.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Въпрос относно powerpoint

    искам да попитам може ли дадена презентация да се направи на друг формат така че да се пуска като клип4е да излиза,нз дали ме разбрахме...ама просто искам да изпратя една презентация на една приятелка ама да излезе като клип..Мерси предварително,ако някой ме разбра да помогне

    ВЪВ СЪРЦЕТО КАПКА МИЛОСТ НЯМАМ, ВЗЕМАМ ВСИЧКО И СИ ЗАМИНАВАМММ!!!...МНОГО КАТО ТЕБЕ ВЕЧЕ ПЛАКАХА!!!

  2. #2
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    ми за кво ще я пращаш кат клипче прати си я кат презентация тя си има офис пакета ще си я отвори кат презентация за кво ти е на клипче да я праиш.ако искаш на клипче треа сичко на ножо да пишеш през windows movie maker ама треа си играеш много

  3. #3
    просто исках да е кат клип4е,ама немоа правя и затва презентация,пък не ми се искаше да го отваря кат презентация..нали тряа го вклю4и и там F5 за да тръгне,а мен ми се искаше направо ;(

    ВЪВ СЪРЦЕТО КАПКА МИЛОСТ НЯМАМ, ВЗЕМАМ ВСИЧКО И СИ ЗАМИНАВАМММ!!!...МНОГО КАТО ТЕБЕ ВЕЧЕ ПЛАКАХА!!!

  4. #4
    Да ест, че може! Ама първо си направи копие за теб, че не знам как се оправя после
    Отваряш презентацията->File->Save As->Точно под полето за записване на името трябва да има падащо меню File Type от там избираш PowerPoint Show
    Приятелката ти като я отвори ще тръгне като клипче Само трябва сама да си сменя страниците, ако не го направиш да е автоматично
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  5. #5
    мн мн мн ти благодаря

    ВЪВ СЪРЦЕТО КАПКА МИЛОСТ НЯМАМ, ВЗЕМАМ ВСИЧКО И СИ ЗАМИНАВАМММ!!!...МНОГО КАТО ТЕБЕ ВЕЧЕ ПЛАКАХА!!!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от SeXy-AdrenaLinka
    мн мн мн ти благодаря
    Пак заповядай
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си