.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Хапчета за бяло течение!

    Момичета, имате ли бяло течечние??? Аз лично имам от 3-4 години, още преди да имам месецен цикък, но майка ми казва, че това не е добре и ми дава да пия някакви хапчета... Говорила съм и с други момичета и те също казват, че имат бяло течение ама маийка ми нещо много ме оплаши с това ...
    I don`t KnoW

  2. #2

    Re: Хапчета за бяло течение!

    Цитирай Първоначално написано от ^-Cat-WoMaN-^
    Момичета, имате ли бяло течечние??? Аз лично имам от 3-4 години, още преди да имам месецен цикък, но майка ми казва, че това не е добре и ми дава да пия някакви хапчета... Говорила съм и с други момичета и те също казват, че имат бяло течение ама маийка ми нещо много ме оплаши с това ...
    Това изобщо не е вярно!!! Питай я какви са тия хапчета! И аз имах бяло течение, после ми дойде и менструацията и сега пак си продължава бялото течение. Нищо ти няма, успокой се и успокой и майка ти. Как така ще ти дава хапчета без да знаеш произхоза им!!! Успех!
    ОгЛеДаЙ Ме БаВнО, ВиЖ Ме ДоБрЕ, СъРцЕтО Си ДрЪж, Да Не ВзЕмЕ Да СпРе. МоГа Да ОбИчАм, МоГа И Да МрАзЯ, ВсИчКо ДеТо Е ПрЕд МеН, ЗнАеШ, Че Го ГаЗя…[!]

  3. #3
    Ами в постовете си неведнъж съм писала, че това е най - нормалното нещо за едно момиче.. Появява се преди да дойде 1-вия цикъл и спира по време на менопаузата.. Как може майка ти да не ги знае тези неща, не разбирам.. но сигурно има и родители, които не са наясно с някои неща.. Не се притеснявай за бялото течение, но за да не си навредиш, за Бога - Не пий тези хапчета, миличка. Както виждаш и за да се увериш , то мн теми тук - всички момичета имат такова, сама си прави изводите и се пази
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sofiq
    Мнения
    453
    Бялото течение може да се получи и в следствие от някаква инфекция вътрешна.Така,че не е лошо да посетиш гинеколог.Пък и майка ти не е добре да ти дава хапчета ей така,на самопреписание.Това са сериоэни неща.Е,може и да нямаш никакъв проблем,но продполагам,че има нещо,эа да е постоянно.Отиди на гинеколог,эа да те прегледат.Ако той ти даде хапчета,тогава пий.
    But all the miles that separate,
    They disappear now when I’m dreaming of your face.

  5. #5
    E тя майка ми не ми дава хапчетата ей така ... Има една нейна приятелка, която е завършила медицина и работи в една аптека и тя и ги е предписала тия хапчета и тя също и е казала, че това, че имам бяло течение не е много добре и за това ми е предписала тия хапчета...
    I don`t KnoW

  6. #6
    hottie
    Guest
    майка ти е права.иди на лекар

  7. #7
    Ами значи аз имам бяло течение от повече от година ,а все още не ми идва цикъла.Да ви питам дали е нормално в тази тема да не пускам нова.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от malkata_sladurana
    Ами значи аз имам бяло течение от повече от година ,а все още не ми идва цикъла.Да ви питам дали е нормално в тази тема да не пускам нова.
    - Нормално е.

    ^-Cat-WoMaN-^ - Миличка, моето мнение е, че ако нещо те притеснява в това течение, най - добре е да отидеш на лекар. Не може ей така някой да ти предписва хапчета, без да те е прегледал, без да знае за какво точно става дума. Гинеколог да те прегледа - най - точно ще ти каже дали има причина да се притесняваш, но хапчета ей така... Както казах, бялото течение си е нормално явление, някои може още да нямат, но това не значи, че е проблем. Ако има инфекция, тогава вече се усеща - сърбеж, парене, неприятна миризма, по обилно или гъсто. Тогава е добре да отидеш на лекар, но определено не мисля, че има нещо страшно в това Какво се панирате всички
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

  9. #9
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    ооо само г-ца bungle от форума може да ви бъде от полза!

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    ооо само г-ца bungle от форума може да ви бъде от полза!



    течението ще го имаш до края на живота си. Е след 5- години, сигурно ще е по-малко

  11. #11
    Ами нз как майка ти ти дава хапчета за бяло течение без да те е водила не лекар!Тва изобщо не е хубаво така да прави без намесата на лекар! Ама тва си е нейно решение-та за бялото течение-ами това е нормално-ама въпроса е бяло течение ли имаш или цервикална слуз?Например ако си е с прозрачно до бял свят и не мирише и не е прекалено много-това е цервикална слуз-тя е на 100% нормално!Но ако е например жълто или пък миришрщо то това е бяло течение и се нуждае от лекар!

  12. #12
    off za kvo prosto ne otidete na ginekolog momi4eta
    Γύρνα σε μένα

  13. #13
    и аз имам бяло течение,мога да ти препорачам "ТАНТУМ РОЗА"или LACTACYD femina,предписани са ми от лекар.мога да ти кажа че тантум роза помага повече,течението не спира,но намалява доста!
    .KyKlA_nA_eDiN-IgRa4Ka_nA-NiKoGoO.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от v3nItoO
    и аз имам бяло течение,мога да ти препорачам "ТАНТУМ РОЗА"или LACTACYD femina,предписани са ми от лекар.мога да ти кажа че тантум роза помага повече,течението не спира,но намалява доста!
    ako ne se laja lactacyd ne li intimen gel..
    i tva tantum roza kakvo e..?

    a ina4e po temata i az imam ot okolo 5 godini i be6e po obilno kogato imah gybi4ki ina4e sq e po namalqlo..ama 4esto mi se iska da go nqma 6tot mn capa i se trq s ejednevni prevrazki.. koito vinagi mi pre4at kato stigna do seksa...za tva se zainteresuvah..
    no hap4eta bez diagnoza ot lekar ne piq!

  15. #15
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    Майка ти неможе да ти дава ей така хапчета..може да е нормално, но може да е признак за някаква инфекция. По-добре отиди на гинеколог, за да те видят и да ти направят микробиология, за да си и ти по спокойна..

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от pitan4icata
    Цитирай Първоначално написано от v3nItoO
    и аз имам бяло течение,мога да ти препорачам "ТАНТУМ РОЗА"или LACTACYD femina,предписани са ми от лекар.мога да ти кажа че тантум роза помага повече,течението не спира,но намалява доста!
    ako ne se laja lactacyd ne li intimen gel..
    i tva tantum roza kakvo e..?

    a ina4e po temata i az imam ot okolo 5 godini i be6e po obilno kogato imah gybi4ki ina4e sq e po namalqlo..ama 4esto mi se iska da go nqma 6tot mn capa i se trq s ejednevni prevrazki.. koito vinagi mi pre4at kato stigna do seksa...za tva se zainteresuvah..
    no hap4eta bez diagnoza ot lekar ne piq!


    да това е гел за бяло течение,както се ползва и за след полов акт.а тантум роза е праьче,което се разтваря вав вода и се миеш с него но наистина тантум роза на мен много ми помага
    .KyKlA_nA_eDiN-IgRa4Ka_nA-NiKoGoO.

  17. #17
    Бялото течение не е нормално.
    Трябва да се лекува.Това ми го е казвал гинеколог.
    Най-добре отиди на лекар.
    Много момичета имат течение и не му обръщат внимание,но не трябва да е така.
    успех

  18. #18
    Az imam bqlo te4enie ve4e ot 2 ili dori 3 godini a cikal ot ve4e 1godina i 4 meseca.Poqvqva se 4 ili 5 dni predi da mi doide.Ne sam hodila na genekolog i ne mislq da hodq.Tova koeto az 6te ti kaja e da en se bezpokij tolkova kazvali sa mi 4es elekuva :P [/u]
    АйДе Де..ОпИтАй Се Да Ме НаРаНиШ ОтНоВо..КвО? МаЙ Не мОжЕш? оПиТвАш се с ВсИчКи СиЛи. АмА Не УсПяВаШ..ЗаЩо Ли? НеДеЙ Не сЕ чУдИ..ПрОсТО ПрЕд ТеБ СтОи ЕдНО сИлНО МоМиЧе а Не ОнАзИ ВлЮбеНа ХлАпАчКа [!][!][!]

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от ivkaa
    Az imam bqlo te4enie ve4e ot 2 ili dori 3 godini a cikal ot ve4e 1godina i 4 meseca.Poqvqva se 4 ili 5 dni predi da mi doide.Ne sam hodila na genekolog i ne mislq da hodq.Tova koeto az 6te ti kaja e da en se bezpokij tolkova kazvali sa mi 4es elekuva :P [/u]
    Естествено,че се лекува,макар,че са доста упорити тея бактерийки,но за това трябва да отиде на лекар и да и предпишат някакво лечение.
    И винаги трябва да се използва интимен сапун вместо обикновен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си