.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    От какво точно..

    iskam da pitam ako nqkoi zn ot kakvo to4no na edno momi4e moje da ne mu doide za parvi pat mese4niq cikal?pls pi6ete!blagodarq vi predvaritelno!!!

  2. #2
    ami to nqma na4in da ne ti doide ima slu4ai v koito na momi4eta na 17 godini im idva taka 4e ne se pritesnqvai vsi4ko s vremeto si

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    храни се здравословно. Аз ядох семки

  4. #4
    Ами няма просто как на едно момиче да не му дойде-може да му дойде късничко, но ще си дойде-на баба ми и е дошло на 21 години е може и да има рядки случаи на които им предизвикват да им дойде щото имат осложнения, но тези случаи са наистина рядки споко мацка

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    сега може да искаш да ти идва, но един ден ще съжаляваш, че толкова много си го искала :P

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от la4ezara
    сега може да искаш да ти идва, но един ден ще съжаляваш, че толкова много си го искала :P

    taka si e.....ti na kolko godini si ..veroiatno ne si se razvila dostat14n0o0o.
    To love is easier than to prove your love!!!

  7. #7
    na 13 sam no az ne se pritesnqvam tolkova a prosto iskam da razberaaa

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от la4ezara
    храни се здравословно. Аз ядох семки
    Дълбоко се съмнявам да ти е дошъл цикъла задари семките
    offline forever!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от faxy
    Цитирай Първоначално написано от la4ezara
    сега може да искаш да ти идва, но един ден ще съжаляваш, че толкова много си го искала :P

    taka si e.....ti na kolko godini si ..veroiatno ne si se razvila dostat14n0o0o.
    И аз 4 клас исках да ми дойде,е сега наистина съжалявам,защото всеки месец като ми дойде ме боли ужасно много стомаха.
    offline forever!

  10. #10
    Аватара на Miss_Perfekt
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В АдА
    Мнения
    768
    То ше дойде кат му дойде времето

  11. #11

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    незнам
    Мнения
    2
    Ами на мен ми дойде на 12 .Един месец след РД-то ми и исках много да "порасна" ама сега съжалявам . Много ме боли стомаха и кръста и едвам издържам , особено ако се падне 2 пъти на месец в края и началото , направо е ужас !!!
    Думите са лесни , когато езика е ЛЮБОВ!!!

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    Цитирай Първоначално написано от faxy
    Цитирай Първоначално написано от la4ezara
    сега може да искаш да ти идва, но един ден ще съжаляваш, че толкова много си го искала :P

    taka si e.....ti na kolko godini si ..veroiatno ne si se razvila dostat14n0o0o.
    Много добре съм си развита дори :P на 16 съм.
    princesa_viki,
    и аз се съмнявам че е от това, но знам че в семките се съдържат много вещества, които спомагат за отделянето на женските хормони от щитовидната жлеза .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си