.

Виж резултатите на анкетата: Вярвате ли във Всевишения?

Гласували
191. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Що за въпрос е това? Виж в кой век живеем, хората навремето не са били запознати с физиката и природните закони. Затова са измислили религиите - да обясняват на невежите как е устроен света.

    88 46,07%
  • Вярвам, защото Той ме е създал! Как смееш да оспорваш неговото съществуване?!

    103 53,93%
Отговор в тема
Страница 1 от 31 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 765
  1. #1

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Интернационал
    Мнения
    245

    Има ли Бог?

    Аз съм атеист!
    ПРОЛЕТАРИИ - ОБЕДИНЕТЕ СЕ !

  2. #2
    Повече от фен Аватара на zay4e
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Ямбол (v momenta sym v 4ujbina)
    Мнения
    412
    Da,az vqrvam v Bog

  3. #3
    И аз вярвам и ми е много интересно,защо има хора,които казват,че искат доказателство?!?ако търсиш токазателство за съществуването на нещо,значи не вярваш.Религията не се крепи на доказателства за съществуването на Бог,а на вярата.Е да всеки има правото да вярва в каквото си поиска
    P.S.Вижте подписа ми
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  4. #4
    аЗ не мисля че има Бог, но ето - пиша го с главна буква... Мисля че има някаква там Велика сила, която дава правосъдие и затова никой не остава безнаказан (ако е извършил нещо, което е против религията си).

  5. #5
    Чели ли сте Библията ? Цялото и съдържание е за Любов - Любовта във всяка нейна форма ... Не е нужно да си религиозен за да си вярващ ... Аз лично подкрепям схващането за Бог , Който изграждам по свой собствен начин ... Под формата на съдбата и кармата
    Animalia Chordata Mamaliga Primates Hominidae Homo Sapiens!!!
    Привилегията да си прав Ражда задължението да водиш ...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Roiroi
    Чели ли сте Библията ? Цялото и съдържание е за Любов - Любовта във всяка нейна форма ... Не е нужно да си религиозен за да си вярващ ... Аз лично подкрепям схващането за Бог , Който изграждам по свой собствен начин ... Под формата на съдбата и кармата
    Чел си и си недочел...

    Да, вярвам, че има Бог, както ти, Neo-Communist Power, вярваш, че няма.

  7. #7

  8. #8
    до сега никой не се напсувал
    Ами да вярвам в Бог

  9. #9
    Наистина много ограничени (бих казал ТЪПИ) възможни отговори си дал на анкетата...

    Strike a Fatal Blow
    Feel the last beat of your heart
    The Sword Sings of Death...


  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Shinigami
    Наистина много ограничени (бих казал ТЪПИ) възможни отговори си дал на анкетата...
    "thumbs up"

  11. #11
    absolutno ne vqrvam v Bog, no vupreki tva vqrvam, 4e ima nqkva sila ...nezemna ...nqkude
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  12. #12

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    sOmEwHeRE...
    Мнения
    6
    дА вЯрвАм в БоГ и сМятАм чЕ нАистИна сЪщЕствУва
    ...оТ ИстИнАтА БолИ, нО лЪжАтА нЕ лЕкУва...

  13. #13
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    hristiqnskata vqra e izmislena za da manipulira horata i po nqkakuv na4in da gi obedini

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  14. #14
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Rodili se horata i sazdali si bogove povqrvali v tqh za6toto imali nujda ot opro6tenie.Napravili gi silni i veliki za da poema drug vinata za tqhnite deqniq .Napravili gi vsesilni i vsevijda6ti ,za6toto samite te iskali da budat takiva tova e moito mnenie
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  15. #15
    "родили се хора"
    ееехх че е простооо,да бе с най-новите технологии не могат да направят копие на човек а ти ми прехвърляш съществуването на човека върху напълни случайни работи които имат само 1 определение: невъзможни

  16. #16
    Не и без висш интелект

  17. #17
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Цитирай Първоначално написано от Jesus_is_good
    "родили се хора"
    ееехх че е простооо,да бе с най-новите технологии не могат да направят копие на човек а ти ми прехвърляш съществуването на човека върху напълни случайни работи които имат само 1 определение: невъзможни
    nima nima
    bogovete sa izmizleni ot 4oveka i tehnologiite sa6to .Nito ednoto nito drugoto mogat da sazdadat 4ovek ,samo prirodata e sposobna na tova
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  18. #18
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от hex_girl
    Цитирай Първоначално написано от Jesus_is_good
    "родили се хора"
    ееехх че е простооо,да бе с най-новите технологии не могат да направят копие на човек а ти ми прехвърляш съществуването на човека върху напълни случайни работи които имат само 1 определение: невъзможни
    nima nima
    bogovete sa izmizleni ot 4oveka i tehnologiite sa6to .Nito ednoto nito drugoto mogat da sazdadat 4ovek ,samo prirodata e sposobna na tova
    A togava koi e sazdal prirodata ?
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  19. #19
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Цитирай Първоначално написано от hex_girl
    Цитирай Първоначално написано от Jesus_is_good
    "родили се хора"
    ееехх че е простооо,да бе с най-новите технологии не могат да направят копие на човек а ти ми прехвърляш съществуването на човека върху напълни случайни работи които имат само 1 определение: невъзможни
    nima nima
    bogovete sa izmizleni ot 4oveka i tehnologiite sa6to .Nito ednoto nito drugoto mogat da sazdadat 4ovek ,samo prirodata e sposobna na tova
    A togava koi e sazdal prirodata ?
    si4ko e himiq i fizika .Ne tarsete nqkakva bojestvena sila podobna na 4oveka .Na horata im se iska bog da prili4a na tqh da e tqhn podobie za da vqrvat 4e i te samite sa bojestveni .Prirodata tova e nai visa6ata sila kosmosa i si4ki fizi4ni i himi4ni procesi samo te sa veliki
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  20. #20
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    -Това, че си комунист, логично водеше до извода, че си атеист, нямаше нужда да прадираш.
    -Изключително глупави отговори.
    -Да, православен християнин съм.
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  21. #21
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    -Това, че си комунист, логично водеше до извода, че си атеист, нямаше нужда да прадираш.
    -Изключително глупави отговори.
    -Да, православен християнин съм.
    tva za men li stava duma 6toto ako e za men ne sam komunistka
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  22. #22
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    За автора ставаше дума.
    Но сега като отвори въпрос се зачетох в горното ти мнение и... :
    - не Бог прилича на хората, а обратното .
    - самата религия отхвърля твърдението ти, че хората искали да бъдат божествени. Напротив ние трябва да сме смирени, а божествен е само и единствено Бог . Именно атеистичното отхвърлянето на Бог, въплатено в зараждането на хуманизма, води до това хората да се мислят за божествени.
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  23. #23
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    За автора ставаше дума.
    Но сега като отвори въпрос се зачетох в горното ти мнение и... :
    - не Бог прилича на хората, а обратното .
    - самата религия отхвърля твърдението ти, че хората искали да бъдат божествени. Напротив ние трябва да сме смирени, а божествен е само и единствено Бог . Именно атеистичното отхвърлянето на Бог, въплатено в зараждането на хуманизма, води до това хората да се мислят за божествени.
    nima bog ne e izmislen ot horata i tova 4e nie sme podobie na bog e gre6no nie same go sazdali kato edin ideal za tova kavi nie iskame da sme .Az ne govorq samo za hristiqnstvoto a za bogovete poprincip vav vsi4ki religii .Za6toto hristiqnstvoto za men e religiq na nasilieto .V samiq si 4ist vid hristiqnstvoto e prekrasno .No prez vremeto na krastonosnite pohodi v taka nare4enite tamni vekove Hristiqnstvoto e bilo samo simvol na nasilie ,edna religiq izpolzvana samo da sma4kva 4oveka .Religiq ugodna na curkvata i na vlastite za po lesen kontrol
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  24. #24
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Недей да бъркаш чистото, истинското православно християнство с болните амбиции за власт на римските отцепници. Иначе по другото не ми се спори, а и няма особен смисъл.
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  25. #25
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от hex_girl
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    За автора ставаше дума.
    Но сега като отвори въпрос се зачетох в горното ти мнение и... :
    - не Бог прилича на хората, а обратното .
    - самата религия отхвърля твърдението ти, че хората искали да бъдат божествени. Напротив ние трябва да сме смирени, а божествен е само и единствено Бог . Именно атеистичното отхвърлянето на Бог, въплатено в зараждането на хуманизма, води до това хората да се мислят за божествени.
    nima bog ne e izmislen ot horata i tova 4e nie sme podobie na bog e gre6no nie same go sazdali kato edin ideal za tova kavi nie iskame da sme .Az ne govorq samo za hristiqnstvoto a za bogovete poprincip vav vsi4ki religii .Za6toto hristiqnstvoto za men e religiq na nasilieto .V samiq si 4ist vid hristiqnstvoto e prekrasno .No prez vremeto na krastonosnite pohodi v taka nare4enite tamni vekove Hristiqnstvoto e bilo samo simvol na nasilie ,edna religiq izpolzvana samo da sma4kva 4oveka .Religiq ugodna na curkvata i na vlastite za po lesen kontrol

    Айнщан е казал -"Представете си вселената ,като един огромен часовник,би ли могъл той да се сглоби сам или ще му трябва часоеникар?"

    Поече от това няма смисъл да кажа ,който вярва в абсурдите на науката си е негов проблем.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си