.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Проблем с Skype

    Значи имам един доста гаден проблем дано можете да ми помогнете. Днес като си включих компа и видях, че иконката на Скайп ми я няма. Поразрових се и намерих къде съм го инсталирал, но там нямаше нищо. Сякаш всичко беше изтрито. Сканирах компа но не намерих вируси. Когато изтеглих нов и се опитах да го инсталирам ми даде някаква грешка, че нещо било невалидно и не ми дава да го инсталирам. Пробвах и с по-стара версия на Скайп, но пак не става. Моля помогнете ми. Какво да правя?


    Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

  2. #2
    Аватара на LadyCarameL
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Добрич :o)
    Мнения
    734
    Откъде го теглиш?

  3. #3
    От интернет сайта на Скайп. От където го изтеглих и предния път.

  4. #4
    изключи си firewalla ако е включен
    Нов човек съм

  5. #5
    Я напиши какво точно ти излиза на това съобщение за грешка
    Смисъл какво пише

    Мисли в краен случай! Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват,
    когато най-малко ги очакваш...

  6. #6
    Пробвай от Control Panel Add or Remove Programs Там потърси skype-a и му дай: Remove. Потърси го в компа и го изтрий, ако го намериш и тогава го изтегли и инсталирай наново.. Нямам представа от какво е станало така, но сам да се е изтрил, щом няма вирус Пък ако имаш познат, който разбира от компютри, можеш да го помолиш да ти помогне. Успех!
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Dosko
    Я напиши какво точно ти излиза на това съобщение за грешка
    Смисъл какво пише
    C:\Documents and Settings\avi\Desktop\SkypeSetup.exe is not a valid Win32 application.

    Това пише.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от PrinceO'Darkness
    Цитирай Първоначално написано от Dosko
    Я напиши какво точно ти излиза на това съобщение за грешка
    Смисъл какво пише
    C:\Documents and Settings\avi\Desktop\SkypeSetup.exe is not a valid Win32 application.

    Това пише.
    Ем това го пише когато самият файл е коруптнат димек прецакан
    Свали си скайп от датата и пробвай да го инсталнеш

    Мисли в краен случай! Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват,
    когато най-малко ги очакваш...

  9. #9
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906
    Влез в Start -> Settings -> Control Panel -> Internet Options . В Genereral Tab, цъкни на Delete... и от там изтрий само Temporary Internet Files... и Cookies...



    След влез в Start -> Settings -> Control Panel -> Add or Remove Programs, намери Skype и цъкни веднъж върху него, а след това цъкни на Remove и следвай инструкциите, за да я премахнеш успешно. След успешното деинсталиране на Skype, влез в:
    C:\Program Files
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data
    C:\Documents and Settings\Home\Application Data

    и се увери, че няма папки на име Skype, ако има ги изтрий.

    После, влез в Start -> Programs -> Accessoriess -> System Tools -> Disc Cleanup, ще те попита C:\ или D:\, искаш да почистиш, остави C:\, той си е по подразбиране. В следващия прозорец сложи отметки на всички и избери отново OK.

    И накрая изтегли най-новата версия на Skype от тук

    Успех!

  10. #10
    system restore ako ideite na ruthless ne stanat

  11. #11
    И аз имам един проблем със Скайп.Значи един ден както си пишех и сам ми се обнови с новата версия преди бях със 3.8.0.139 и си бях доволна но сега когато опитам да си върна старата версия ми прави грешка като изписва "инсталирана е по-нова версия на скайп 3.8" настъпи неотстранима грешка и не ми позволява да си я върна ако някой знае как да си върна отново скайп 3.8.0.139 моля да пише.

    Благодаря Ви предварително!!!
    welcome back into the real world

  12. #12
    Мега фен Аватара на LittleDude
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    bs™
    Мнения
    4 167
    Цитирай Първоначално написано от realworld
    И аз имам един проблем със Скайп.Значи един ден както си пишех и сам ми се обнови с новата версия преди бях със 3.8.0.139 и си бях доволна но сега когато опитам да си върна старата версия ми прави грешка като изписва "инсталирана е по-нова версия на скайп 3.8" настъпи неотстранима грешка и не ми позволява да си я върна ако някой знае как да си върна отново скайп 3.8.0.139 моля да пише.

    Благодаря Ви предварително!!!
    деинсталираш новия скайп ( Start, control panel, add or remove programs, skype) и инсталираш стария

  13. #13
    LittleDude blagodarq ti mnogo sega shte probvam
    welcome back into the real world

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си