.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Болки в тестисите и корема

    Като постоя по-дълго с приятелката ми и се възбудя, после получавам мнооого силни болки в тестисите и долу в дясно на корема. След това ми е трудно да си дигна оная работа. Това нормално ли е?

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    124
    да нормално е и при мен се получава така..тряя си напраиш една чикия и ще ти мине
    \~/!hOuSe MuSiC rLzZ[!]\~/!

    Епа кавалерче съм.. к'во ми е .. ?!

  3. #3
    хмм ами болка в дясната слабинна област може да е апендисит..ноима много други варианти росто тоя симптом ми говори за това..но не сам момче така,не сам от най-компетентните...ако толкова те боли тоиди на лекар..според мен е най добре просто за да си спокоен,че ти няма ни6то..
    Когато се изкачваш по стълбата поздравявай,защото когато слизаш срещаш същите хора!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    и при мен се е получавало. Когато момичето само те възбужда, без после да се стигне до нещо, така става. Сподели й и й кажи да направи нещо по въпроса
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  5. #5
    Благодаря.
    Иначе ходих на лекар- хирург и изследванията ми бяха нормални

  6. #6
    братле , тфа за което разправяж го имах и аз , но имах и болки при уриниране . виж нз дали и при теб е така , но от направените изследвания се оказа че имам камъчета в бъбреците , една снимка на ехографа няа ти навреди

  7. #7
    Приятел колко време те те боля десния тестис моля те се кажи ми защото много се претиснявам

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си