.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199

    Мноо голям проблем!!!

    Проблема ми е следния:тей като не съм от най-силните ученици и ако не си напрая домашното сиг,ше ми остай 2 за срока!Та ..въпросното домашно е : "Моя измислен свят" в смисъл такъв...ако бях аз как бих създал света и т.н. Темата е аааааааааааадски проста,ама нали се сещате,че е от даскало Търсих къде ли не ,но немога да намеря в нета,аре някой ако намери да пише ПЛС,че не ми се остава в същия кл

    P.S. Съчинението трябва да е на английски !

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520

    Re: Мноо голям проблем!!!

    Цитирай Първоначално написано от Ендо
    Проблема ми е следния:тей като не съм от най-силните ученици и ако не си напрая домашното сиг,ше ми остай 2 за срока
    Напиши си го тогава от това по- лесно няма.. Ти какво очакваш да седна да ти я напиша, да я преведа и да ти я дам на готово......Не става мой човек...Размърдай си сивото вещество!
    ...

  3. #3

    отг

    Еми сори ама [*Cr!ST!AnO`STyLe*] си е прав човека!Ако беше некоя друга темица ,може би щеше да се намери некои да ти помогне.Ама па с тая тема - Моя измислен свят - верно са те резнали яко.Наи добре е 6е да се опиташ сам.Пиши за какви неща мечтаеш ,какво искаш да постигнеш ,какво от реалния свят би вклиучил в измисления.Друг е вече проблема ако имаш и проблеми с англииския.

  4. #4
    pi6i si q sam be ,nikoi ne ti e dlajen

  5. #5
    Положи поне минимални усилия,госпожата ще забележи,че колкото и малко да е,си се интересувал от предмета и. И госпожата ще оценява теб,а не някой си от някакъв си форум

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520

    Re: отг

    Цитирай Първоначално написано от kael_thas_II
    Еми сори ама [*Cr!ST!AnO`STyLe*] си е прав човека!Ако беше некоя друга темица ,може би щеше да се намери некои да ти помогне.Ама па с тая тема - Моя измислен свят - верно са те резнали яко.Наи добре е 6е да се опиташ сам.Пиши за какви неща мечтаеш ,какво искаш да постигнеш ,какво от реалния свят би вклиучил в измисления.Друг е вече проблема ако имаш и проблеми с англииския.
    аз съм момиче........
    ...

  7. #7
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199

    Re: отг

    Цитирай Първоначално написано от kael_thas_II
    Еми сори ама [*Cr!ST!AnO`STyLe*] си е прав човека!Ако беше некоя друга темица ,може би щеше да се намери некои да ти помогне.Ама па с тая тема - Моя измислен свят - верно са те резнали яко.Наи добре е 6е да се опиташ сам.Пиши за какви неща мечтаеш ,какво искаш да постигнеш ,какво от реалния свят би вклиучил в измисления.Друг е вече проблема ако имаш и проблеми с англииския.
    Май не ме разбрахте Имам в предвид,че ..трябва да напиша така,все едно аз съм създал земята,небето света,планетата,въздуха и т.н. абе помий

  8. #8
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    I wanted to create something beautiful, something good...The desolate space made me feel sad and incomplete. I felt as I had the ability to give life and colors. I closed my eyes and took a breath. My idea contained the willing to create human being, who would have similar image to me. I created a man from the soil. I gave him the name of Adam. He was lonely, so I decided to make a woman from his rib. She was very pretty but the sin was hidden deep in her soul...Six days were enough for me to give a life to many beautiful animals, aromatic flowers and green trees. I spent the last day taking a rest and delighting of what i have done.
    Unfortunately, time passed by and everything began to change. Adam and Eva made a sin and I punished them by sending them back to the Earth. People began to breed, but as the number grew, the bigger sins became.
    I created the man. I wanted to make a good world, filled with love and harmony. People could be happy. But they chose the sin. This is the reason they suffer now.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  9. #9
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199
    sherry обичам та {}

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си