.

Виж резултатите на анкетата: Vqrvate li v lubovta ot prav pogled?

Гласували
91. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Kakva e taq glupost, takova ne6to nqma!

    21 23,08%
  • Razbira se, tq sa6testvuva!

    37 40,66%
  • Po-skoro vqrvam v lubovta ot vtori pogled!

    22 24,18%
  • E, az pak vqrvam v seksa za edna no6t!

    11 12,09%
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 80
  1. #1

    Какво придава смисъл на живота ви?

    Kakvo vi kara vseki den da tragvate na u4ili6te, na rabota, da se borite s problemite, koito postoqnno vi vrahlitat? Kakvo vi kara vse da prodaljavate da varvite napred, dori da vijdate, 4e vsq6tnost tap4ete na edno mqsto? Kakvo pravi jivota vi palnocenen? Lubovta, semeistvoto, priqtelite, piq4kata? Koe pridava smisal na jivota vi?

    т.7
    krem4et0
    ~Elenka~

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sofiq
    Мнения
    1
    Любовта придава смисър на живота на всеки един от нас. Както казва Паулу Коелю: "Любовта остава вечна. Променя се само човекът, когото обичаме."
    ~Sladuranka~

  3. #3
    Може да не е точно любов от пръв поглед, но когато срещнеш човека с главни букви...тогава наистина го разбираш дори и от пръв поглед.

  4. #4
    Смисъл на живота ми...Ммм чакай да видим..Всяка сутрин когатосе събудя знам че ще го видя...Знам,че в този живот ще постигна мечтата си и точно тези две неща придаваТ пълния смисъл на живота ми..зА друго няма смисъл да живея
    Можеш ли да скъсаш желязна верига подсилена с възел от цветя...?

  5. #5
    Вярвам в привличането от пръв поглед

  6. #6
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736

    Re: KAKVO PRIDAVA SMISAL NA JIVOTA VI?

    Цитирай Първоначално написано от elenka_iv
    Kakvo vi kara vseki den da tragvate na u4ili6te, na rabota, da se borite s problemite, koito postoqnno vi vrahlitat? Kakvo vi kara vse da prodaljavate da varvite napred, dori da vijdate, 4e vsq6tnost tap4ete na edno mqsto? Kakvo pravi jivota vi palnocenen? Lubovta, semeistvoto, priqtelite, piq4kata? Koe pridava smisal na jivota vi?
    Няма точен отговор за това какво прави живота пълноценен. Това е нещо индивидуално и значение има и гледната точка. тоест пълноценния живот е неизмеримо и много относително понятие. Но ако изключим материалните причини човек да ходи на работа или на училище, то можем да кажем, че причината е висша. всичко във Вселената се движи - не съществува застой. светът никога не спира, той непрекъснато се развива. Човек също се развива и в зависимост от неговото желание или по-скоро воля той достига все по-високо в развитието си, било то материално или духовно. Както вероятно знаете според една теория маймуната е стана човек защото се е трудила. Всъщност мързела е един от седемте смъртни гряха поняже, той спира човешкото развитие и създава друго небогоугодни "качества".
    Стана ли ви поне малко ясно?

  7. #7
    Da, tripple-sss, mnogo qsno mi stana! Blagodarq za kompetentniq otgovor.
    ~Elenka~

  8. #8
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736

  9. #9
    Любовта е 75% страдание и някакви мижави 25% възхищение и радост. Трябва да си ебати загубеняка, за да живееш за това. А аз живея за себе си, за да ставам по-добра във всяко отношение, което пожелая и да се стремя и за идеалите си. За мен семейството е най-голямата ценност в тоя скапан свят. И книгите.
    Memento moriendum esse!


  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ThunderGoddess
    Любовта е 75% страдание и някакви мижави 25% възхищение и радост. Трябва да си ебати загубеняка, за да живееш за това. А аз живея за себе си, за да ставам по-добра във всяко отношение, което пожелая и да се стремя и за идеалите си. За мен семейството е най-голямата ценност в тоя скапан свят. И книгите.
    И накрая умираш. лол

  11. #11
    Може да ви е малко страно ,но ми се струва 4е целият ми живот се основава на една игра-баскетболът! Просто ме4тите ми са свързани с това ,знам 4е тези не6та да станат реалност сас много малко вероятни,но
    4удеса стават само при тези които вярват в тях.

  12. #12
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Смисълът на живота ми е да живея ,днес съм тук,но утре може да ме няма ,за мен живота не е красиво нещо,но трябва да го живея ,за да мога да си кажа че съм силен духом и да не се предам както правят някои хора живея докато ми е писано,за мен смисълът да живея е самия живот.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  13. #13
    Ехх да бе
    Живейте умрете и в това ви свършват всички мечти и надежди
    Запомни си днес тази мисъл: нека си спомня утре за днес.
    И сега си помисли че така бързичко ще доиде времето когато всичките ви разбирания и мечти свършват.Някои осъществени,някои не,няма никакво значение.В крайна сметка всички умират
    Ставам вече банален да го повтарям това:
    Избора си е ваш!
    Просто лично мнение че човека прави нещастни и жалки опити да намери смисъл на съществуването си тук.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    В момента - нищо.
    Движа се по инерция.
    Когато се чувствам обичана, няма по-силна от мен.
    Но страхът, липсата, самотността ме убиват...

  15. #15
    Чувстваме са пълноценни,когато имаме висока самооценка.Тя се формира от успеха и претенциите;оценката на другите за нас;от самия себе си-за всеки е различно.
    Кара ме да продължавам напред вярата в себе си,иначе е възможно да не извършвам дейностите,които считам,че мога-ще се чувствам малоценен.Колкото имаме повече вяра в собствените си възможности,толкова повече ще бъдем уверени,че можем да контролираме своя живот и няма да сме предразположени към тревожност и депресия.
    За мен смисълът на живота е да го живея-да дишам,да се храня,да спя,да се трудя и т.н.Ние сме част от обществото,имаме нужда от него,защото то ни възпитава как да живеем-знания,морал,култура,ценно ти.Трябва да се приспособяваме към средата,както считаме ще се чувстваме най-добре и щастливи...

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от be_true
    В момента - нищо.
    Движа се по инерция.
    Когато се чувствам обичана, няма по-силна от мен.
    Но страхът, липсата, самотността ме убиват...
    Напълно съм съгласна с теб. На мен любовта също ми дава криле да достигна невиждани дотогава хоризонти.
    Искам да обичам и да бъда обичана, защото въпреки страданията, любовта придава истински смисъл на живота. Поне на моя, де!!!
    ~Elenka~

  17. #17
    Супер фен Аватара на HePeAJIeH
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    1 252
    При мен лично хубавите спомени и положително изжиняви емоции и моменти придават смисъл на живота ми.Ако съм тъжен аз гледам да се разведря с мисълта че ще има още хубави моменти в живота ми.Аз съм на принципа че мисля ли положително то ще изживея много по-малко негативни емоции!

  18. #18
    Като например да си расист!

  19. #19
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Смисълът на живота ми -Музиката
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  20. #20
    Повече от фен Аватара на VampireGirl666
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    355
    Незнам защо,но аз не живея заради любовта.Смисъла на живота ми е целта,която съм си поставила.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от VampireGirl666
    Незнам защо,но аз не живея заради любовта.Смисъла на живота ми е целта,която съм си поставила.
    Kakva cel si si postavila? Dai po nqkoq ideika i za nas da osmislim jivota si!
    ~Elenka~

  22. #22
    Повече от фен Аватара на VampireGirl666
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    355
    Цитирай Първоначално написано от elenka_iv
    Цитирай Първоначално написано от VampireGirl666
    Незнам защо,но аз не живея заради любовта.Смисъла на живота ми е целта,която съм си поставила.
    Kakva cel si si postavila? Dai po nqkoq ideika i za nas da osmislim jivota si!
    Поставила съм си цел да завърша образоеанието си.След това да уча право и след това ще стана съдия.Моята цел е свързана с това,но другите хора мислят по друг начин,различни са и могат да искат да постигнат нещо друго в живота си.

  23. #23
    Искам най-накрая да стана пълнолетен и да отговарям аз за живота си... и мисля че точно това ме влачи напред...

    Marijuana - because your friends just aren't very funny...

  24. #24
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    "Иедене,пийне и некоя сгодна женица!"
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  25. #25
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    4e 1 den si4ko 6te se opravi..
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си