.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 111
  1. #1

    Ниска съм и искам да порасна

    хора.аз съм на 13(почти 14) години и съм нисичка или поне си мисля така.едвам 1,53 и тежа 43 кг.нормално ли е това?искам да порасна с 3 см спешно(1 месец максимум)помогнете ми.моля ви

  2. #2
    spoko be sig ima o6te da raste6 a ina4e moje6 da se zapi6e6 na basket i da stane6 kam 165 maksimum
    P.P:mn me marze6e da pi6a prepinatelni znaci
    Bring me to life...

  3. #3

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    ПрИ Теб
    Мнения
    439
    Basketbol ili voleibol e spasenieto.
    дРъПнИ мЕ нА сИлА, рЪцЕтЕ мИ хВаНи..нАкАрАй мЕ дА вИкАм бЕз дА мЕ бОлИ пРеХаПвАй уСтНиТе мИ, еЗиКа мИ сМуЧи О, нЕкА вЪрШиМ лУдОрИи дО зОрИ {P}

  4. #4
    Трябва ти яко Nesquik
    Fuck It !! No More Mr. Nice Guy !!!

  5. #5

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    213
    Тренирай баскет за други не се сещам
    Най-красивите пейзажи се виждат само от ръба на пропастта... за това се нагледай, преди да паднеш ... !

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    iграй баскетбол, волейбол и ходи да се разтягаш на лостове. Но с хапчета недей, че после костите ти се чупят и е ужасно..

  7. #7
    Аватара на LadyCarameL
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Добрич :o)
    Мнения
    734
    Цитирай Първоначално написано от danI_boY
    Трябва ти яко Nesquik
    И аз тфа щях да казвам

  8. #8
    Спокс и аз съм мн ниско Сега в Сряда ставам на 15 и съм само 1,52
    Emin3m FoReVeR!

    Di ft. Meo0o0o= BFF <333

  9. #9
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Генетична заложеност!
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  10. #10
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    купи си кукили

  11. #11
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: проблемченце

    Цитирай Първоначално написано от sarilka
    хора.аз съм на 13(почти 14) години и съм нисичка или поне си мисля така.едвам 1,53 и тежа 43 кг.нормално ли е това?искам да порасна с 3 см спешно(1 месец максимум)помогнете ми.моля ви
    просто не е възможно!

    а и 153/43/14 е съвсем нормално!

    ръстът е генетично предиспозиран и НЕ съществува начин да се промени програмата по нормален начин.

  12. #12
    Mi to i az sym na 14 i sym 1.62 visok i sam 50 kilograma

  13. #13
    Аз съм 153 см също и тежа точно 45 кг ! Смятам , че това не е баш както трябва , но се чувствам много добре тук долу ! Най-важното е да имаш самочувсвие , без да прекаляваш все пак! Та може да се запишеш на баскет !

  14. #14
    Не става само с ядене!Трябва и акъл!

    Не се комплексирай от това,че си ниска.Аз съм на 16 и съм 160 ама не ми дреме
    Vitium Mortalis

  15. #15
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736
    6to за глупост е това. искам да порасна с 3 см за един месец. ина4е си напълно нормална даже не разбирам за какво толкова се притесняваш, че си ниска. това не може да бъде проблем. освен това имаш още няколко години да растеш

  16. #16

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    София
    Мнения
    59
    ами аз съм момче на 13 но след месец правя 14.Висок съм 182,5 да сме точни!!!Тва 3 сантима за 1 месец няма да стане вярваи ми.Аз раста буино и 3 см съм направил от септември досега. :P

  17. #17
    Ам попринцип не можеш да порастнеш кой снае колко бързо, но ако практикуваш някъкъв спорт като баскет или плуване със сигурно ще дръпнеш с някой сантиметър

  18. #18

    Re: Ниска съм и искам да порасна

    Цитирай Първоначално написано от sarilka
    хора.аз съм на 13(почти 14) години и съм нисичка или поне си мисля така.едвам 1,53 и тежа 43 кг.нормално ли е това?искам да порасна с 3 см спешно(1 месец максимум)помогнете ми.моля ви
    ами нз за спешно,но съм чувала че скачането на батут стимулирало растежа

  19. #19
    Аз съм почти на 14, тежа 46-6 и съм висока 1.58 (:
    Иии си се харесвам... Харесвам височината си, знам че има още време да раста, както има време и за теб
    Пък и не харесвам много високите момичета
    Просто е... грозно, поне за мен

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    Една моя приятелка е на 15 и е точно 1,50,но тя си го има за привилегия и въобще не се комплексира от това...и аз това ти препоръчвам!
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  21. #21
    Има още да растеж и аз несъм много висока

  22. #22
    Аватара на Sparky
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Хасково/София (студентски град)
    Мнения
    21
    Ако толкова много ти трябват 3 сантиметра, може да ги направиш и за 1 нощ. Лягаш да спиш по гръб без възглавница, сутринта половин-един час ще си малко по-висока (зависи от общия ръст) отколкото си следобяд или вечерта, при мен разликата между сутрин и вечер е около 4 сантиметра, ама съм доста по-висок...

  23. #23

    ~~~

    Az sum 180 sm i sum 85 kg i sum na 15.Treniram basketball ot 6 god i pak nemoga da porasna s pone 15 santa !!!

  24. #24
    Аватара на ElisaDay
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    [Градът, който никога не спИ]
    Мнения
    1 566
    Ооо .. я стига се оплаква Аз съм на 15, висока съм 159 и тежа 43 кг .. Радвай се че си нисичка.Можеш да имаш сяко момче което пожелаеш А ако си някой дрънгел 180 момиче .. аа не не по-добре нисичка
    It is not the movements that make a dance beautiful, it is the emotions that inspired the movements that make it beautiful!

  25. #25
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Оффф божкееее, имам една такава в моя клас. абе хора как да ви обясни, че всичко зависи от гените беее!!! Не може ваште да са ниски и ти да искасх да си висока. Пффф то и за тва се иска акъл! Иначе с някой спорт може да пораснеш, но ще е малко и изисква време. .... Аааа може и да си удължиш краката, прави се бързо при пластичен херург
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си