гарата, бях раче, а за капак и сърби...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  22. #22
    Аз седя на компютъра докато не заспя на клавиатурата след това само се местя на леглото
    Vladoka rulzzz

  23. #23

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    46
    Цитирай Първоначално написано от the_marshal
    Аз седя на компютъра докато не заспя на клавиатурата след това само се местя на леглото
    Верваш ли ми че ще изкарам няколко дена така?

    PS. Снощи подремнах... лошото е че през 2 часа се събуждаш... легнах към 11.. заспах към 1.. събудих се в 3 и 5... обаче нали не съм спал от доста време и пак заспах...

    Ше видим таа вечер кво ше излезне... няма да пия приспивателни...

  24. #24
    Аватара на Viche
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Долината На Идиотщината
    Мнения
    606
    гледам пуснал си некфа тема че си надебелял тука,а и щом не можеш да заспиш-комбинирай двете неща.Вечерта почвай да правиш упражнения за да хабиш енергия...не знам дали е добра идея,но аз така смятам :P

  25. #25

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    46
    Цитирай Първоначално написано от JuN!0r
    гледам пуснал си некфа тема че си надебелял тука,а и щом не можеш да заспиш-комбинирай двете неща.Вечерта почвай да правиш упражнения за да хабиш енергия...не знам дали е добра идея,но аз така смятам :P
    Тва го правя от седмица-две вече... всяка вечер яко гирички в нас, от време на време фитнес и всичко е на 6... вече си спря спокойно по 10 часа както обикновенно... яко се изморявам от гирите и другите упражнение... ако някой има проблем със съня.. това е решението!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си