.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    За или против шоколада

    искам да ви попитам за положителните и отрицателните страни на шоколада - то ясно 4е повечето сте за, оба4е ми е по интересно какво мисли науката

  2. #2
    Науката е ЗА натуралния шоколад.
    Да се беше позаинтересувал малко, няма да направиш откритие поуспокой се малко
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  3. #3

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    у вас ;]
    Мнения
    933
    ако се яде щоколад в умерени количества няма нищо лошо..

    макар че аз го обожавам и непрекъснато ям, даже и в момента
    и да ти кажа тей като гледам себе си не виждам да има лош ефект..
    http://www.teenproblem.net/teenid/Ou7taControL


    .. .... . the beLLs of c0caine3.. cocaInee.. . . coca!n3e . ... <33

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    BaPHa
    Мнения
    18
    ако шоколада наистина е в умерени количества няма нищо страшно..това е просто захар.. няма да надебелее6

  5. #5
    ммммм Milka с ягодки ммммммм
    така де .... яко е ама го и3бягвам отскоро .... щото а3 пълнея само в бу3ките
    ама като малък от тоя шоколад бех е*а си КЮФТЕТОООООО
    Fuck me I'm famous

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    положителното на шоколада е, че като го ядеш в тялото ти се отклучват някви "хормони на щастието", не помня как точно се казват, но се отразяват добре на цялото тяло. Отрицателното е ,че все пак шоколада малко или много е калоричен и подпомага дебелеенето. А и е научно НЕдоказано ,че има каквато и да е била връзка между яденето на шоколад и излизането на пъпки
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  7. #7
    абе яж стар шоколад да те видя няма ли да се обринеш
    Fuck me I'm famous

  8. #8
    Аватара на LadyCarameL
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Добрич :o)
    Мнения
    734
    Аз си обичам Милка.Без шоколад не мога..Като наркоманка съм

  9. #9
    Шокоманка
    Fuck me I'm famous

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Screen
    ако шоколада наистина е в умерени количества няма нищо страшно..това е просто захар.. няма да надебелее6
    бе то че няя надебелея ясно

  11. #11
    аве хора мерси за постовете ама не ме интересува ще надебелея ли - се пак сам момче а и нямам никиви признаци че ще надебелея

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    Шоколадът е едно много хубаво нещо пък и организмът се нъждае от шоколад, за да си доставя енергия

  13. #13
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Код:
    Любителите на шоколад могат да си отдъхнат. Оказва се, че консумирането на  шоколад носи повече ползи, отколкото вреди, както се смяташе неотдавна, като е особено полезен за сърцето. Учените смятат, че похапването на черен шоколад може да се сравни с това на здравословните зеленчуци и плодове.
    
    Направен бе експеримент с 20 пушачи, като се сравниха млечния и черния шоколад. На участниците в експеримента не бе разрешено приемането на други антиоксиданти. Докато при млечния шоколад на се забелязаха съществени промени в кръвния поток, то при приемането на черен шоколад, който е с 74 % процента съдържание на какао се отбелязаха забележими резултати върху кръвния поток за повече от осем часа.
    
    Това е доказателство, че в малки количества черен шоколад, приеман всеки ден, черният шоколад е изключително полезен за сърдечно-съдовата система, но все още няма проведени изследвания върху дългосрочен прием на шоколад.
    
    Докато черният шоколад е богат на антиоксиданти и е полезен, то се мнението  за млечния шоколад е като за калорична бомба - около 500 калории на 100 гр. Пристрастените към млечен шоколад често имат проблеми със зъбите, а много често и с килограмите.
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  14. #14
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Хах.
    Шоколадът е много хубаво нещо. Обичам си го, ама гледам да го намаля, защото се трупа все пак. И макар да не е доказано, че има връзка с пъпките реших да не рискувам
    Ама наистина обичам да си хапвам натурален Своге. Е, има само 45% какао, ама пак е повече отколкото някои други
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Dj M1ry
    ммммм Milka с ягодки ммммммм
    така де .... яко е ама го и3бягвам отскоро .... щото а3 пълнея само в бу3ките
    ама като малък от тоя шоколад бех е*а си КЮФТЕТОООООО
    oo lubimiq mi....
    iskah da vi pitam - vqrno li e 4e ku4etata oslepqvat ot mnooogo 6okolad?

    Ako imah 10 sredni prusta i desete 6tqha da sa za vas!!!! :*

  16. #16
    Аз мразя шоколад....Мразя!!!
    ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си