.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Нуждая се от помощ!

    Hora 3draveite .... iskam da si i3leq du6ata pred vas i nqkoi da me ukoraji .... a3 s1m na 18 i s1m DJ v disko. predi sedmica 1 momi4e me is4aka da sv1r6a rabota do 3 30. kakto i da e , prespahme. oka3a se 4e e na 15 godini . pravihme go be3 pre3ervativ i s1m siguren 4e sv1r6ih na v1n. no p1k i 3ak1snqva ve4e s 8 dni .... naistina ne 3nam kakvo da pravq. 3apo4nah da si pri4inqvam bolka na sebe si(fi3i4na), mislq samo i edinstveno 3a tova, i3nerven s1m i si go i3karvam na vsi4ki okolo men i naistina bolkata e serio3na. Gasq si cigari ot oblasta na venite mi .... dera si r1cete ... udrqm si glavata v stenata .... naistina use6tam 4e psihqsvam .... kakvo 6te stane s men spored vas ... ?dadoh i na 2riq den eskapelo. ne i doide . dadoh i test -otricatelen. i ne i idva , i ne i idva ......
    SOS SOS SOS !!! molq pomognete!

  2. #2
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от SWASTICA
    СПОКОЙНО! Какво си се притеснил, няма да те колят, спокойно!
    Защо ли не си притеснен, че може да имаш СПИН или някой друга венерическа болест? Странно, нали? Защо го прави без презерватив? Каква ви е общата култура на вас двамата? Ужас!!! Днешната младеж направо полудява (Не съм сигурен, може да е от радиацията) ! Тъй като не ми се пишат още 20 реда ще се самоцитирам:

    Цитирай Първоначално написано от SWASTICA
    Имаш ли чувствителност и болки в гърдите? Това се получава, защото гърдите стават чувствителни към хормоните, това е един от първите симптоми. Умора? Чувстваш ли умора, отпадналост? Имам предвид чувстваш ли някаква внезапна умора, без да си правила нищо, защото повишеното ниво на хормона прогестерон влияе на тялото... Кървене при имплантация? Понякога жените имат слабо кръвотечение 10 - 12 дена след забременяването... това се дължи на оплоденото яйце, което е прикрепено към матката... Трае около два дена Гадене и повръщане? Такам, рано сутрин, то е резлултат от забременяването и се проявява около 2 седмици след оплождането на яйцеклетката Чувствителността към миризмите се повишава. Чувстваш ли някой миризми по детейлно, може да ти се повдигне от миризма, която преди за теб е била приятна и прочее, повишаването се дължи на увеличаването на хормона естроген. При някой жени се отваря голям апетит, при други се подтиска... Ходиш ли често до тоалетна? Когато си бременна течностите в тялото ти повишат количеството си Нарушение на цикъла? Закъснява? Избързва? Ако имаш непостоянен цикъл игнорирай тези два въпроса Също и базалната температура, но трябват 18 дни внимателно наблюдение....
    И най - вече защо не си направиш един тест, не е толкова скъп Поздрави
    Вижте за тези симптоми! Ако е наистина бременна, пак няма страшно! Принципно това, че си причиняваш физическа болка е добре, защото самонараняването е някаква норма, вид ограничение (дори и ограничение на мислите). И да, ако тялото получава болка на някакво място и същевременно получи по - силна болка на друго, то мозъка локализира по силната болка и "забравя" за по слабата. Няма смисъл да се нараняваш, ти си прецакваш тялото, не някой друг Ако е бременна ще абортира, ако решите, ако не, така ще я караш "Тати"
    10x

  3. #3
    e da 6e stava6 tati .... to na 4ujd gr1b i 100 toqgi sa malko nali 3nae6 .... mi vij sq ... a3 seks s pre3ervativ ne obi4am da pravq .... a abort .... 3vu4i gadno no tova 6te stane ako vs166tnost e bremenna .... a 3a samoranqvaneto ... pla6a se 3a6toto po4va da mi dostavq udovostvie .... osobeno og1nq .......

  4. #4
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483

    Re: Nujdaq se ot pomo6t!

    Цитирай Първоначално написано от Dj M1ry
    pri4inqvam bolka na sebe si(fi3i4na),
    ти ше си някав физик...

    така, майтапа настрана... напълно възможно е да е бременна, но това че и закаснява 8 дена... може да е от притеснение... имах подобен случай с 1 приятел и 2мата супер много се шашнаха и накрая й дойде кротувай там и стига с Физичната болка, че ше земеш измислиш някоя нова формула

  5. #5
    Не е бременна, ама ако разбереш , че някоя е бременна от тебе ще се мяташ пред влака ли?

  6. #6

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    RuSe
    Мнения
    327
    Така. . . . от физическата болка няма смисъл.По-добре престани с това. А за това,че не и идва.Абе пич,та тя е на 15,цикълът и е нередовен още! Споко! Пък и е пила Ескапелле-значи ще има някакви смущения,айде не се панирай и се успокой. Просто още и е нередовен и в това е причината

  7. #7
    пичове и гаджета .... трее ви кажа че не ми помагате толкова много ... в смисъл опитвате се но .... не бе паниката си е паника няма кфо да си говорим ... а не 3нам ... вече фи3ическата болка наистина ми носи удоволствие като че ли ... май вече ми трябва психиятър
    се таа ... работата е 50 50 така че ... ше видиме може и да се опраиме ... някак. Ако пък не .... ше съм най готиния татко в БГ баси самоиронията .... Деди Кул хаха... пффф
    п.п. наистина неблагодарно от моя страна беше началото на отговора ми, и3винявам се и БЛАГОДАРЯ , 3а окуражаването love ya all.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    СЪмнявам се, че ще бъдеш добър татко. Ти си истерик - пила е Ескапел, значи няма бременност, а ти спри да унищожаваш мозъчни клетки, и без това са ти малко !

  9. #9
    Лъче3ара .... скъпа .... от 2 отговора ти ра3бираш че съм истерик ?! ела на лична да ти кажа 3драсти или нещо от сорта ако имаш нещо на А ... оК!?
    и не е бременна правилно .
    Fuck me I'm famous

  10. #10
    Аватара на LadyCarameL
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Добрич :o)
    Мнения
    734
    Вземи се в ръце...

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    Цитирай Първоначално написано от Dj M1ry
    Лъче3ара .... скъпа .... от 2 отговора ти ра3бираш че съм истерик ?! ела на лична да ти кажа 3драсти или нещо от сорта ако имаш нещо на А ... оК!?
    и не е бременна правилно .

    "Истерия - Тя се изявява със следните симптоми – гневни реакции, богато емоционално украсени с викове, плач, кършене на ръце, двигателно неспокойствие, често с усещане на задушаване от “заседнала в гърлото топка”, причиняване на физически травми"

    та...хората, които проявяват истерия - се наричат истерици. Исках да ти кажа да не се впрягаш толкова. Какво пък - и аз съм истеричка . Но по темата - след като е пила Ескапел и то навреме НЕ е бременна, ако се беше замислил малко от гледна точка на науката и медицината, сега всичко щеше да е по-различно, и нямаше да има нужда да си хабя времето да ти се обяснявам. Айде със здраве и не смей да ме заплашваш !

  12. #12

    Re: Нуждая се от помощ!

    Цитирай Първоначално написано от Dj M1ry
    Hora 3draveite .... iskam da si i3leq du6ata pred vas i nqkoi da me ukoraji .... a3 s1m na 18 i s1m DJ v disko. predi sedmica 1 momi4e me is4aka da sv1r6a rabota do 3 30. kakto i da e , prespahme. oka3a se 4e e na 15 godini . pravihme go be3 pre3ervativ i s1m siguren 4e sv1r6ih na v1n. no p1k i 3ak1snqva ve4e s 8 dni .... naistina ne 3nam kakvo da pravq. 3apo4nah da si pri4inqvam bolka na sebe si(fi3i4na), mislq samo i edinstveno 3a tova, i3nerven s1m i si go i3karvam na vsi4ki okolo men i naistina bolkata e serio3na. Gasq si cigari ot oblasta na venite mi .... dera si r1cete ... udrqm si glavata v stenata .... naistina use6tam 4e psihqsvam .... kakvo 6te stane s men spored vas ... ?dadoh i na 2riq den eskapelo. ne i doide . dadoh i test -otricatelen. i ne i idva , i ne i idva ......
    SOS SOS SOS !!! molq pomognete!

    zavedi q na ginekolog!
    ako e zabremenqla moje da ne e ot teb!
    momi4e moje da zabremenee i bez da svur6i6 v neq, ako si imal spermatozoidi, koito sa izlezeli s uvlajnitelniq sekret na penisa!
    spri da si bluska6 GLAVATA, otidete na pregled pri ginekolog bez da se pritesnqvate!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си