.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Възстановяване на изтрити файлове

    Имам гигантски проблем! Ама е толовагигантски, че се нуждая от пмощ възможно най-скоро!!!

    По принцип съм много внимателна и никога не изстривам нищо просто ей-така. Но вчера скъсах с приятеля си и всичко ми се преобрна. Реших да направя диск с наши снимки, песни и т.н. и да ги разкарам от компютъра си. Е да, ама вместо да ги пратя в неро-то, взех, че ги зстрих....а нямам кошче! всмл то не функционира. вече му промених настройките, но ако съм разкарала нещо, мога ли да си го върна или само кошчето е спасението?!


    Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

  2. #2

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някаде Там
    Мнения
    16
    Ами май не можеш да ги върнеш след като не са ти в кошчето

  3. #3
    можеш да влезнеш в кошчето през control panel,или сърчни ги тия снимки ли са какво са със търсачката и то ще ти изпише дали са в кошчето и каде са и какво са.Ако буквално са изтрити имаше една програма за изтрити файлове аМА НЕ се сещам как се казваше.
    Нов човек съм

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен
    Мнения
    81

    f

    Порови се в интернет мисля е имаше една програмка за частично връщане, ако ги няма в кошчето, или питай в някой сервиз дали могат да ти възстановят информация изгубена преди няколк дни, мисля че трябва да има някой кеш в харда за такива случаи(но разбира се много по сериозно)
    bgroot@mail.ru
    Smile=all u Can,Want and happy with.

  5. #5
    Има Такива програми за връщане на времето на компютъра ... Връща и всички файлове от онова време
    Animalia Chordata Mamaliga Primates Hominidae Homo Sapiens!!!
    Привилегията да си прав Ражда задължението да водиш ...

  6. #6
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Ето ти такъв вид програма
    http://www.download.bg/index.php?cls...ault&id=462439
    не мога да ти кажа как се бачка с нея,защото не ми се е налагало да работя с такъв вид програми.Безплатна е ,така че нямаш нужда от сериен .
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  7. #7
    Голям фен Аватара на XaMcTePKa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    736
    TuneUp Utilities 2006/2008 има такива функции :P
    Там някъде ...

    Далеч под звездите ...

    Има една река на мечтите...

    Тишина,тишина,тишина...

  8. #8
    Точно преди 2 дена си играх с такава програма.Ем не връща 100% всичко но пак е нещо.
    Едната е UndeleteMyFiles а другата EasyRecovery Professional
    Ако не стане, тогава вече трябва да съжаляваш.А да, ако си записал нещо върху тях те няма как да се върнат

    Мисли в краен случай! Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват,
    когато най-малко ги очакваш...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си