.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Пак с крадена песен на Евровизия ...

    Вече на няколко места прочитам, че песента, която ще ни представя на конкурса Евровизия - "DJ, Take Me Away" на Deep Zone и Balthazar, е почти на 100% изкопирана от някаква песен на The Prodigy отпреди 10-ина години.
    Молбата ми е ако има фенове на The Prodigy, да ми кажат коя точно е оригиналната песен.

    Много се извинявам, но администраторът не ме допуска да пейстна линк с БГ версията.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Игла в сено търсите

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  3. #3
    Хм,незнаех,но не се и учудвам .. не ни е за първи път Жалко..наистина жалко..


  4. #4
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Пак ще се усерем на конкурса!
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  5. #5
    Открих песента първообраз на наш'та - The Prodigy - Out Of Space !
    Като композиция - 1 към 1 са, първо звучи техно, после изведнъж почва бавна музичка с елементи на реге, по време на която едно изречение се повтаря много пъти. Даже Deep Zone не са си дали труда да променят съществено текста, в оригинала се пее "I'll take your brain to another dimension", а в тяхната версия - "Deejay, please take me away". Колкото до музиката, при техно звученето има някакви вариации, но регето си е напълно изкопирано.

    А отгоре на всичко друго, песента се оказва спонсорирана от БСП (извода защо точно тя спечели го оставям на вас :P ).

    Нямам думи, очаква се голяма излагация на Евровизия тази година.

  6. #6

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    при мама
    Мнения
    1 575
    Ясну мн зле ще сме
    ;]

  7. #7
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Ама че глупости ги дрънкаш... Песента почти сигурно не е крадена, още по-малко с тези постове-ебавки, които пускаш. Проблемът, обаче, е друг. Тая певачка пее изключително фалшиво и с нея ще се излагаме.

    Трябваше да намерят друга певица за песента си. Ама явно са я избирали по други критерии, а не по това колко и как може да пее...

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    godevil317, големи простотии си изръсил в тази тема. Що не земеш пак да чуеш песните?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Мо6no
    Трябваше да намерят друга певица за песента си. Ама явно са я избирали по други критерии, а не по това колко и как може да пее...
    По жартиерите ли? Опитите на това момиче аз дори не бих ги нарекла "пеене"...

    Сега какво се оказа - не стига, че песента е ужасна, ами и е крадена?

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Цитирай Първоначално написано от Мо6no
    Трябваше да намерят друга певица за песента си. Ама явно са я избирали по други критерии, а не по това колко и как може да пее...
    ...

    Сега какво се оказа - не стига, че песента е ужасна, ами и е крадена?
    "Всеки си има вкус." - казало кучето и се облизало под опашката.

    Песента много ме радва.

  11. #11
    Хах, да. Ако и аз слушах такава музика, 100% щеше да ми хареса. Няма да отричам. Ама все смятам, че на Евровизия трябваше да пратим нещо българско, а не някаква руса девойка да се поклаща по жартиери на сцената и да пее "DJ pleaseeee takeeeeeeee meeeeeeeeeee awayyyyyyyyyyyy".

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    ...Ама все смятам, че на Евровизия трябваше да пратим нещо българско, а не някаква руса девойка да се поклаща по жартиери на сцената и да пее "DJ pleaseeee takeeeeeeee meeeeeeeeeee awayyyyyyyyyyyy".

    Тук си права.
    Аз преди известно време слушах едно техно с мотиви от различни български народни песни...много добре се беше получило. Нещо такова би ни представило далеч по-добре, но пита ли ни някой...избират си, който им скимне и това е.

    Миналата година Елица и Стунджи ни представиха много добре.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Песента ни е хубава, за друго не знам.
    А тая, бонбонката, к'во се бута в шоубизнеса не знам.

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Току що видях как мацката "пее" на живо...

  15. #15
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Песента...не е хубава наистина. Още по-малко е подходяща за Еворовизия. Но в сравнение с останлите песни звъчи свежо и някак си оригинално. Аз лично харесвам Deep Zone, но сякаш времето им мина или изобщо никога не е идвало... Йоана..да, тя не струва, не може и да пее. Но пък изглежда добре. (:

  16. #16
    аз като чух щях да се издрайфам
    баси и злетата

    елица и стунджи бяха 100 пъти по-яки...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си